reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Katinj - piszesz tak, bo nie czułas smrodku ;) na zajęciach nie dało się wysiedzieć
mnie strasznie drażni zapach(?) smród potu - raz prawie rzygnęłam na klientkę - wydarłam na korytarz, dziewczyny skapnęły o co chodzi i zrobiły przeciąg, kochane ;D
 
reklama
Osinka , wyobrazam sobie. Mialam w grupie kolege ktory nie dosc ze sie nie myl to caly czas chodzil w tych samych spodniach i swetrze. Przez 3 lata w tych samych ciuchach. Ubran nie pral, nie myl sie. Wysiedziec sie nie dalo tak smrodzil. Za to inny kolega dbal o siebie do tego stopnia ze smarowal sobie twarz fluidem ;D
 
oh, ja tez bym chciala juz miec dopisane kogo nosze ale nie wiem na 100% bo na usg sie nie chciala dzidzia chwalic, prawdopodobnie dziewczynka, ale chyba za malo jest pewnosc zeby to wpisywac. uh, zazdroszcze tym, ktore wiedza... :)
 
Mi gin powiedział już dwa razy że to kobietka :) ale jakoś mu nie wierzę...choć bardzo bym chciała.
W każdym razie oficjalnie- kobieta.
 
mój brat swojego czasu był dobry......majac 18 lat uzywał kremy ogórkowego pod oczy.....teraz normalniał ( w koncu ma 25 lat) ale i tak ma stado kosmetyków......:):):) ale przyznac musze ze bardzo o sibie dba,swietnie sie ubiera i bardzo podoba sie kobietom...:):):)niestety mieszka daleko ,bo az w Anglii...:(
 
reklama
kaśka76 pisze:
dziewczynki kolorowych snów!

Kati: miłego popołudnia i wieczorku!

Dzieki. O jak mi milutko.

monika_pk pisze:
mój brat swojego czasu był dobry......majac 18 lat uzywał kremy ogórkowego pod oczy.....teraz normalniał ( w koncu ma 25 lat) ale i tak ma stado kosmetyków......:):):) ale przyznac musze ze bardzo o sibie dba,swietnie sie ubiera i bardzo podoba sie kobietom...:):):)niestety mieszka daleko ,bo az w Anglii...:(

Monika ,moj brat tez uzywa kremow bo ma sucha i b wrazliwa skore. I to jest ok ale kurcze fluidu nie uzywa, a tego kolege to obserowalismy bacznie czy aby rzes nie zaczal malowac ;D
 
Do góry