reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
czesc dziewczynki :):)................własnie jestem w trakcie rozpakowywania wszystkiego .......internetu jeszcze nie mam swojego ......ale mysle ze w tym tygodniu juz bede miała:):):)
pozdrowionka i całuski dla wszystkich dzieciaczków marcowych i ich mamuś:):)
 
Kinguś - dużo zdrówka dla Karoli i spokojnej nocy życzę:happy:



a w ogóle to ogromne dzięki - smarowanie stóp olejkiem kamforowym jest gnialnym sposobem na katar (podziałało także na mojego tatę:-D )​


a mi pediatra zabroniła dla dzieciakó uzywać kamfory - bo zawiera coś tam szkodliwego dla dzieciaków - jakies ostatnie badania - nie wnikałam - zaprzestałam...


Kinguś - trzymaj sie - wiem coś o tym :(

tylko dolecz malutka do końca - mnie sie wydaje że moje jakoś tak niedoleczone puszczałam w świat...
 
mój mąż chory!!!! rozłozyło go choróbsko dokumentnie, trzymajcie dziewczynki kciuki, by Agatka nie podłapała choroby :(

na wszelki wypadek wywaliłam m na sofę do drugiego pokoju, nie będzie spał z nami w 1 pokoju

zrobiłam mu sok z cytrusów - wycisnęłam sok z cytryn, grejfrutów, pomarańczy i mandarynek, wyszło ponad 1 litr, dałam cherlakowi do wypicia + herbata z sokiem malinowym + tabcin + wapno musujące
 
Kinguś duzo zdrowia dla dzielnej Karolci:tak:
osinka no i dla Twojego meża:tak: miejmy nadzieje, ze Agatki nie zarazi

Sylwia oj tez bym się bała... dobrze że sobie w końcu poszli

Ja dzis byłam na USG wszystko OK:-)
mała waży jakieś 1200g i ulożona jak trzeba główką w dół
 
osinka to zdrowka dla M niech sie kuruje-przy takiej dobrej zonce juz jutro powinien byc zdrowy:tak: no i oby agatka sie nie zarazila

mamaoli super ze z cora wszystko ok i ze grzecznie lezy jak nietoperek;-) no i teraz to juz z gorki co?powklejaj jeszcze pare brzuszkowych fotek
 
osinko, nieraz ciesze sie, że mojemu Rafałowi do głowy nie przychodzi, żeby zaglądać na BB, bo ciągle pewnie słyszałabym: a osinka to... , a osinka tamto... Dobra żono :-):-):-) Na czworaka robiłaś mu ten sok??? :szok::szok:

humor trochę lepszy mam, bo Koza wróciła do normalności (mam nadzieję). Tylko jeszcze ta wysypka. :confused: A że pospała w dzień, teraz wieczorem usypiałam ją 2,5 godziny!!!! Teraz w najlepsze śpią razem z Tatulkiem, a ja - otworzyłam puszke ananasów i wsuwam... :-):-):-)
 
osinko, nieraz ciesze sie, że mojemu Rafałowi do głowy nie przychodzi, żeby zaglądać na BB, bo ciągle pewnie słyszałabym: a osinka to... , a osinka tamto... Dobra żono :-):-):-) Na czworaka robiłaś mu ten sok??? :szok::szok:

RACJA RACJA ze tu nie zagladaja:-D:-D:-Dbo bym mieli slowem przesrane:cool2:

a ja pije sok z ciemnych winogron istnie winny smak-jak dobre slodkie wino:-p mniam-nawet do kielonka sobie nalalam a co tam
 
nie przesadzajcie, że ja taka super jestem, mój M miałby inne zdanie ;-)
ponad 2 tygodnie on latał wokół mnie- śniadanka, kolorowe kanapki, zakupy, obiady, pranie itp., że mu się biedakowi należy (za same moje histerie i płacze z powodu unieruchomienia;-)):eek:
 
reklama
Do góry