reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Midnight Gosia teraz ma 92, na lato to 98.

A jaki rozmiar pieluch kupujecie dzieciom, ja juz zaczęłam 5tki, szkoda, że ich tak mało w paczce jest tylko :sorry2::sorry2:
 
reklama
iwonka - mam z tej serii jeszcze taką sweterkową tuniczkę w kolorze turkusowym i fajne clarksy brązowo turkusowe :)

midnight
- ja chyba też zakupię 98, bo teraz to już większość ubranek na 92 nosi Ada.

magdalenka
- ja jeszcze 4, ale chyba zacznę 4+ kupować. Faktycznie jest ich coraz mniej w paczce :(
 
Iwona-wg mnie obie sliczne,mialabym klopot i chyba wzielabym...obie:-Dja tak mam niestety.My juz ostatnio mamy lekki przesyt brazowych ciuszkow ale i tak mi sie ta kurteczka podoba.Wogole ogladalam ostatnio kolekcje NEXT,nawet z poprzednich lat,no swietne sa te ciuszki,skubane drogie ale rewelacyjne wzornictwo.

Midnight-Julita zaczyna teraz wchodzic w 98 rozmiar wiec na lato zdecydowanie 98 jak nie 104.

W sumie weszlam tylko by zobaczyc co u Domi no ale o zakupowy musialam zahaczyc:happy2:

Aha,w lumpku ale innym niz tym w ktorym kiedys kupowalam nabylam dla Julity zielona (groszkowa) kurteczke Cocobello za...15 zl bo z wyceny.Jak nowa.Taka wiosenna,na bawelnianej podszewce,bedzie pasowac do zielonej czapeczki z zestawu ktory jakis czas temu kupilam.Cos na zielen mnie wzielo.Mysle jeszcze o zakieciku/plaszczyku-grzybku na jakies inne okazje niz piaskownica,zlobek itp.

PS.Ciezko sie do Was dostac nie wiem czemu.Albo mi sie nie laduje stronka BB,albo mam napis "database error" albo "bad gateway" albo inne rzeczy.Wszystkie inne strony (np allegro) laduja mi sie bez problemu.Dziwne.

Dla fanek brazu:

http://allegro.pl/zara-kurtka-roz-98-wiosna-i1392106822.html

akcentow *militarnych":

http://allegro.pl/kurtka-dla-dziewczynki-plaszczyk-palomino-104-110-i1400850893.html

i grzybkow:

http://allegro.pl/sliczny-plaszczyk-dla-malej-damy-rozmiar-92-i1403031345.html

http://allegro.pl/primark-marynarka-zakiet-z-uk-girl2girl-2-3-lata-i1400555554.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wrzucam ostatnie zakupy lub podarunki ciuszowe Julity.Ciuszki zarowno nowe,tez z allegro jak i z lumpka.Niestety sporo zdjec niewyraznych bo...zaszlo slonce i sa niedoswietlone a z lampa bluskowa wychodza jakies inne kolory.Cos mnie na zielen wzielo.na fiolet tez.Ten bezrekawnik tez jest zielony z rozowa podszewka a wyszel szary.Ubranka robione "z boku" a nie na prost bo mi Julitka przeszkadzala wiec moga wydawac sie nieco "skrzywione" :-DI kapcie.

Ostatnio widzialam dziewczynke ubrana na zielen+fiolet,slicznie wygladalo to polaczenie.

I jeszcze ciuszki z tej aukcji kupione dzis co by troche rozu dorzucic:-D :-p:

ZESTAW SPÓDNICZKA CHEROKEE + 2 BLUZECZKI 92-98 2-3 (1399501694) - Aukcje internetowe Allegro

zmykam juz z kompa:happy:
 

Załączniki

  • 1 kurtka.jpg
    1 kurtka.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 2 komplet.jpg
    2 komplet.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 3 kamizelka.jpg
    3 kamizelka.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 24
  • 4 tunika jeansy.jpg
    4 tunika jeansy.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 24
  • 5 szorty.jpg
    5 szorty.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 28
  • 7 buty cherokee.jpg
    7 buty cherokee.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Iwona śliczna ta brązowa kurteczka, w ogóle wszystkie ubranka dla dziewczynek podobają mi się bardziej niż dla chłopców ;p

magdalenka ja Kubie zaczęłam kupować już pampersy 5, ale teraz to i tak zużywamy tylko 2 pieluchy dziennie więc nie odczuwam tego, że jest ich mniej w paczce ;]

Sara ubranka NEXT to tylko u nas takie drogie, w anglii ceny są zbliżone do cen w H&M
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry