reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

kelts pisze:
pytakno troche z innej beczki: jak w nocy sypiaja wasze malenstwa?
u nas o 2 tygodni kryzys :( kiedys mala budzila sie 2 razy w ciagu nocy (zasypiala o 7 potem cyc o 2 i 5), a teraz budzi sie ok 23 i potem co 1,5-2 h. jestem skrajnie zmeczona :( i nie wiem czy winic upaly bo po prostu chce jej sie pic czy to ze za malo zje czy co?

U nas tak samo.Nad ranem ciagle musze do Malenstwa wstawac jestem tak zmaczona ze odsypiam w dzien ale nie ma to jak spanie w nocy prawda?wtedy najlepiej czlowiek sie wyspi.Pytalam sie lekarki dlaczego symek nam nie spi ona odpowiedziala ze to przez upaly.
 
reklama
witajcie catherinko, azik i karolkaz fajnie , że już jesteście!!!! ;D ;D ;D



mokkate pisze:
Aniam pisze:
hej:) z tych upalow nie chce mi sie na BB wchodzic. Na nic nie mam sily.
Tak czytam, czytam i wychodzi mi na to, ze wkrotce jedyna zostane matka tylko cycem karmiaca ;) Nawet laktatora nie mam i wcale nie chce mi sie go kupowac. Olunia nowe smaczki pozna dopiero jak skonczy 6 miesiecy.

Nie zostaniesz sama, bo ja też zamierzam do pół roku tyko pierś podawać
(raz tylko podałam małej butelką moje mleko, bo pierś nie nadawała się do podania :p)
I o ile mnie pamięć nie myli to są jeszcze Kinga, Osinka i Agao. I teraz nnie wiem- albo Kelts, albo Milla.
Trochę nas tu zostało... :D

ja też karmię tylko piersią, a co do laktatora , to mimo że idę na wychowawczy i będę cały czas z synkiem , to posadam, potrzebowałam przy nawale, a potem przy żółtaczce Maciusia, mały wogóle nie chciał ciągnąć cyca i dostawał przez tydzień odciągnięty pokarm (miał wtedy 3 dni) moimo tego nie zaburzyło to u niego ssania i chętnie dalej ssie cycunia, wręcz zapomniał jak się "obsługuje" butlę ze smokiem i jak chciałam podać mu herbatkę na brzunio , to nie umiał ssać smoka ::)
 
spóźniłam się troszkę ale najlepsze życzenia składam!!

Bartkowi azika 5 miesięcy skończył!!

Bartusiowi Magdaleny 4 miechy!!

Paulince kelts 4 miechy!!

NIECH DZIECIAKI ROSNĄ ZDROWE :) :)
 
my póki co też na piersi, bo tej marchewki dwa razy po 2 łyzeczki i dwukrotnego jabłka w tej samej ilości to chyba nie ma co liczyć (zwłaszcza, że podane było coby kupka ładniejsza się zrobiła)

laktatora nie mam, jak mam mini nawał to sciągam ręcznie

u nas WIELKA radość, bo Piotrka bratowa urodziła chłopca dziś rano ::)

witam powracające dziewczyny!!!!
 
ja tez tylko na piersi podalam malemu 2 razy po 2 maluskie lyzeczki jabluszka z tych samych wzgledow co iwosz zeby kupka byla-i to potraktowalam jak lekarstwo ale i tak kupki niet...........takze aniam wiecej nas ;)
 
koga to nasz skarb. Mi też baaaaardzo pomogła :) Chodziło o sprawy zarządu naszym budynkiem. Teraz babki trzęsą się, jak tam dzwonimy z jakimś "bólem"

To tak na marginesie :)
 
o rany monika współczuję i mam nadzieję, że szybko znajdziesz nową pracę, która da ci duuuuuużo satysfakcji

a ja zaraz jadę do siebie do pracy i o ironio poznam dziewczynę, która przyszła coprawda nie na zastępstwo tylko do pomocy ale jak widać nie ma ludzi niezastąpionych i dostałam lekkiego stracha
 
reklama
wiem co czujesz fionka, ja poszłam kiedyś do szkoły, bo dyrektor prosił, żebym porozmawiała z facetem,który został przyjęty na zastępstwo...

poczułam chyba zazdrość, że teraz on bedzie uczył MOJE dzieci... głupie to, bo one tak mi dawały w kość, że szok, ale ... no cóż, kobity jesteśmy :)
 
Do góry