reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

reklama
Ja przez ostatni tydzień bym jadla zupe pomidorowa i ziemniaki(surowe) pokrojone w plasterki i usmażone na patelni z mala iloscia tłuszczu
 
Może to głupie ale czy ktoś zna łatwy przepis na pomidorówke taką z koncentratu a nie pomidorów?
Ja zup gotować nie umiem a strasznie mnie ciągnie do pomidorówki:sorry2:
 
Sysia zacznij od wywaru. Jak chcesz całkiem na szybko to możesz przygotować z kostek rosołowych. Do smakuj... Dodaj przecier pomidorowy, przegotuj. Dodaj śmietanę i zupa gotowa.
 
chipsy:-):-):-):-) mój mąż się zawsze śmieje że jestem chipsowym potworkiem:-) baardzo lubie sobie popodgryzać, ale muszę przyznać ze w ciaży w ogóle odeszła mi na nie ochota, tak jak Iwon, u znajomych czasem skubne, ale jakos mi nie wchodzą jak przedtem:-(
 
A myślałam, że to tylko ja mam takie zacięcie do chipsów....:-D

Sysia co do zupy... Żeby Ci się śmietana nie zważyła(ścięła) dodaj do niej troszkę gorącego wywaru i dopiero wlewaj do garnka.
 
Iwon3004 hmmmm.... kolacja....:zawstydzona/y:
złapałam wczoraj drzemke popołudniu i tak ta moja kolacja wygladala..... wiec ciasto planuje na zaraz.... jak tylko przejde przez posty to zaraz sie za nie biore...

...ale mnie dzisiaj głowa boli
 
reklama
Do góry