reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

tak, moja malutka zna tyllko moje mleczko:) i naprawde nie chce podawac jej mieszanki przez conajmniej pol roku (moze uda sie dluzej). robie zapasy na czas gdy wroce do pracy. chce tez pozniej zageszczac moje mleczko kleikiem ryzowym zeby mala wytrzymala dluzej jak juz bedzie sie nia zajmowac babcia. no i malutka dostaje soczek z jablek (ktorego nie lubi za bardzo) w malych ilosciach. ale to tylko tyle nowosci.
wczoraj moja mama nakarmila paulinke z butelki odciagnietym mleczkiem. poplakalam sie :( pierwszy raz ktos - nie ja- karmil moje dziecko! a co to bedzie jak bede musiala isc do pracy??? mam strasznie duzo godzin (w szkole) i nie wiem jak to bedzie z planem :( najchetniej poszlabym na wychowawczy ale nie moge :(
 
reklama
Byliśmy wczoraj na basenie. Chciałam pokazać Małej jak fajnie jest w wodzie, ale ją to nie zainteresowało, ale chociaż mężuś sobie poływał :)
 
anaim, ja też na Karolę tylko na piersi mam :)

szczerze wam powiem, ze też boję się tego, ze jak pozna butle, to bardziej jej się to spodoba, niż ssanie z piersi...

musze chyba kupic laktator. Nie mamy kasy na nowy. Powiedzcie, czy te nakładki są na tyle dobre, ze można je dobrze wydezynfekować?
 
z tym przyzwyczajeniem do butli to nie tak latwo: wystarczy miec dobry smoczek zeby maluch sie napracowal i jak sie daje raz cyca raz butle to sie nie przyzwyczai, to sie dzieje jak jest wiecej butli niz cyca
u nas tak sie stalo :(
 
Kinga nie bój się, że Karoli bardziej spodba się butla niż Twój cyc. :) Patrycja od 3 tygodnia pije herbatkę z butelki (mleczko też jej się zdarzało) i nie odrzuca moich osobistych butelek :laugh:
 
reklama
Nie wiem, jak to jest z tą butlą, ale u nas Jaś odzwyczaił sie od cyca, zanim zakosztował butli ;) Także chyba nie ma reguły.
 
Do góry