reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
:-Dkurcze ale niespodzianka:-DDzieki Pandorko:tak:Ja tu spokojnie sniadanko wcinam a tu takie newsy:-D Ale niech sie moze jeszcze Dziewczyny odezwa i wypowiedza.
Agapciu a ty sie kochana odezwij:-)

Hej dziewczyny:*
Dzisiaj mam dobry humorek a to z wielu powodow - przede wszystkim dostalam @ i napiecie poszlo w las i znow bedzie dobra atmosferka w domku:-)
Dzisiaj pada ale i tak ide na spacerek z Emisia. Od paru nocy juz sama ladnie je przesypia:tak:Chyba ma z Izulkowa Hania kontakt telepatyczny i sie dziewczyny dogadaly. No wlasnie....a gdzie jest Izulka???
A Tygryniu nieweisz, czy Zabeczka juz wrocila z PL?
Pozdrawiam kochane i przesylam Wam pozytywne fluidy:-):*
 
Ostatnia edycja:
cześć Mamcie :)

u nas znów katarzysko plus kaszel, ogólnie nieciekawie
Nie mam pomysłu gdzie Lul mógł złapać choróbsko.

Jak wzmacniacie organizm swoich maluchów? Myślałam o tranie bo coś często Młody katar łapie, może by to coś pomogło...

mam prośbę o oddanie głosu na Zuzannę Zuzia | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
ukochana koleżanka mojego Młodego...a kto wie..może to moja przyszła synowa hahaha ;)
Zagłosowane:-)

[QUlOTE=Tygrynka;6654995]Dokładnie, dlatego proponuję Ciebie Agapa albo Monikasię, bo Wy chyba najwięcej się tutaj udzielacie :) wybierzmy i napiszmy do adminek![/QUOTE]

może być więcej modów chyba :) a Wy mi się wydajecie najodpowiedniejsze :p

no proszę jak szybko, nawet Agapa nie zdążyła się wypowiedzieć a tu modem zostanie ;D

No jak chcecie żebym to ja była i macie do mnie zaufanie, to ok, nie ma problemu. Problem jest tylko taki, że ja nie mam pojęcia o moderowaniu. Więc może umówmy się że ja się zgadzam ale ktoś musi mnie z tego przeszkolić (ktoś cierpliwy bo ja ciężko kumam) i gdybym jednak się do tego nie nadawała to proszę o wybaczenie i wtedy wybierzeny kogoś innego. Zgadzacie się ze mną???
A tak wogóle to bardzo, bardzo dziękuję za poparcie mojej kandydatury, ale może niech i reszta się wypowie.:tak:
 
No jak chcecie żebym to ja była i macie do mnie zaufanie, to ok, nie ma problemu. Problem jest tylko taki, że ja nie mam pojęcia o moderowaniu. Więc może umówmy się że ja się zgadzam ale ktoś musi mnie z tego przeszkolić (ktoś cierpliwy bo ja ciężko kumam) i gdybym jednak się do tego nie nadawała to proszę o wybaczenie i wtedy wybierzeny kogoś innego. Zgadzacie się ze mną???
A tak wogóle to bardzo, bardzo dziękuję za poparcie mojej kandydatury, ale może niech i reszta się wypowie.:tak:

Ja zawsze chętnie pomogę kochana i myślę, że na Tygrynkę też możesz liczyć ;-) i wszystkie inne moderatorki też pomogą ;-)
 
Witajcie. Syn śpi i sam usnął bez kołysanki i bujaniem wózkiem a raczej wożenie nim do przodu ido tyłu. Miałam coś jeszcze napisać ale wyleciało mi z głowy. Ja również się zgadzam żeby Monikasia i Agapa zostały modem:tak::tak:
cześć Mamcie :)

u nas znów katarzysko plus kaszel, ogólnie nieciekawie
Nie mam pomysłu gdzie Lul mógł złapać choróbsko.

Jak wzmacniacie organizm swoich maluchów? Myślałam o tranie bo coś często Młody katar łapie, może by to coś pomogło...

mam prośbę o oddanie głosu na Zuzannę Zuzia | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
ukochana koleżanka mojego Młodego...a kto wie..może to moja przyszła synowa hahaha ;)
Zdrówka życzę :tak: , na twoją przyszłą synową głos oddany:-D

Oooo dziekuje Ci bardzo Kochana:D Tylko jeszcze dziewczyny nasze niech sie odezwa moze:))

Przypomnialo mi sie, ze Emisia dzisiaj wieczorkiem zrobila samodzielnie swoj pierwszy kroczek a po chwili cwiczen nastepne 3 :)
Wszyscy bardzo sie cieszymy.

