reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

a teraz cos na wesoło :) :) :) :) :) :) jest to autetyczne zdarzenie :) :) :) :) :) :)

pare lat temu ,kiedy pracowałam w firmie ogrodniczej,zostały przyjete na sezon nowe pracownice...jedna z nich to był ewnement na skale swiatowa :) a mianowicie....

w sobote miałysmy razem z kilkoma jeszcze innymi kolezankami"dyzur"..zasilanie i podlewanie kwiatów i takie tam...przed wyjciem z pracy kazda z nas albo brała prysznic albo bardzo dokładnie myła nogi oraz klatke piersiowa i pod pachami....no mimo wszystko człowiek sie poci na szklarni....ta owa dziewczyna nigdy tego nie robiła...poprostu wsiadała na rower i jechała do domu...ale tej soboty usłyszałysmy jej tekst :)

"...musze sie dzis wykąpac bo w srode bede "brana" ..."

hihihihiih.....tylko współczuc takiemu facetowi ;D ;D ;D ;D ja osobiscie biore prysznic dwa razy dziennie....
 
reklama
Serdecznie dziękuję za gratulacje.
Mogłabym Was wszystkie uściskać ....
wypiję dzisiaj zdrowie was i wszystkich marcowych bobasków. :D

Anik - świetne zdjęcia, też bym takie już chciała mieć.
I małemu tak już ładnie buźkę widać!
 
monika_pk pisze:
"...musze sie dzis wykąpac bo w srode bede "brana" ..."

hihihihiih.....tylko współczuc takiemu facetowi  ;D ;D ;D ;D   ja osobiscie biore prysznic dwa razy dziennie....

;D ;D ;D ;D

niezłe, ja w internacie w stium miałam taka koleżankę - jak przeszła korytarzem, to dłuuuuuuuuuuugo ją było czuć ;) smród spod pach
miała romans z lekarzem - ginekologiem, jak jechała na randkę to wchodziła do łazienki i tylko podmywała się, a pachami dalej smrodziła ;) ja nie wiem co ten facet w niej widział ;D
 
reklama
Do góry