reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hejka.Jakos weny na pisanie nie mam.Bartus mi zdrowo rosnie,próbuje pełzac,podniasza pupcie i kurczy nózki do raczkowania.U nas nic ciekawego sie nie dzieje nie wychodzimy na spacerki,bo pogoda do dupki.Juz niedługo imprezka robimy 20 jak ten czas leci nasze bobaski juz sa duze.Teraz Bartus lula juz 3 godz leci mały spioch:)
 
reklama
Witam...
u nas bardzo bolesne zabkowanie :-:)-:)-( Kuba goraczkuje biegunke ma... a ja marze juz tylko o tym by te zeby wyszły już....
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA ROCZNIAKÓW KOCHANYCH :):):):)
Luckaa szczepienie jest ale bilans jest 2- latka dopiero
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Też nie miałam weny do pisania na forum.Jestem codziennie na internecie,ale czasem po prostu patrze na tę zakładkę babyboom i jakoś nie wiem co pisać.
Ale pamiętam o Was zawsze i nigdy nie zapomnę,przeżyłyśmy razem tyle już :)
Widzę,że niektóre dzieciaczki już roczek skończyły-gratulacje i wszystkiego najlepszego kochane Skarby!!!
 
Noo faktycznie cisza tutaj:tak:My juz po spacerku 2-godzinnym.Zuzia spała ładnie.Troszke zimno i wietrznie dzisiaj ale nie tak bardzo jak ostatnio.Popijam kawkę i zajadam się batonikiem:-DDzis spotkałam się z jedna mamą z bb z wrocławia .zawsze to raźniej na spacerach:)Zuzia marudna troszkę...chyba jedynki idą górne bo ma takie grube dziąsła na górze.Zobaczymy....ahhh wczoraj tak uparcie ciagło ją do cycka ze aż mi malinke zrobiła na cycku:-D
 
Witajcie dziewczyny po nieobecności. Krystek samodzielnie stoi i 5 dni przed urodzinami zaczął chodzić bez pomocy. U mnie mdłości minęły i dzidzia się dobrze rozwija, gin kazał mi zrobić badania na toksoplazmozę wr, hbs jak bym miała w pierwsze ciąży badania na toksoplazmoze to bym nie musiała tego robić ale niestety tamten gin mi nie kazał tego robić.
Hej, ja z zapytaniem, czy jest roczne szczepienie i bilans??
U nas w przychodni jest szczepienie jak dziecko skończy 13 miesięcy.
 
Witajcie dziewczyny po nieobecności. Krystek samodzielnie stoi i 5 dni przed urodzinami zaczął chodzić bez pomocy. U mnie mdłości minęły i dzidzia się dobrze rozwija, gin kazał mi zrobić badania na toksoplazmozę wr, hbs jak bym miała w pierwsze ciąży badania na toksoplazmoze to bym nie musiała tego robić ale niestety tamten gin mi nie kazał tego robić. U nas w przychodni jest szczepienie jak dziecko skończy 13 miesięcy.

Motylla,fajnie,że ciąża się dobrze rozwija:-) dbaj o siebie kochana,słyszałam od znajomych mam,że takie macierzyństwo jedno po drugim jest też dobrze,ma wiele dobrych stron. Trzymaj się.

Ja sobie czytam coś w necie,ale już własnie pójdę spać,bo tak czasem długo siedzę-lubię tak w nocy,jak cały dom śpi i mam spokój,ale potem narzekam,że się nie wyspałam,bo czasem mały sie potem wierci jak już pójdę spać,no i rano trzeba wstawać.
Dobranoc więc
 
Witajcie mały rozrabiaki śpi więc mam czas na bb. Musze się pochwalić że Krystek zasypia w swoim łóżeczku:tak:, tylko jakby jeszcze w nocy się nie budził na cysia to bym była bardzo szczęśliwa. Ale teraz mam etap częstego korzystania z toalety najgorzej jest w nocy bo sobie śpię a tu wc wzywa żeby siku zrobić a mi się tak nie chce wychodzić z łóżka, ale niestety trzeba bo nikt inny za mnie nie pójdzie a szkoda:-D.
 
reklama
hej dziewczyny!
ja tylko zaglądałam, podczytywałam, ale jakoś nie miałam co napisać...
my już po roczku, bardzo udanym :)
wszystkiego najlepszego dla roczniaków z ostatnich dni!
pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry