reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
.
dowiedzialam sie ze moj kabaczek starsznie nie lubi dzwieku klawiatury, dal mi to jasno do zrozumienia :)
papapa

wobec takiego argumentu promotor musi być bezsilny i musi rozdzialik przyjąć bez większych zastrzeżeń ;) ;D ;D ;D
 
monika_pk pisze:
ogólnie żle sie czuje....czy tylko ja tak mam dzisiaj ?  :(

Monika, pociesz się - ja czuje się koszmarnie, dopadło mnie przeziębienie :(
to paranoja - poszłam do ortopedy w piątek i tam zmarzłam w szpitalu, że od razu przeziębienie, a mój Krzysiek smiał sie, że tak własnie będzie... 2 godziny na przeciągu wrrrrr
 
ja na razie ok. przyjeżdża za 2 godz. kuzynka, którą molestuję o przyjazd od września. się naklachamy do oporu. bedzie spała ze mną w łóżeczku i będziemy klachać w nocy, a K dostałosobne łóżeczko.  ;D
 
ja oczywiście źle się czuję
jest mi niedobrze zasnęłam o 4 bo do 3 oglądałam z mężem galę PRIDE na POLsat sport ale i tak bym nie zasnęła wcześńiej

przekimam się jak pójdzie misio na trening
 
reklama
dołączam się do żali i powiem, ze ja dzisisj chyba się uduszę, wogóle nie mogę oddychać, co jest do cholery! i słabo mi i ciężko,czy ta końcówka musi być taka upierdliwa????? :mad:
 
Do góry