reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
aqua1-23 : gratuluje synka, ale z ta kolejka to bym uwazala bo moze sie zdarzyc tak ze dziadek bedzie sie nia sam bawil hehe :) (moj maz tez o takiej marzy) oj biedni beda ci synkowie jak sie ktos dorwie do "ich" zabawek
 
dlaczego ??? Mój tata, kiedy z siostrą byłyśmy już w szkole podstawowej kupił NAM kolejkę elektryczną, którą rozkładał i sam sie nią bawił ;) Był rozkoszny :) Dodam, że w tym czasie byłyśmy jego jedynymi dziećmi...
 
ja swojemu Pwelkowi obiecalam kiedys ze jak dowiem sie ze jestem w ciazy to zrobie mu omlet i kisiel truskawkowy (takie nasze charakterystyczne potrawy) i nie zrobilam tego do tej pory- bo szczerze mowiac nie pamietalam o tym. ale ostatnio moja myszka mi przypomniala i chba na sniadanko jutro dostanie te "przysmaki"
 
ja nabijam sie z mojego Pawla, bo on bardzo chce miec synka- marzy mu sie wspolne majsterkowanie przy aucie, uczenie jak dziala silnik, sklejanie modeli itp. i ostatnio powiedzialam, ze jesli bedziemy miec corcie to ja tez tego wszystkiego nauczy i cora przyjdzie kiedys do mnie i powie"mamo daj mi te dresy bo ide z tata do auta filterek i klocki wymieniac," :)
znajac zycie tak bedzie, bo pawel jest taki ze wszedzie chce sie z nim byc- ja nauczylam sie rozrozniac klucze nasadowe od plaskich, gdzie jest wahacz czy jak sie wymienia uszczelke pod klawiature... itp. zreszta on pracuje w sklepie motoryz. to mialam okazje sie poduczyc
 
reklama
zawsze kochałam czosnek, teraz nie mogę
piję tylko nalewkę czosnkową co wieczór - przeciwgrypową, muszę ją ostro potem czyms zagryźć i zapić dużą ilością wody, bo mi jest nieciekawie po tym 1 kieliszku "nalewki" - bezalkoholowej - wlewam do kieliczka, bo z łyżki zawsze pół kuchni zalałam ;)
 
Do góry