reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

reklama
Tusia, gratuluje ;) jeszcze bardziej gratuluje zasniecia przy karuzeli...

Tez sie pochwale, a co - Adas zasypia bez suszarki [emoji4] co prawda tylko ze mna, bo M musi go nosic przy odpalonej suszarce, a ja tylko przytulam, rozmawiam i czekam az zasnie.

Poza tym bawil sie ze mna [emoji54] SIEDZIAL W MIEJSCU sluchal mnie, obserwowal co robie... I ksiazeczke ze mna czytal... [emoji54]
 
Chyba muszę sobie zainstalować tapatalka zainstalować, bo o ile wiem jak kot wygląda, to nie zawsze wiem jakie emocje mi chcecie przekazać;)

Gratki dla wszystkich dzieciaczków;)
Lilla żegnaj, ale Szymek wciąż czeka na towarzyszkę spacerów:D;)
 
Tusiaczku służę pomocą
ImageUploadedByTapatalk1425291241.842427.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1425291241.842427.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1425291241.842427.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 78
O jak czarno. U mnie biało zielono i bez kota. ;)

Tusia ech co ty temu Szymkowi robisz że on tak szybko chce sobie juz pójść?! :p

Zuza jest za powazna na takie bzdury jak raczkowanie ;)

Daria łap chwile na aparat!
 
reklama
Chwalimy się! Oliwia 8 miesiecy:)
Raczkuje, siada, podciaga się na kolana i zdarza jej się przy czymś (zazwyczaj przy mnie) wstać!
Dziś obczaila ze można uciekać na czworaka a słowa "złapie cie" powodują super hiper ekstra przyspieszenie i ucieczkę do miski z żarciem kota! :D
Zębów nadal brak :)
 
Do góry