reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja ostatnio kupiłam Ł. bawełniany komplet spodenki + koszulka bez rękawków za 22 zł w C&A w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. W ogóle tam jest dużo ładnych ubranek dla dzieci, wg mnie w rozsądnych cenach.
Szkoda, że teraz jesteśmy tak daleko... :-(
 
reklama
Koga widzę, że podobne sklepy ukochałyśmy :) Też Majce kupuję często na zapas w promocjach. U mnie dochodzą jeszcze delegacje a wtedy jeszcze fajniejsze przeceny można trafić.
Szkoda, że dla zupełnych maluchów promocji brak. Teraz jak policzę buty zimowe razy 2 za jakiś czas to aż strach się bać. U nas w Cocodrillo dosyć często są obniżki cen i wtedy warto pobuszować w przecenionych ciuszkach, bez przeceny trochę przesadzają z cennikiem.
 
ja też bardzo lubię ciuszki z h&m, kupuje też często na przecenach w reservecie i kapp ahlu, a ostatnio w smyku trafiłam na promocję wszystkich artykułów z coco club (25%) i dzięki temu kupiłam dużo w rozsądnej cenie :-), mam też koleżankę, która często bywa w PL i przywozi mi nowe ciuchy nexta dla mnie i Maciusia, a ich ceny są nieporównywalnie niższe niż ceny takich ciuchów nowych na allegro:tak:
 
Koga tak H&M tez jest świetne.....a tak a propos ...musze ktoregos razu przyjechać wreszcie zobaczyć Stary Browar ..bo wszyscy mi tu opowiadaja że to podobno piekny kompleks

aaaaa..........polecam także sklepy outleetowe ..w Łodzi tego jest dosc sporo ..na Piotrkowskiej jest świetny sklep vero moda - outleet ..ciuszki mozna dla siebie kupic za 15 , 20zł ..ostatnio kupilam sobie koszule do pracy ..kosztowała chyba ze 150 zł a ja zapalciłam 39 zł...jest równiez meski jack jones..mojemu K kupiłam bluze- zimowa z kapturem na zewnatrz wełniana kamizelka cena wyjsciowa 250 zł a ja mam ją za 39 zł......mamy także centrum M1 gdzie w zasadzie co 3 sklep to outleet.....
ze mnie się moi znajomi smieją że jestem mistrzem wynajdywaniu okazji :-D:tak::tak:a fuj ale ze mnie wstrętna chwalipieta fuuuuuuuuuuuuuu:rofl2::blink::laugh2::-p:-pprosze mnie tu do porządku przywołać
 
no ja cocodrilo czy wójcika też omijam szerokim łukiem (jakość taka jak inne a cena 2-3 razy wyzsza), kupuje polskie rzeczy - pinokio, ewa

ja na allegro kupuję dużo - przesyłka gratis a ceny pinokio czy ewy o 15 % niższe niż w hurcie
body 9,5 -16 zł, piżamka 25-30 zł, skarpetki 3,5 chyba

no i ciuchlandy tez zaglądam, tylko czasu mało :( - ostatnio kupiłam5 par spodenek letnich za 12 zł !!! - znalazłam ciuchlandię dziecięcą.

ogólnie to mi ciuchów zwłaszcza o tej porze roku nie brakuje, problem stanowią jedynie buty :(
Za rok skończą mi się zapasy dla Piotrka to będę miała problem, ale cały czas wypatruję przecen (lidl ma super ofertę bawełnianych rzeczy dla dzieci w super jakości, np 5 koszulek t-szirtów - 25 zł)

no i na zimę juz nie mam dla Piotrka kurtek i kombinezonów - zaczynam polowania na allegro - poprzedniej zimy kupiłam 4 kombinezony dla dwóch z 45 zł.
 
no jedną a ja cztery za 45 - to różnica - b. duża

w coco za 25?? w Szczecinie takich cen nie mają nawet w wyprzedaży letnich koszulek niestety :(

h&m tez drogo - ogólnie przeceny jakieś logiczne tylko w 5 10 15 ale za to wykonanie ostatnio tragiczne.
 
Karolka - Ty tu mnie Łodzią nie szczuj, bo jeszcze wsiądziem w bryczkę i sięprzytargam na przeceny i Ci wymiotę wsyzstko ze sklepów
 
reklama
Do góry