reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Witajcie Dziewczyny:*
My juz po przeziebieniu:-)
Dzisiaj bylismy na badaniach rocznego dziecka. Wszystko jest super:tak:Emisia stoi sama juz od kilku dni i probuje robic kroczek samodzielnie ale jeszcze ma pietra:-D
Tygrynko widze, ze jestes moderatorem - fajnie kochana ciesze sie i gratuluje:-)

Chcialam tylko wspomniec, ze Kalinka obchodzi urodzinki w zwiazku z tym mozna jej zlozyc zyczenia tutaj http://www.dlakalinki.pl/
 
reklama
Dzisiaj bylismy na badaniach rocznego dziecka. Wszystko jest super:tak:Emisia stoi sama juz od kilku dni i probuje robic kroczek samodzielnie ale jeszcze ma pietra:-D
Tygrynko widze, ze jestes moderatorem - fajnie kochana ciesze sie i gratuluje:-)

Chcialam tylko wspomniec, ze Kalinka obchodzi urodzinki w zwiazku z tym mozna jej zlozyc zyczenia tutaj http://www.dlakalinki.pl/

dobrze, że już zdrowi i dobrze że na bilansie ok :tak: no i pilnuj mama bo za chwilę pierwszy kroczek będzie :)))
dzięki za gratki, ale ja na innym wątku (poznańskie mamy) jestem modem ;) ale w sumie tutaj też można kogoś ustalić, bo Mama Sówka chyba nie zagląda?? pomyślcie o tym, bo moderatorów może być więcej niż jeden, a mały porządek wątkach by się przydał ;)
dobrze że dałaś namiary na życzenia dla Kalinki, dzięki!

u nas dzień sprzątania dzisiaj, bo jutro kolejni goście, w niedziele jeszcze inni... już jestem padnięta :D
 
dobrze, że już zdrowi i dobrze że na bilansie ok :tak: no i pilnuj mama bo za chwilę pierwszy kroczek będzie :)))
dzięki za gratki, ale ja na innym wątku (poznańskie mamy) jestem modem ;) ale w sumie tutaj też można kogoś ustalić, bo Mama Sówka chyba nie zagląda?? pomyślcie o tym, bo moderatorów może być więcej niż jeden, a mały porządek wątkach by się przydał ;)
dobrze że dałaś namiary na życzenia dla Kalinki, dzięki!

u nas dzień sprzątania dzisiaj, bo jutro kolejni goście, w niedziele jeszcze inni... już jestem padnięta :D

Moderator napewno by się przydał i dobrze by było gdyby to był ktoś kto tu w miarę często zagląda.
 
cześć Mamcie :)

u nas znów katarzysko plus kaszel, ogólnie nieciekawie
Nie mam pomysłu gdzie Lul mógł złapać choróbsko.

Jak wzmacniacie organizm swoich maluchów? Myślałam o tranie bo coś często Młody katar łapie, może by to coś pomogło...

mam prośbę o oddanie głosu na Zuzannę Zuzia | Galeria dzieci | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
ukochana koleżanka mojego Młodego...a kto wie..może to moja przyszła synowa hahaha ;)
 
Dokładnie, dlatego proponuję Ciebie Agapa albo Monikasię, bo Wy chyba najwięcej się tutaj udzielacie :) wybierzmy i napiszmy do adminek!

Elizzz ja bym proponowała probiotyki :)
 
Oooo dziekuje Ci bardzo Kochana:D Tylko jeszcze dziewczyny nasze niech sie odezwa moze:))

Przypomnialo mi sie, ze Emisia dzisiaj wieczorkiem zrobila samodzielnie swoj pierwszy kroczek a po chwili cwiczen nastepne 3 :)
Wszyscy bardzo sie cieszymy.

Elizzz ja nic nie podaje na wzmocnienie, tak ze niewiem:/
A na "synowa" juz zaglosowalam;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry