reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Agniesiu nie wiem o jakiego króliczka ci chodzi. Musze poszukać na allegro.
Gosia właśnie dopiero koło 3 msc się tym łukiem zainteresowała więc nie wydaje mi się że za późno.
 
reklama
magdalenka jak tak bardzo im się FP podobają to może jakiś króliczek a kuku (u nas był hitem) albo garnuszek na klocuszek, pałąk do wózka dla 4 miesięcznego dziecka to już trochę późno chyba

my jak szliśmy na chrzest, a chestnymi nie byliśmy to kupilismy wtedy małemu :) (dziś 5 letniemu:)) garnuszek na klocuszek i to był szał, wiec na Twoim miejscu kupiłabym zabawkę.
 
a ja ponawiam pytanie odnosnie ciekawych książeczek, moze macie cos ciekawego? U nas znow powrocil szal na ksiazeczki i znow ciesza sie powodzeniem te z otwieranymi okienkami oraz przesuwanki. A moze macie jakies na dobranoc?
poza tym pokochała te drewniane puzzle wiec moze macie jakis pomysl na podobna zabawe?
saro licze też na Ciebie, bo kiedys duzo takich rzeczy ciekawych podsylalaś.
 
Oj midnight nie licz bo sie przeliczysz:-D:-D:-D

Ksiazeczki:

Moje pierwsze obrazki 180 NAKLEJEK! (1379726468) - Aukcje internetowe Allegro

ksiazeczki z serii "obrazki dla maluchow"-ale ta seria dla starszych dzieci (nie te male kwadratowe),kilkanascie ksiazeczek teamtycznych:

Obrazki dla maluchów Nazywam świat Belineau NOWA (1377792300) - Aukcje internetowe Allegro

oraz taka-tez tematyczna:
Poznaję świat (1418256846) - Aukcje internetowe Allegro

fajna jest ksiazka:

"zyrafa tunia i przyjaciele"-tekst bajki ma pewne wyrazy zastapiane obrazkami wiec jest wrazenie ze "czytasz" z dzieckiem,tylko moja za slabo gada jeszcze:

Żyrafa Tunia i przyjaciele, Tyszka Agnieszka... (1399768670) - Aukcje internetowe Allegro

oprocz tego wszelkie malowanki
seria tzw "zeszytow dwulatka" z zadaniami dla dzieci:

Akademia detektywa Pozytywki Zeszyt dwulatka (1403331230) - Aukcje internetowe Allegro
Nowy zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego... (1411299935) - Aukcje internetowe Allegro

oraz gry typu:

lotto
domino obrazkowe
dzien i noc (juli dostanie na 2-gie urodziny)
kot w worku
memory


proponuje tez zabawki zrecznosciowe np nawlekanie sznurka w dziurki:

Legler *** Drewniane puzzle nawlekanka *** (1413070528) - Aukcje internetowe Allegro

drewniane puzzle
klocki konstrukcyjne (najbardziej rozwijaja te zwykle zestawy dzieki ktorym mozna budowac pojazdy,budowle itp.)

rozne klocki nakladane na drewniane kolki,piramidy,ringo,kregle,ciastolina,piankolina

malowanie-laczenie kropek (julicie idzie nawet niezle)
farby

ja mojej pannie ostatnio rzucam buty lub sweter i karze zapinac guziki i "wiazac" buty

wiazac nie umie ale guziki ida niezle:tak:


a na dobranosc czytam malej wiersze tuwima,brzechwy lub zwykle opowiesci o zwierzetach z ksiazeczek z tesco bo mieszkam obok tesco i co wejde to cos kupie jej:-D
 
nooo, dzieki sara.Wyczerpałaś temat ;) ja też mam blisko tesco ;) bardzo blisko i tez kupuje,tuz obok tesco jest tez pepco i tam maja nawet takie same i tansze ksiazeczki niz w tesco ;)

kiedys podeslalas też taki link z drzewkiem do nawlekania ale nie moge znaleźć.
 
Sara, bardzo fajne te pomysły. Ja też co jestem w supermarkecie to z jakąś bajką wracam. Ostatnio kupiłam Adzie zestaw kolorowanek (4szt) z prostymi zadaniami, wszystko zamknięte w kolorowej papierowej teczce i kredki gratis za całe 9.90 :)

Mam pytanko, czy w H&M kupię opaskę na włosy z czerwoną kokardką, taką jak ma Królewna Śnieżka??
 
U nas książeczki najbardziej w obrocie są, normalne do czytania, Kuba częściej woli oglądać i słuchać niż kręcić i przesuwać te wynalazki, na dobranoc słucha normalnych bajek np. Brzydkie kaczątko ;p

drewniane układanki dla Kuby są za łatwe, mamy chyba z 10 różnych i wszystkie układa w mgnieniu oka, o takie tylko my mamy zwierzaki domowe, dzikie, literki, cyferki, pojazdy itp. PUZZLE UKŁADANKA DREWNIANA, FARMA ZWIERZĄT GOKI (1404808611) - Aukcje internetowe Allegro

trochę trudniejsze są dla niego puzzle kilku elementowe, bo jakoś nie potrafi położyć jednego na ziemi, żeby włożyć drugi tylko w rękach je skleja w całość ;p puzzle mamy z firmy Galt kiedyś Sara wklejała link do takich jak mam ja, ale teraz nie mogę ich znaleźć, podobne są teraz w netto za 15zł PUZZLE BABY GENIUS- ZAJĄCZEK (1417096406) - Aukcje internetowe Allegro choć moje wydają mi się lepsze ;]
a teraz myślę nad zakupieniem takich ;p GALT PUZZLE PODŁOGOWE OLBRZYMIE Plac budowy (1391095460) - Aukcje internetowe Allegro

i musze kupić takie do nawlekania, choć myślę, że z nimi Kuba też sobie poradzi, bardzo dobrze obsługuje się łapkami ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pierwsze puzzle Malucha !!! MEGA OBNIŻKA ! OKAZJA (1403454675) - Aukcje internetowe Allegro
Gosia dostała takie puzzle i są boskie.

Uwielbia je. Przynosi, no nogę krowy, mówi, że to jest "MU" i od razu ramkę do MU. Ze wszystkich puzli wybiera te krowie i układa krówkę. I tak z każdym zwierzątkiem. Fajne jest w nich teżto, że mają te ramki. Jak dziecko się uczy układać puzzle to mu te ramki pomagają.

Od Bożego Narodzenia bawi się nimi minimum 4 razy dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry