reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
feluga ja to siedze praktycznie 24 na 24 sama buuuuuuuuuuuuuuuuu,czyli do 15 to pikus no nie ;)
wodniczka fajnie ze wszystko z serduchem twoim ok.teraz sie kuruj,no to bedzie raczej dziewusia co?
 
a ja od czwartku ide na tydzien zwolnienia, w poniedziałek do gina, i nie jade do szkoły, bo zajęć w niedzielę nie ma.  a na sama sobote nie opłaca mi sie 250 km w jedną strone jechać....

ufff
od jutra od 13 laba... ;)

wodniczka, ciesze się że już w domku ;)
 
azik a co juz za pozno wklejaj zdjatko swego szkraba i tez zaglosujemy ;)

A ja to jestem slepa albo juz cholernie nieudolna-nie widze tych aktualnosci ::),no komento
 
koło napisu babyboom.pl masz strzałkę, kliknij na niej, to roziniesz wiersze z aktualnosciami.

mój synek jest na zdjęciu nr 6 - spi w nosidle....
 
reklama
Wodniczko super ze serducho w porzadku!
No faktycznie 7 godzin przy 24 godz. to nic, chyba zaczne zupelnie inaczej patrzyc na swoja ˝samotnosc˝!
 
Do góry