reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Chorobcia - ja je przecieralam spirytusem i wcale nie znikly, jest ich coraz wiecej. Sudocrem tez nie pomogl (jeden policzek eksperymentalnie sudocremem posmarowalam). To co to moze byc ??? Coraz bardziej mnie to martwi. Mam nadzieje, ze jutro ten lekarz cos poradzi.
 
reklama
koga pisze:
Catherinka - mi położna środowiskowa sama te końcówki szwów ze środka wycieła, żeby mnie nie kłuły i to 7 dni po porodzie! wiec chyba możesz wycinać :)

Kurcze, tylko sama to się boję ;D sama zrobie to w ostateczności...
Zaraz dzwonię do tej znajomej, może zaoferuje się, że mi to zrobi...? ;D
 
anik uffffffffff zniknell ten pecherzyk ale bylam przerazona nie na zarty,w ogole teraz w to miejsce jest malo atrakcyjne :(

aniam wykap mala w krochmalu(lum w nadmanganianie potasu-choc lepszy krochmal) jesli to potowki to po takiej jednej kapieli powinny sie zasuszyc u mnie dziala bardzo szybko ni pon 2 dniach znika
na odparzona pupe polecam wybrac sie do lekarza po robiona masc z eucyryna dziala cuda-po 2 dniach pupa gladka,naprawde jest rewelacyjnami lekarz na odparzona pupe zabronil stosowac sudokremu bo on wysusza jeszcze podrazniona skore
 
Dziewczyny a jak przewijacie dzieci, to czym smarujecie pupcię? Bo mi się właśnie skończyła maść, którą w szpitalu dostałam a mam sudokrem - nim można? Tak zapobiegawczo przeciwko odparzeniom?
 
catherinka pisze:
Dziewczyny a jak przewijacie dzieci, to czym smarujecie pupcię? Bo mi się właśnie skończyła maść, którą w szpitalu dostałam a mam sudokrem - nim można? Tak zapobiegawczo przeciwko odparzeniom?

ja najpierw myję pupkę wodą z mydłem, wycieram, potem smaruję alantanem maścią 2% i zakładam pieluszkę jednorazową
 
Azik Brian urodzil sie w terminie:) bo termin mialam na 21marca ale inna lekarka mi powiedziala ze przypuszcza na 14marca lecz w karcie mialam wpisane 21marca.POZDRAWIAM
 
NO - wlasnie sie okazalo, ze to nie potowki. Skaza albo lojotokowe zapalenie skory. Okaze sie za 2-3 dni po zmianie mojej diety (buuu, jak ja przezyje kilka miesiecy bez serka, mleczka, jajek i masla ??? Przeciez to podstawa mojej codziennej diety :( Orzechow i czekolady i tak nie wolno... :( :( :( )

Sylwia- wlasnie lekarz przepisal mi te masc na odparzenie. Jutro odbieram ja z apteki.

Wiecie co, kupilam sobie dzis gazetke dzieciowa i tam przeczytalam artykul o problemach z napieciem miesniowym- i oczywiscie od razu sie przestraszylam i teraz sie nie moge przestac denerwowac. Bo Ola czesto mi sie prezy. CO prawda mysle, ze to z powodu bolacego brzuszka, ale i tak nie moge sie uspokoic. Wiecie jak to jest. Poradzcie cos dziewczyny !
 
reklama
szczerze - przestań czytać bo będzie jak za agao - która wszystkiego dopatrywała sie podczas ciązy.

nie warto czytać i denerwować się za wczasu, pediatra bada maleństwa - i należy mu zaufać, tak jak ginekologowi podczas ciąży.

ja mam zaufanego pediatrę z polecenia, i jej opini sie trzymam - nie czytam ,nie szukam
a jestem po rewalidacji - więc sporo informacji zdobyłąm na studiach i w pracy...
 
Do góry