reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie wieczorową porą. Małżonek się teraz zajmuje synem więc mam chwilkę dla siebie. Dziś również wyszlismy na sanki chociaż krótko bo zaczął padać śnieg z deszczem. Krystek ostatnio też robi kosi kosi. A wczoraj byłam w odwiedzinach u mojej siostry która urodziła 3 grudnia i wczoraj wyszła więc jej zawiozłam wanienkę bo mój brzdąc uwielbia kąpiel w wannie. My na razie mamy 3 ząbki ale już widzę że kolejne będą wychodzić, muszę się jeszcze pochwalić że mój brzdąc umie odblokować telefon taty( jest dotykowy)
Witamy sie niedzielnie :)
Wpadlam aby powiadomic , ze Dominik sam juz stoi :) Z pozycji kucacaj podnosi sie na proste nogi ,,,, i robi pierwsze kroki :)))))
jestem taka dumna !!!!!!
Caluski dla rozgrzania :)
Gratuluje nowej umiejętności

U nas lepiej, katar mniejszy i mała łatwiej oddycha. Idę spać bo padam, dobrej nocy!
zdróweczka życzę
 
reklama
Witam.
Na początek Dużo zdrówka dla chorowitków... :)
Pogoda wstretna.. taka chlapa. eh....
U nas katarek i suchy kaszel u Kuby.... ale póki co nie goraczkuje... I oby tak zostało
Wszedzie jakieś choroby... dlatego tak nie nawidze zimy. :(:(
 
Witam zimóweczki
Ja ostatnio bez lapka dlatego tu nie zaglądałam, ale dziś go mam:-)
Zdrówka dla wszystkich chorych.
Najlepszego dla miesięczniaków.

Dziś jestem wykończona tą nocką. Majka zasnęła przed 22.00, ale do 24.00 wstawaliśmy do niej z pięć razy, nawet trudno to zliczyć. Potem nie było lepiej:wściekła/y: Jak rano wstała to też marudziła, ale teraz śpi. Zobaczymy co będzie jak wstanie, bo w nocy mi nerwy puściły.
Wczoraj kupiliśmy jej na gwiazdkę sanki drewniane z oparciem:-D i to ostatnie ze sklepu wzięliśmy. Były inne fajne ale dla starszych dzieci bo dla takiego malucha to trzeba by śpiworek dokupić żeby było wygodniej, a taki śpiworek 220zł :szok: przecież to wózek za tą kasę można by kupić.
My już do świąt gotowi, nawet prezenty popakowane:-D
 
Kurcze ale fajna ta reklama i Misia fajnie zagrala - suuuper:)

A ja sie witam,
u nas nocki jak narazie ok. W koncu juz jedna dwojeczke widac na dole - hurraaa.
Emily rowniez staje przy meblach i sobie chodzi, fajnie to wyglada;) Juz taka samodzielna jest misiak maly ...
Izulka zdrowka dla Haneczki:*
Edzia milo Cie widziec. Fajnuie, ze sie pogodziliscie mam nadzieje, ze M dotrzyma obietnicy, czego Ci z calego serca zycze:)
Pati u nas ladna pogoda choc sniegu troche jest. Moja mal jakies 3 dni bez kataru jest ale bylo nieciekawie.
Tygrynko jak ja jestem to Ty teraz z doskoku?:D

Milego dzionka Dziewczyny:*
 
Hejka dziewczyny
Misia fajnie zagrala, ale co tam u niej ?? Czy ktos wie ,dalej jest zabanowana ??
U nas tez trzeci zabek, a od wczoraj pomału sobie tupta :-):-):-):-) huraaaaa!!!!!

No a u nas dzisiaj rano bylo -10 stopni , zimno brrryyyy :cool2:
Wlasnie czekam az nam sie babel obudzi bo chcemy pojechac do centrum handlowego zrobic zdjecie z Mikołajem;-);-);-) :)))

Zdrowia dla wszystkich maluszkow !!!
 
Witam Was po długiej nieobecnosci.Jechalismy na rehabilitacje a cały czas chorowalismy.Bartus cwiczył tylko 4 dni,zachorował najpierw na zapalenie krtani,potem na oskrzela i zapalenie płuc,a nawet złapał wirusa wymiotnego zygał kilka dni.Biedaczek mój tyle sie nacierpiał ja równiez i nici z cwiczen dopiero na wiosne mamy przyjsc sie zapisac jak beda lepsze pogody.

Mamy juz 4 zeby i ida nastepne biedak gorączkował mi przy tym.

Jak dobrze byc w domku.:biggrin2:
 
reklama
Do góry