reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Magdalenka takie w ramce mam ale obrazek ogólnie wychodzi prostokątny i są 4 częściowe dlatego jeszcze schowane, bo za trudne ;p jakby był jakiś kształt to łatwiej by mu było. Kuba też kilka razy dziennie wyrzuca wszystkie puzzle, a mamy ich naprawdę mnóstwo i układa i robi przy tam fajne miny ;p albo pytam go 'gdzie będzie autobus?' a on łapie się za brodę i robi 'hmmm' no po prostu bomba :D dobrze wie gdzie ma położyć dany element ale pokazuje jak intensywnie myśli :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ATsonia my właśnie takich puzzli mamy z 10 kompletów i Kuba też układa je od początku bezbłędnie, ale może je kilka razy dziennie wywalać i układać :D
 
U nas jest dokladnie to samo z w/w puzzlami-Julita uklada je bezblednie.

Jak miala kilka mies.temu uczulenie na antybiotyk i musialysmy czekac na izbie przyjec az nas przyjma (z wysypka) na zastrzyk to babka dala julicie wlasnie takie puzzle do ulozenia- byly rozne narzedzia typu wiertarka,mlotek - taki chlopiecy zestaw,to julita ulozyla je bezblednie za 1szym razem az pielegniarka byla zaskoczona bo myslala ze julite na dluzej troche zajmie:-D A w domu mamy farme-juz dawno nuda.

Podobaja mi sie te puzzle wklejone przez magdalenke.One sa z kartonu czy drewniane?I czy jesli sa z tektury to jest ona dostatecznie gruba i ofoliowana by sie szybko nie zniszczyly?
 
A ja wlasnie kupiłam Zośce na następną zimę kombinezon w Tchibo za 129zł rozm 98/104, Dziewczęcy kombinezon zimowy w Tchibo poleży sobie do przyszłej zimy i poczeka, na jesieni w tej cenie schodziły używane więc uważam ze warto. A jak mi się odmieni to bez problemu go na jesieni sprzedam i pewnie drugie tyle zarobię na nim.
Co do puzli i innych tego typu układanek fajne ma Gramma np domino, memory, lotto te gry są już dla takich maluszków 2-4 latka.
My mamy sporo puzli i te mniej skomplikowane bez problemu układa.
 
A ja wlasnie kupiłam Zośce na następną zimę kombinezon w Tchibo za 129zł rozm 98/104, Dziewczęcy kombinezon zimowy w Tchibo poleży sobie do przyszłej zimy i poczeka, na jesieni w tej cenie schodziły używane więc uważam ze warto. A jak mi się odmieni to bez problemu go na jesieni sprzedam i pewnie drugie tyle zarobię na nim.
Co do puzli i innych tego typu układanek fajne ma Gramma np domino, memory, lotto te gry są już dla takich maluszków 2-4 latka.
My mamy sporo puzli i te mniej skomplikowane bez problemu układa.

Bardzo fajny kombuinezon, ja tez o nim myslalam na ten rok. a powiedz mi 98/104 to bedzie dobry rozmiar za rok?
 
carolin trzy moje koleżanki mają dzieciaki rok nawet nieco ponad rok starsze od naszych i dla nich jest dobry ten rozmiar, więc myślę ze bedzie OK.
Teraz też Zośka smiga w tym kombinezonie dla mnie rewelka, jak się przewróci czy wpadnie w kałużą kombinezon nie wymaga prania, wyschnie to mokrą scierką go przetrę i nie widać znaku brudu, kombinezon jest szczelny, nigdzie jej nie zawiewa naprawdę teraz cena jest bardzo korzystna. Mając na uwadze jak się te kombinezony sprzedawały na allegro, pamiętam aukcję ze nawet po 400zł schodziły to 129zł za nowy wychodzi bardzo tanio. Pewnie ich zaraz nie bedzie bo rozkupią na handelek, na jesieni sie pojawią na allegro tylko ze cena bedzie dużo wyższa, teraz na allegro stoją po 249zł
 
ivaz ja też w tamtym roku kupiłam w zimę kombinezon chicco na ten rok , dużo taniej.Myślałam czy na koniec tej zimy nie kupić gapa na następny rok,zobacze jakie będą ceny.
 
reklama
carolin trzy moje koleżanki mają dzieciaki rok nawet nieco ponad rok starsze od naszych i dla nich jest dobry ten rozmiar, więc myślę ze bedzie OK.
Teraz też Zośka smiga w tym kombinezonie dla mnie rewelka, jak się przewróci czy wpadnie w kałużą kombinezon nie wymaga prania, wyschnie to mokrą scierką go przetrę i nie widać znaku brudu, kombinezon jest szczelny, nigdzie jej nie zawiewa naprawdę teraz cena jest bardzo korzystna. Mając na uwadze jak się te kombinezony sprzedawały na allegro, pamiętam aukcję ze nawet po 400zł schodziły to 129zł za nowy wychodzi bardzo tanio. Pewnie ich zaraz nie bedzie bo rozkupią na handelek, na jesieni sie pojawią na allegro tylko ze cena bedzie dużo wyższa, teraz na allegro stoją po 249zł

aha, już teraz rozumiem :) pytałam, ponieważ ja nie wiem jak szybko rosną dzieci :)
ale z drugiej strony faktycznie im strasze tym wolniej.
 
Do góry