reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

jak wam zazdroszczę tego mleka - moja jest alergikiem i teraz z preparatu mlekozastępczego na receptę przeszliśmy na Babilon HA, ponad 30 zł za puszkę, a starcza na ok 4-5 dni - masakra:wściekła/y: Zbankrutować można. A zanim dojdziemy do UHT to się jeszcze dłuuuuugo zejdzie.

Ale śniegu dosypało, mam nadzieję, że nie będę miała problemów z powrotem do domu z pracy i z wyjechaniem jutro rano:confused:
 
reklama
Ja dzisiaj malemu dalam to mleczko i zobacze czy maly bedzie je tolerowal...:tak:

Bylam u dentysty zrobilam ubytki,cale szczescie ze juz znieczulenie ustapilo ...bo do niedawna pol szczeki mialam odretwiala :zawstydzona/y:
 
Hej kobitki:-)
Nas nadal trzyma:-(
Bylam dzisiaj z mala u lekarza. Osluchal, opukal dal diete...Niby dobrze ale mala juz dzisiaj pogonilo 2 razy w ciagu pol godz:-(Wyslalam meza do apteki. Kurcze wiecie co stara pupa;-)ze mnie a panikuje strasznie:zawstydzona/y:

Milego dzionka a raczej wieczorka:***
 
Monia jaka stara ,mloda jestes a ze przezywasz chorobe corki to jest calkiem zrozumiale ;-) z dnia na dzien bedzie coraz lepiej :tak:

Ja niedawno skonczylam rozmawiac ze znajoma ,gadalysmy godzinke ...prysznica juz zaliczylam a teraz zasiadlam sobie przed tv i ogladam Cake Boss

Zycze spokojnej nocki dobranoc
 
hej... wybaczcie że sie nie odzywam ale ani humoru nie mam ani specjalnie o czym pisać...
nie bede Wam smęcić że ciagle dochodzi nowe zmartwienie że nie ma ani chwili spokoju ........

zajrze jak cos sie poprawi, wybaczcie
 
My też chorzy i to wszyscy. Pół nocy nie spałam bo Maja na widok syropu wymiotowała, miała wysoką gorączkę, a o kaszlu już nie wspomnę. Mikołaj też kaszle i to o niego najbardziej się boję bo on jest jeszcze taki malutki. Dziś śmigam z nimi do lekarza.
 
Witam:)

Bartus ma jeszcze drzemke,mam chwilke dla siebie.U nas ok chociaz Bartus mi kaszle dałam mu syropek oby to sie nie rozwineło na cos gorszego.Wczoraj miał mini balik a wiekszy bedzie jak tata przyjedzie.

Zdrówka dla dzieciaczków i dla Was zycze!!!

Miłego tłustego czwartku:)
 
Witajcie :)
Dziękuję za miłe przyjęcia :happy:
U nas też śniegu nasypało, dziś szalałam z moim synkiem na sankach :) a radości było co niemiara, cieżko go było do domku zaciągnąć :) Powoli będę się wdrażać aby Was poznać. Nie dam rady nadrobić takiej ilości stron :)
Fajne to forum, do tej pory udzielałam i udzielam się na innym benc.pl ale do Was też będę zagladać :tak:
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :-)
 
reklama
Ja mam problem z doborem mleka dla mojego synka. Mały ma skazę białkową, do 20-tego m-ca karmiłam go piersia ponieważ nie tolerował żadnego mleczka dla alergików, po Bebilonie Pepti miał plamy na całym ciele a Nutramigenu nie mógł przełknąć pluł nim dalej niż widział. Zanim skończyłam go karmić za namową pediatry zaczęliśmy podawać mu znowu Bebilon Pepti 2 (po pół roku przerwy), ładnie je przyjmował, kupki były ok i plamy zniknęły. Dopiero wtedy mogłam go odstawić od piersi. To było we wrześniu, w listopadzie pediatra zaproponowała przejście na mleko Bebiko HA, powoli zaczęlismy przechodzić na to mleko. Wszystko było ok, mały zadowolony, lubił je pić. Po miesiącu za radą lekarki zaczęliśmy przechodzić na zwykłe mleczko Bebiko 3 na początku było super, mały ładnie je jadł, wcinał też ładnie, serki, jogurty...Jakieś dwa tygodnie temu zaczęły pojwiać się plamy najpierw na rączkach, później wysypało mu nózki...Odstawiłam mleko Bebiko, wróciliśmy do Bebiko HA, zadnej poprawy nie było Kąpiemy go w kosmetykach z serii Emolium, odstawiliśmy nabiał całkowicie, łacznie z mlekiem (jadł tylko raz dziennie kaszkę na mleku) w przyszłym tyg idziemy na bilans, zobaczymy co powie lakarka. Moze za szybko mu zmienialiśmy te mleczka za jej namową. Są tu mamy alergików? Jak sobie radzicie? :-(
 
Do góry