reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

u nas w przychodni witaminy na maxsa przepisują -do tej pory zazali mi podawać Kubie wit D3 dwie kropelki dziennie + jakieś witaminowe mieszanki bo ciemie niezarośnięte ale nasza lekarka z witaminami ostrożnie i nie kazała podawać - mówiła ,że jak chce poprawić kubie apetyt to pół łyżeczki multisanostolu
 
reklama
hej Dziewczyny.

Dzieje sie u Was.

ja zaczynam sie przyzwyczajać psychicznie do sytuacji za to fizycznie padam...

Piotrek przechorował - dostał antybiotyk bo mamy przyśpieszone wyciecie midgałków i musi szybko stanąć na nogi, Bartka i mnie tez coś trafiło - trudno okreslić co...

szlag człowieka trafia z tymi chorobami dzieciaczków - najpierw trzeba trafić diagnoze a potem leczenie - a to takie trudne

mam nadzieję że nasze dzieciaczki powychodzą na prosta ze zdrowiem.


jeszcze tylko jutro 12 godzin pracy i mam niedzielę (pierwszą !!!) wolną :)

zastanawiam się czy w ogóle wyjde z łozka...
 
Patryk od 6 miesiaca dostaje witaminy z fluorem. Pediatra mowil zeby podawac glownie ze wzgledu na rosnace zabki. Ostatnio pytalam i mowil ze do 2 roku zycia nadal mam podawac. Patryk juz tak sie przyzwyczail ze nawet sie nie krzywi.

Jueczka na razie dostaje witaminke D, wiecej wypluwa niz polyka. wiem ze wit D w Pl jest chyba jakos mocniej stezona bo wystarczy dziecku dac kropelke ,a tu tutaj jakies rozcieczone bo trzeba podac az 1ml. Dla takiej malej buzki to strasznie duzo.

Julka ma jakies krosteczki na buzi, nie wiem czy to potowki czy jakas alegria.W kazdym razie wyglada jak muchomor. Zaczekam kilka dni i jak nie przejdzie to pojade do pediatry.

Wszystkim chorym zycze powrotu do zdrowia. U nas chorobsko Patrysia juz przeszlo, na szczescie.

Osinko, ten ochroniarz cham i buc. Nie rozumiem w czym mu wozek przeszkadzal.:confused:
 
Witajcie!

Znow mnie nie bylo:sorry2:a to dlatego ze ostatnio jestem w pracy chodze pilnowac chlopczyka razem z Briankiem:-)
Jestem zadowolona z tej pracy tylko moglo by byc wiecej godzin ale jak narazie jestem tam od czasu do czasu bo jego mama nie ma stalej pracy dzieciaczek po operacji kregoslupa :-( ale juz jest ok i dochodzi do siebie na dodatej zakazony byl bakteria po porodzie i powolutku rosnie ah biedne malenstwo!
Jest taki kochany mowie wam i wogole jego mama sie dziwi ze mnie polubil i ze nie placze za nia jak wychodzi:tak:a ja uradowana ze maluszek jest za mna!
Wiec wybaczcie moja nieobecnosc tutaj ale staran sie zagladac do was ciagle tylko czasem nie w tematach jestem.

Pozdrawiam i sle ciumaski!
 
pospałam dziś do 10 :)

Dzięki Aqua :)

potem w końcu pobyłąm z moimi łobuzami

teraz siadłam zrobić papierki po posnęli

dawno nie maiałm tak poukładanego planu dnia i takiego bajzlu w domu :)
 
Ostatnio trudno mi chociażby poczytać, co napisałyście :-( Później staram się nadrobić, i zapominam, co chciałam odpowiedzieć :zawstydzona/y:

OSINKA Naprawdę, kawał chama. Masz rację, napisz skargę.

Trochę się wystraszyłam czytając o witaminach. Ja mam podawać 7 kropli Cebionumulti. Wit. D3 przestałam podawać po skończeniu przez Łukaszka roczku. Koniecznie muszę spytać lekarki, czy nie za dużo tych witamin.
 
reklama
Do góry