reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Anne fajnie ze w koncu do nas zajrzalas :-)

mamaOlusia milo ze dolaczylas,troszke szkoda ze dopiero teraz nas znalazlas,no ale wszystko jest do nadrobienia ;-)
 
Izulka piękny post, piękne wspomnienia...
Monikasia i jak mała dzisiaj?? zdrówka!
Anne dobrze że się odezwałaś :) ale co się dzieje, wyniki były złe? nie wiem czy nie pisałaś czy przeoczyłam?? trzymaj się!!
sto latek dla dwulatków z tego tygodnia :))

za nami druga impreza urodzinowa Seby, została jeszcze trzecia, dzieciowa w sali zabaw i.. nie, nie spokój, zaczną się imprezy urodzinowe moje i męża :)))
 
Tygrynka widze ze intensywnie zyjecie :-p tyle imprez w ciagu tak krotkiego czasu ...no no podziwiam,ja to chyba juz jestem za stara na imprezowanie z reszta ja od zawsze wolalam posiedziec w domku i obejrzec dobry film niz latac po imprezkach ,chyba jestem z innej epoki :-D:-D
No ale Wam zycze milej zabawy ;-)
 
Witam:-):-)
Nie nadrobiłam Was,mam dużo do nadrobienia,więc tylko tak wyrywkami przegladałam posty.
Tygrynko,histopatologiczne były złe,pisałam,ale nie ma co wracać do tego,w marcu będę miała kontrolne badania i pewnie będzie dobrze już,bo teraz jest dobrze:tak:

Widzę,że nowe mamy dołączają-miło,a stare wracają:-),może będzie tu znó tak tłoczno jak dawniej:-)

Mam pytanie-jakie mleczko podajecie swoim dwulatkom? mój synek najpierw przechodził na bebilon junior,potem nie chciał go jeść,więc -bebiko junior -jest słodsze i tańsze-swoją drogą,ale już chcę zacząć podawać mu zwykłe mleko w płynie krowie,ale nie wiem co wybrać? mleko w kartonie UHT?-np łaciate,czy może lepiej z butelki czy worka normalne pasteryzowane?-to ważne dla mnie,bo opinii jest tyle ,że nie wiadomo kogo słuchać.Może najlepiej by było od gospodarza kupować świeże mleko krowie,ale nie zawsze jest taka możliwość.
 
Anne ja malemu jeszcze daje mleko modyfikowne,ale powoli zastanawiam sie nad podawaniem mu mleka UHT ...ale to dopiero takie plany mam i mysle ze jak sie zdecyduje to bedzie to z kartonu bo w foli (worka)u nas nie ma ;-)
 
Dzień Dobry kochane.
Dużo miłości wam życzę w tym pięknym dniu w roku:-D

Witam:-):-)
Nie nadrobiłam Was,mam dużo do nadrobienia,więc tylko tak wyrywkami przegladałam posty.
Tygrynko,histopatologiczne były złe,pisałam,ale nie ma co wracać do tego,w marcu będę miała kontrolne badania i pewnie będzie dobrze już,bo teraz jest dobrze:tak:

Widzę,że nowe mamy dołączają-miło,a stare wracają:-),może będzie tu znó tak tłoczno jak dawniej:-)

Mam pytanie-jakie mleczko podajecie swoim dwulatkom? mój synek najpierw przechodził na bebilon junior,potem nie chciał go jeść,więc -bebiko junior -jest słodsze i tańsze-swoją drogą,ale już chcę zacząć podawać mu zwykłe mleko w płynie krowie,ale nie wiem co wybrać? mleko w kartonie UHT?-np łaciate,czy może lepiej z butelki czy worka normalne pasteryzowane?-to ważne dla mnie,bo opinii jest tyle ,że nie wiadomo kogo słuchać.Może najlepiej by było od gospodarza kupować świeże mleko krowie,ale nie zawsze jest taka możliwość.
Anne, bardzo mnie zaniepokoiłaś poprzednim postem.
Ja Majce już od ponad roku daję mleko krowie. Nic jej nie jest. Ja kupuję mleko zambrowskie 1,5% bo jest najtańsze.

Maja nam się troszkę przeziębiła, ale nie ma tragedii. W czwartek idę na bilans. Mikołaj też troszkę się zasmarkał i raz na jakiś czas zakaszle, ale to chyba ot tak sobie. Miałam z nim 2 ciężkie dni bo mi płakał, chyba się czegoś najadłam co mu zaszkodziło:-(
 
Hej kobitki:-)
niepokazywalam sie, bo zalapalismy wirusa:-( wiec nas "goni":-D
Mala juz lepiej, jak juz domaga sie czekolady tzn ze jest dobrze;-)
MamaOlusia milo Cie widziec, fajnie, ze jestes:tak:Wpadaj czesto:-)
Agapa to Twoj maly juz taki duzy;-)ponad 2 miechy juz :szok:ale czas leci.
Tygrynko widze, ze zycie towarzyskie kwitnie:-) Udanej zabawy
Edi ja mam podobnie jak Ty z imprezkami;-)

Milego dzionka:****
 
reklama
witam sie i zaraz żegnam....
Ja podaje mleko UHT podobnie jak Agapa....
Monia dobrze że z Emisia lepiej... teraz Wy sie wykurujcie i bedzie całkiem cacy :D
MamoOlusia witaj i pisz z nami często :)
Tygrynko no to imprezowy czas u Was :):)
no to sie żegnam ...
paaaa
 
Do góry