reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

u nas ze spaniem tez problem,a wlasciwie z zasypianiem..
po kapieli ktora robimy gdzies okolo 20:45 (tak sobie bartek ustalil bo zawsze robilismy o 21 szej :) ) jest super darcie sie!! juz przy ubieraniu sie zaczyna, potem proby jedzenia... i placz niewiedomo dlaczego (mleczko dobre, nie za gorace, nic nie boli, pielusia czysta itp) jak przestajemy probowac karmic i chodzimy po pokoju to sie zasmiewa czyli co?? : "nie bede spal jeszcze"!!!
w nocy budzi sie juz o drugiej, potem o czwartej i po piatej lub kolo siodmej to juz zalezy nie wiem od czego...
::) ::)
upaly??a moze dzieciaczki w jakas nowa faze rozwoju wchodza?? np. "faza nocny marek" i "faza ranny ptaszek" ?? :laugh: :laugh:
 
reklama
Kinga wszystkiego naj z okazji imienin :) i dzieki za zdjecia :):):)

a ja mam jutro imieniny :) ciekawe czy maz bedzie pamietal (siedzi teraz sam w Wawie, moze sie juz stesknil i mnie zaskoczy ??? ;) )
 
Koga - no to się bidulko nieźle musiałas mordować z tym odciąganiem ;D

Co do spania - upały tez na pewno mają na to wpływ. Ale ja bym bardziej nawet obstawiała kolejny etap rozwoju. Dziecko intensywnie rośnie i potrzebuje nocnego, gęstego pokarmu. Poza tym jest bardziej aktywne, kręci się w łóżeczku, co też może być przyczyną częstszego wybudzania. Myśmy też to przechodzili, a teraz od jakiegoś tygodnia czy dwóch znowu jest lepiej- Jaś zasypia o przed 20.00, budzi się na karmienie ok. 2.00 - 3.00 i potem śpi do 6.00.
 
reklama
Do góry