reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

KingaP pisze:
anaim, ja też na Karolę tylko na piersi mam :)

szczerze wam powiem, ze też boję się tego, ze jak pozna butle, to bardziej jej się to spodoba, niż ssanie z piersi...

musze chyba kupic laktator. Nie mamy kasy na nowy. Powiedzcie, czy te nakładki są na tyle dobre, ze można je dobrze wydezynfekować?

Kinga, ja bym nie kupowała używanego. jakoś tak jeśli chodzi o niego i butelki dla małego i inne tego typu rzeczy wolę nowe. A co do butli, Filip dostał smoczka jak miał tydzień, z butelki pijał moje odciągnięte mleko już jak miał miesiać a teraz i herbatkę i dalej równie chętnie je cyca jak kiedyś i cały czas ssie tak samo - tak więc nie ma reguły. :)
 
reklama
U nas nauka butlą trwa ale Antek radzi sobie coraz lepiej-odkryłam że w jego przypadku musi być smoczek z którego nie leje się gdy przechylimy butlę ale tylko gdy zacznie ssać-- coś tak na podobieństwo cycusia
ja nie zauważyłam aby przez butlę ssał gorzej z piersi. :) ogólnie polubił soczki i herbatki podawane przez butelkę i nawet zasypia przy nich więc myślę że jest ok.
 
magdalenaB tak! nasze dzieciaczki z 23.03!!! Bartusiowi tez najlepsze zyczenia:)
Catherinka ja dalam 149 zl za NOWY laktator i jestem bardzo zadowolona. poza tym wydaje mi sie ze "sprzety" firm Nuk, Medela, Avent itp. nie koniecznie sa lepsze od jakis mniej znanych, a na pewno drozsze bo placisz za marke
 
kelts pisze:
magdalenaB tak! nasze dzieciaczki z 23.03!!! Bartusiowi tez najlepsze zyczenia:)
Catherinka ja dalam 149 zl za NOWY laktator i jestem bardzo zadowolona. poza tym wydaje mi sie ze "sprzety" firm Nuk, Medela, Avent itp. nie koniecznie sa lepsze od jakis mniej znanych, a na pewno drozsze bo placisz za marke
za medelę dalam 89 zł
w sklepie...
 
Kinga, polecam Ci medelę, w razie czego ,kożźesz wynająć do niej elektryczną dużą maszynę. a droga nie jest, u mnie sie sprawdza przy dwóch synkach :)
 
pytakno troche z innej beczki: jak w nocy sypiaja wasze malenstwa?
u nas o 2 tygodni kryzys :( kiedys mala budzila sie 2 razy w ciagu nocy (zasypiala o 7 potem cyc o 2 i 5), a teraz budzi sie ok 23 i potem co 1,5-2 h. jestem skrajnie zmeczona :( i nie wiem czy winic upaly bo po prostu chce jej sie pic czy to ze za malo zje czy co?
 
kelts pisze:
pytakno troche z innej beczki: jak w nocy sypiaja wasze malenstwa?
u nas o 2 tygodni kryzys :( kiedys mala budzila sie 2 razy w ciagu nocy (zasypiala o 7 potem cyc o 2 i 5), a teraz budzi sie ok 23 i potem co 1,5-2 h. jestem skrajnie zmeczona :( i nie wiem czy winic upaly bo po prostu chce jej sie pic czy to ze za malo zje czy co? 

u nas to samo :(

daje mi w nocy popalić, nie wiem czy to po prostu upał czy ząbki...
 
reklama
kelts pisze:
za medelę dalam 89 zł
w sklepie...

a za elektryczny? moj laktator jest elektryczny. .
elektrik dodatkowo ok 60 zł - czyli podobne cenowo

ja wypożyczałam laktator tylko na poczatku pracy (na rozruch) czyli 3-4  dno, potem juz recznie - co nie zajmowało mi więcej niż karmienie czyli około 12 minut
 
Do góry