reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Witajcie Śnieżynki:-)
Ale mamy bajkową zimę za oknem:-) przynajmniej u mnie tak jest,sypią duuże płatki śniegu i jest go już tak dużo,że dziś już dwa razy odgarniałam.
Mamo Sówko-jak fajnie,że przyszlaś:-):tak: tęskniliśmy,no i nie chciałam Ci kopniaka żadnego dać:-D tylko uszczypnąć leciutko:-D,żebyś nas odwiedziła i przychodź częściej:-).W ogóle tęsknię za dziewczynami,czasem czytam nasze posty z czasów ciąży-aż się łezka w oku kręci,jak czytam posty z grudnia tamtego roku,gdy z brzuszkami już dużymi czekałyśmy na swięta :tak:

Całusy dziewczyny i piszcie,bo jak nie,to się w końcu i ja na zamknięty przeniosę i tam będę tylko siedzieć,tam lepsza frekwencja jednak:tak: ..no żartuję,tu jestem od początku i tu będę zawsze:-)
 
reklama
Witajcie wieczornie,
u nas w miare dobrze. Bylysmy wczoraj u lekarza i okazalo sie , ze 2 tygodniowy katar jest zwiazany z zabkowaniem. Mamy wode morska i trzeba sobie radzic;)
mami duzo zdrowka synusiowi:*
MamoSowko fajnie cie widziec:)
Milego wieczorka:))

Ale tu cisza...
 
No cisza, cisza zimno tak brrrr, u nas dzisiaj snieg znow padal bialo !!! Odwolali mi egzamin na prawo jazdy i znow bede czekac nie wiadomo ile!!
No my tez mielismy noc ciezka, mlody plakal ale dzisiaj zauwazylam ze tez gorny zabek juz jest tuz tuz juz go widac :-)
Mamo sowko fajnie ze wstapilas :))
Anne ja tez pamietam jak to sie szykowalam do swiat i myslalam jak sobie dam rade z brzuszkiem :tak: a ty jutro moj Dominik konczy 10 miesiecy :szok: ehhh czas tak szybko leci!
Pozdrawiam sniezynki i caluje !!!
 
Wszystkiego najlepszego dla Natanka i Dominika!!

witam się i zmykam - zalatany weekend nam się szykuje..
wczoraj mieliśmy super nockę - o 21 padliśmy całą trójką spać :D my w ciuchach, bez kolacji.. i tak do 3:30 gdy mąż musiał wstawać, a ja sobie uświadomiłam że mały się nie budził :D a normalnie o 24 ma dokładkę ;) no i potem do 9 sobie pospaliśmy...
zdrówka dla chorowitków!
miłego ciepłego :p weekendu wszystkim, pa!
 
A ja narazie siedze sama z dziecmi,bo maz pojechal do kolegi pomoc w przewiezieniu mebli do nowego mieszkania,tzn nie nosi mebli tylko robi za kierowce:-)

A na obiad zrobie kotlety z piersi,jakas salatke i ziemniaczki albo frytki,i jakies ciasto do tego;-)
 
Dzien dobry sniezynki :)
My dzisiaj pospalismy oj juz dawno nie pamietam aby tak noc minela ;-)
A u nas ok nie jest tak zle 0 stopni, tak wiec spacer dzisiaj bedzie ;-)
Edyta wszystkiego najlepszego dla Natanka :-)
Pozdrawiam was buzka!!
 
Mnie tez zasypało:))wiec siedze calymi dniami z ewulką:))i z tych nudow zaczelam małą uczyć rożnych nowości:)i wiecie umie już sama pokazywac gdzie ma oko:)ale to zabawnie wyglada.Ja pytam,gdzie ewa ma oko?a ona paluszek wklada w oczko,czasem sie dziobnie i jest lament ale ogolnie to sie cieszy ze pokazala ,u misia tez pokazuje.

Kurcze ile radosci taki maluch daje.No i jak daje do "poczytania" gazete to oglada obrazki i wypatruje gdzie jest dzidzia:)a jak znajdzie to sie cieszy.Kupie jej chyba na gwiazdke taka lalę bobasa,niech ma swoją dzidzie:)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow:)
 
reklama
Witajcie po przerwie ostatnio nie mam czasu do was zajrzeć, Krystka pełno wszędzie i już chodzi przy meblach i chce chodzić jak go trzymam za rączki. A dziś u nas było -5 więc brzdąca ciepło ubrałam wzięłam sanki i poszliśmy na dworek bardzo mu się podobało jechanie na nich.
 
Do góry