reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

widocznie mroz tak podzialal :-)
ale dzis juz sie smiala i nie zasnela
moze nie zdazyla bo bylysmy tylko 20 min no bo po antybiotykach jestesmy :-)
 
reklama
Czesć Kaśka...:-) :-) :-) Dziewuszki ja i kasiulla23 my rodziłyśmy w tym samym szpitalu tylko Kaśka tydzień wcześniej urodziła...poza tym moja teściowa i Kasi mama bardzo dobrze się znają....:-D :-D :-D :-D
 
Lolcia- fakt że bb ma cos takiego że zjednuje ludzi :-D :-D my z Kaśką piszemy sporadycznie na gg poza tym spotykałyśmy się w przychodzni na sprawdzeniu bioderek....oj ta nasza poczciwa Łódź jest taka mała....i nawet chodziłysmy razem do szkoły rodzenia

Kasiula- Ale Emi jest już taką pannicą i ja osobiście widze do Ciebie duże podobieństwo:-D :-D :-D a powiedz mi jak Ci w Londynie...powiem tak my także się zastanawiamy nad wyjazdem:-) :-) :-)
 
Lolcia- fakt że bb ma cos takiego że zjednuje ludzi :-D :-D my z Kaśką piszemy sporadycznie na gg poza tym spotykałyśmy się w przychodzni na sprawdzeniu bioderek....oj ta nasza poczciwa Łódź jest taka mała....i nawet chodziłysmy razem do szkoły rodzenia

Kasiula- Ale Emi jest już taką pannicą i ja osobiście widze do Ciebie duże podobieństwo:-D :-D :-D a powiedz mi jak Ci w Londynie...powiem tak my także się zastanawiamy nad wyjazdem:-) :-) :-)


czesc Karola :-) :-)
jak to zastanawiacie sie nad wyjazdem do Londynu?? :confused: :confused: :baffled:
 
Kasiulla 23 - A tak sobie nad tym myślimy ....ale na razie się zastanawiamy....:-) :-D mój brat planuje po skończeniu studiów wyjechać moja mutter też o tym mysli....mnie w Polsce trzyma to że mam jeszcze dziadka i babcie....i tego nie chciałabym przegapić....ale zastanawiamy się nad takim wyjazdem chociaż na trochę a może na stałe kto to wie....:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
a jak Antos sie miewa???
bo Lenka ma katar niewielnki ale ma zreszta dzis chyba troszke silniejszy :wściekła/y: wsciekne sie jak sie znow rozlozy :-( a perspektywa kolejnego antybiotyku i jej cierpien i dawania go na sile mnie przeraza :wściekła/y: :-(
 
a jak Antos sie miewa???
bo Lenka ma katar niewielnki ale ma zreszta dzis chyba troszke silniejszy :wściekła/y: wsciekne sie jak sie znow rozlozy :-( a perspektywa kolejnego antybiotyku i jej cierpien i dawania go na sile mnie przeraza :wściekła/y: :-(
Kasia - Antos dobrze...ostatnio był mamły kryzys w jedzeniu ...złościł się jak go karmiliśmy i wkładał reke do kubeczka:-) :-) :-) poza tym rozrabia i zabiera się do stawania...i jesteśmy przeszczęsliwi bo Mały tak z tym siadaniem sie opóxniał a teraz jak ruszył z kopyta to i siada i próbuje stawać ...:-) :-) :-) Nie martw się Lenka nie rozłozy się ...wszystko będzie dobrze zobaczysz.
Mam problem z moją przyjaciółką jest już teraz w 8 tygodniu ciązy i przedwczoraj miała krwawienie....lekarze mówią że łozysko się odkleja...więc czeka ją leżenie 9 miesięcy.:no: :no: :confused: :confused:
 
reklama
ja tez krwawilam ok 6 tyg ciazy i powiedziano mi te to martwa ciaza :wściekła/y: :baffled:
musialam czekac dwa tygodnie ale sie okazalo ze wszystko jest ok tyle tylko ze mialam przodujace lozysko,mialm sie oszczedzac ale na szczescie nie lezec :tak:
wszystko bedzie ok:-)
 
Do góry