Elizzz ja nic nie podaje na wzmocnienie, tak ze niewiem:/
A na "synowa" juz zaglosowalam;))
Gratulacje dla Emisi:-)
 
Jestem cały czas, mam na Was oko ;-)Tylko ostatnio przez tydzień mąż miał drugie zmiany czyli od 13-23 w pracy i wszystko właściwie na mojej głowie. Jeszcze załatwiałam drewno, rozładunek i takie tam, wywiadówki, bale karnawałowe. ale od dzisiaj mąż ma 10 dni wolnego:-D. Dzieci od dzisiaj zaczynają ferie, to sobie odetchniemy wszyscy. Syn jedzie do moich rodziców do Koźla. Zuzia zostaje z nami. Przyda się taki układ bo dzieci muszą odpocząć od siebie:tak:. Poza tym musimy się skupić teraz na Zuzi bo ciągle zalicza w domu wpadki, ścigamy ja ze wszystkim. I trzeba to zmienić bo widzę , że córka zaczyna to źle odreagowywać. Pójdę tylko z nią może do kina, na basen i lodowisko do Gorlitz. Pojedziemy w Karkonosze nasze połazić. Trochę z tatą tylko i może polepszy się nastawienie. A nie tylko mała Hania:confused:.

co do moderowania dziewczyn:tak:-ok

Monikasia- bardzo się cieszę, że Hania przesłała Twojej małej dobre spanie:-D
 
Ostatnia edycja:
Agapciu i Monikasio - ja sama od niedawna modem jestem, ale oczywiście zawsze możecie na mnie liczyć, chętnie pomogę:tak:

Monikasia - zapomniałam napisać - gratulacje dla Emisi!!!!
 
Hej, hej:)

Daaaaaaaawno mnie nie bylo, wiec musze troszke nadrobic:) Bedziemy miec nowe moderatorki, suuuper!:)

U nas wsio ok, teraz mlody ma katarek, wiec walczymy z frida. A wlasnie macie jakies sposoby, zeby odciagac glutki, bo moj dostaje histerii i ciezko mi go trzymac i odciagac jednoczesnie:/

A teraz ide was podczytac:)

Monikaasiu ja juz w Norwegii, niestety:(
 
reklama
Dziewczyny ja tez jestem zielona w sprawach moderowania i widze, ze razem z Agapa bedziemy sie szkolily :D tak wiec bedzie razniej. Z gory dziekuje za pomoc i mile slowo;))

Izulko fajnie, ze sie pojawilas:) Chyba mamy ten sam problem z dziecmi jesli dobrze zrozumialam. Ciezko mi takze jest:( czasami...
Zabeczko witam Cie kochana:* Ja tam sie ciesze, ze wrocilas, bo bedziesz nas czesciej odwiedzac - wiem samolubne mam pobudki;) Rozumie co czujesz. Ja tez jak jestem dluzej w PL to ciezko potem po powrocie tutaj.
Jesli chodzi o katarek to ja tez nie daje rady odciagac, bo mala ma nerwa. Dzisiaj bylam ze soba u laryngologa i przy okazji naskarzylam sie na katar Emisi;). Pani doktor (polka) przepisala Nasivin baby. Juz go kiedys mialysmy i sie sprawdzil super w extremalnych "wysiakach" ;)
Motylla fajnie, ze twoj smyk robi takie postepy, super:)

Dzisiaj starszy pan zagladal nam do wozka, bo mala tak "spiewala", ze zwracala jego uwage:D
A mam pytanko do Was; czy wasze szkraby uzywaja przemocy;))? Bo moja mala od jakiegos czasu "klepie" nas po buziach i gryzie zawziecie. Na bilansie powiedzialam o tym lekarzowi, bo sadzilam, ze ta agresja jest przez szczepionki ale nie wypowiedzial sie jasno na ten temat.

Chcialam jeszcze dodac, ze w kulinariach podalam przepis na pyszna mase. Wspominam tutaj, bo edytowlalam post i niestety nie podnioslo watku - zajrzyjcie, bo smaczna;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry