reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

Ja mam ochotę na sernik na zimno z galaretka i owocami :tak:;-), ale czasu nie mam kiedy zrobić wiec chyba poczekam do soboty :blink:
 
reklama
Ha, a ja zaczynam w końcu jeść jak człowiek. :tak: Jak przez 3 miesiące nie jadłam w sumie prawie nic to teraz nadrabiam zaległości...;-) Mąż się śmieje, ze dzidzia się domaga konkretnego papu:):-):-)
 
....a mi dzisiaj teściowa podrzuciła ten wymarzony barszcz ukraiński w dodatku z mięsną wkładką (wołowinką)- ja się przymierzałam jakoś od tygodnia żeby go sobie ugotować, ale na zamiarach się skończyło :) - a tu taka niespodzianka, zjadłam cały wielki słój i od razu humor mi się poprawił :) PYCHOTKA!
 
Ha, a ja zaczynam w końcu jeść jak człowiek. :tak: Jak przez 3 miesiące nie jadłam w sumie prawie nic to teraz nadrabiam zaległości...;-) Mąż się śmieje, ze dzidzia się domaga konkretnego papu:):-):-)


Iwon, u mnie teraz podobnie, nareszcie mam na cos ochote! A jak mi kanapki smakuja:-D M wczoraj stwierdzil, ze ni ma sie co dziwic jak sie jadlo prawie cztery miesiace chleb z maslem i sola:laugh2:

Wczoraj zrobilam super torcisko, bedzie w sam raz do herbatki.
 
Kinga to dobrze że chociaż ten chleb z masłem jadłaś:tak: bo ja albo tylko owoce albo nic. :tak:
a teraz to pożeram wszystko co widzę:szok::-D
 
Ja od trzech dni mam straszną ochotę na McDonalda. Mój Michał już mi trzy razy proponował, że pojedzie i mi przywiezie, ale walczę ze sobą. Ale jak już się wkrótce dorwę...Póki co Babcia robi bułki z pieczarkami...Pachną super.
 
Ja juz sama nie wiem na co mam ochote bo od godz 14-15 to co chwile bym cos jadla slodkie, slone, kwasne i tak na okraglo..... tragedia
 
Ja mam ochotę na sernik na zimno z galaretka i owocami :tak:;-), ale czasu nie mam kiedy zrobić wiec chyba poczekam do soboty :blink:

Tez mialam ostatnio taka zachcianke :-) niestety niespelniona :-(
Dzisiaj siedza mi w glowie racuchy, ale to znowu pozostanie w sferze marzen :wściekła/y:
Ciezko zyje sie na wyspie, gdy podniebienie do domownej kuchni ciagnie :-D
 
A ja oczywiście atakuję zupy. Dzisiaj akurat była szczawowa. Teraz też mi wrócił apetyt ale przez 3,5 miesiąca jedzenia mogło dla mnie nie być. Nie wspomnę o świętach gdzie się naszykowałam wszystkiego a nic nie mogłam jeść. Makabra.
 
reklama
A mnie jak ostatnio brało na jakieś fast foody to zamiast do McDonalda szłam do kuchni i sama robiłam jakieś hot-dogi.:-) Równie dobre a na pewno zdrowsze i z mniejsza ilością kalorii bo zawsze dużoooooooooo sałatek wpijam w bułkę.:-)
 
Do góry