reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

Matylda ale super ciacho, ale bym takie wciągneła....
Ja wczoraj zrobilam spagetti i jest jeszcze na dzisiaj... napewno sobie nie odmówie:-p ale chodzi coś za mną bardziej wyszukanego, jak wymysle, wyprodukuje i bedzie ok to napewno napisze :-p
moze jakies ciacho strzele a co
 
reklama
Ja dzisiaj odpoczywam od kuchni :) Wczoraj zrobilam chili con carne i zostalo, wiec obiad mam z glowy :) A ciacho robi sie bardzo szybko i jest pyszne. Moj M stwierdzil, ze jest to najlepsze slodkie jakie dotychczas zrobilam... to swiadczy o mojej nieudolnosci kuchennej albo o jego sklerozie ;) ale ciacho jest naprawde super, zwlaszcza na drugi dzien.
 
A ja się przyznam do grzechu!:baffled:

Wczoraj przy wieczornym filmie zeżarłam całą paczkę chipsów. Ale smakowało jak nigdy...:-):-)
 
Iwon jeżeli Ty wczoraj zgrzeszyłaś to ja to już wogóle w piekle mam miejsce zaklepane bo chipsy solone to mój nałóg:tak: Dzień bez chipsów dniem straconym dla mnie:-D
 
Sylwia ja miałam takie czas przed zajściem, że chipsy żarłam dosłownie garściami. :zawstydzona/y: A potem mnie odrzuciło maksymalnie.:happy: Ostatnio w sklepie zaczęłam wręcz tupać sama do siebie - no i paprykowe kupione już były.:-D
Najwyżej się gdzieś tam będziemy razem piekły:-):-)
 
A ja wam zazdroszcze zachciewajek :-( U mnie od początku ciąży jest totalny brak apetytu. Ostatnio już lepiej bo coś tam z lodówki wyszperam i zjem ale na początku otwarcie lodówki kończyło sie....jej natychmiastowym zamknięciem. Czasami owszem coś bym zjadła ale to COŚ jest z reguły bardzo niesprecyzowane. Troche już sie zaczynam martwić bo praktycznie od początku ciąży przytyłam może kilogram a może i to nie:baffled:
 
A moj maz wlasnie pedzi po pierogi z jagodami dla swojej ciezarowy:-D
Normalnie jak ich dzisiaj nie zjem, takich polanych smietanka, to chyba pypcia dostane:-)
 
Iwon jeżeli Ty wczoraj zgrzeszyłaś to ja to już wogóle w piekle mam miejsce zaklepane bo chipsy solone to mój nałóg:tak: Dzień bez chipsów dniem straconym dla mnie:-D

wczoraj schrupałam pół paki o smaku zielonej cebulki ;-) jak tylko są w domu to chodzę ukradkiem i podjadam po kilka :-D
 
Chipsy ... temat rzeka ... mam to samo ale staram sie ograniczac... natomiast o dziwo mam po lodach mdłosci, wiec poszły w odstawke
ale za to dzisiaj planuje ciasto drożdzowe ucierane, jak sie nie bede popołudniu odzywać to znaczy ze wchłoneła mnie kuchnia;-)
 
reklama
Do góry