reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam nowe marcówki Agule i Kati!
Ja mam brać tylko folik. Jeśli chodzi o usg to miałam mieć w przyszłą sobotę też dopochwowo, tylko nie wiem czy pójdę bo zastanawiam sie nad zmianą lekarza.
 
reklama
monika wszystko bedzie dobrze badz pozytywnie nastawiona,po co sie tak dreczyc. szczera rozmowa z lekarzem,
rozwieje wszystko. z dzidzia tez na pewno wszystko ok, jezeli nadal masz nudnosci to pociesze cie ciaza
na pewno jest b.silna.tak kiedys powiedzial mi pewien ginekolog.
tak wiec glowa do gory, a jutro napiszesz nam wszystko.
 
Witaj Kasiu na naszym forum :) Nie martw się USG dopochwowym, bo to nic takiego :) Tydzień temu miałam pierwsze a w ten piątek następne i doczekać się nie mogę, bo już powinno być widać Fasolkę. A tak poza tym dzięki za wiadomość, odpiszę jak będę po badaniach :) Pozdrowienia dla Was, Ania
 
Anik78 to strona jest po prostu super! Mi wyszedl chlopiec ( zreszta we wszystkich "wrozbach" mi tak wychodzi)... ;D
 
dzieki za słowa otuchy....ale z ta silna ciaza nie jest tak do konca....poroniłam w 11 tyg,a dziecko przestało sie rozwijac w 7 tyg.przez te cztery tygodnie cały czas miałam typowe objawy ciazy..nudnosci,bolesnosc piersi.....ustapiły dopiero po zabiegu...lekarz wytłumaczył mi to tym ze w moim organizmie nadal było bardzo duzo hormonu HCG...stad wciaz utzrymujace sie objawy.
 
Monika, nie martw się proszę, będzie dobrze. Bardzo mi przykro z powodu utraty Twojego pierwszego maleństwa, ale teraz musisz pozytywnie myśleć dla Fasolki, która jest w Tobie. Jestem z Tobą, Ania
 
Witam wszystkie panie!!! Jestem tu nowa dopiero odkryłam tą stronkę. Ale miło się czyta i chętnie podziele sie tez moimi przezyciami. Jestem aktualnie w 4 tygodniu ciąży. Planowanej zresztą. Udało nam się za pierwszym razem, oczywiscie przy pomocy testów owulacyjnych. Bardzo fajnie pomyslane. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. mam nadzieję że sie zaprzyjaźnimy drogie Przyszłe Mamusie!! Ja będę mamą po raz pierwszy i trochę boję się porodu ale to jeszcze nie teraz, więc mam troche czasu na nabranie sił. mam 24 lata i aktualnie mieszkam i pracuję w Anglii, w styczniu wracam do Polski aby tam urodzić. Mam narzeczonego, na razie nie planujemy slubu, ale chyba trzeba bedzie :laugh: . Pozdrawiam wszystkich!!!
 
reklama
Do góry