reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dziewczyny MisiaM została zbanowana poniewaz jest podejrzana o wyłudzenie. Mamy solidne podstawy aby sadzic że działała na swoja korzyśc majatkową zasłaniajc sie choroba dziecka. Została poproszona o wyjasnienia, dowody faktycznej choroby dziecka ale takowych nie dostarczyła w zwiazku z czym została zbanowana. Administracja równiez poprosiła o scany jednak na dzien dzisiejszy równiez nie zostały dosłane. A interpretacje tego zostawiam wam.
 
reklama
Witajcie,
nareszcie sie wyspalismy:) juz znam powod naszych bezsennych nocek--> Wikusiowi przebija się górna jedynka:) teraz uspypiam Malego i spadam sprzatac
 
Monikasia..... dopóki nie prześle dokumentów...

U nas noc ok... tylko znów jakiś nieciekawy katar zauważyłam... My już po sniadanku... dzis obiadku robić nie musze... specjalnie zrobiłam wiecej wczoraj :):):)
 
Dobry :-)

O jak się cieszę, że u Madzi i Bartusia coraz leipiej :-)


U nas dobrze :-) Nocka też w miarę, tylko o 3.30 Nelka się obudziła i chciała bawić. 45 minut ją usypiałam ;-)
Ale za to rano po śniadanku, jeszcze zasnęła i spała prawie do 9.00, więc suma summarum jesteśmy wyspane :-)

I Nelka zaczyna mi pomału raczkować :-D Ale się cieszę :-D
No to nie jest takie typowe raczkowanie, tylko raczej połączenie raczkowania z pełzaniem, ale do tej pory nie robiła ani jednego, ani drugiego, więc mamy przełom w poruszaniu się ;-)
Tylko, że teraz muszę jej nieźle pilnować, bo wystarczy że na kilka sekund się odwrócę, a ona już jest zupełnie gdzie indziej niż tam gdzie ją zostawiłam ;-)

Zaraz lecę gotować obiadek :-)
Dziś szef kuchni poleca kuleczki z mięska mielonego w sosie chrzanowym :-D

Miłego dnia :-)
 
Dzień Dobry lutówki:)
Wczoraj po południu byłam z Majką u lekarza, niestety prywatnie bo u mnie w ośrodku o 8.10 nie było już numerków:szok: Nie wiem jak to możliwe, ale jednak. Okazało się że Pszczółka ma ostre zapalenie uszu i napuchnięte gardło. Dostała antybiotyk i mnóstwo innych leków w tym inhalacje. W nocy spała b. ładnie bo do 4.30 i po cycu do prawie 8.30. Ale jak wstała zaczęła się dusić:szok: Ja w ryk szybko inhalacje. Ciężko jej się oddycha ale może jak antybiotyk zacznie już na dobre działać to się poprawi. Czekam do wieczora. Inhalacja trochę pomaga. Do tego ma taki brzydki kaszelek.
 
Cześć dziewczyny:) pewnie mnie już nie pamiętacie..bo dawno tu nie zaglądałam:( mam nadzieję, że u was i lutówkowych dzieciaczków jest ok ...Amelka rośnie jak na drożdżach:) pięknie raczkuje i wstaje na nóżki, ma dwa ząbki na dole i jest bardzo wesoła...skarbuś prawdziwy..śpi od 20/21 do 8/9 z malutką przerwą na mleko o 6....oby tak dalej.....

ale jestem tu by jako ambasadorka streetcomu zaprosić was do wypróbowania nowych pieluszek pampers premium care dry max:) nie wiem, czy ktoś już wam podawał tę informację, ale na stronie www.pamperspremium.pl możecie wypełnić formularz i otrzymac za darmo dzienny zapas pieluszek do wypróbowania (5 sztuk) pamietajcie by wpisać w odpowiednim miejsu hasło: drymax.....pospieszcie się bo ilośc pieluszek w promocji jest oczywiście ograniczona

pozdrawiam was serdecznie








 
reklama
Witajcie,
wklejam link do filmiku Hanki-hejnalistki;)

YouTube - HPIM3780

Agape, mam nadzieję, że do wieczora będzie maluchowi lżej. Masz rację kiedy zacznie działać antybiotyk. Tylko czasami trzeba poczekać na 2,3 dawkę... Niech szybko wraca do zdrowia. Ucho to z przewlekłego kataru, prawda?

U mnie bardzo wieje:szok: i tylko 2 stopnie. Ze spaceru narazie nici:no:
 
Do góry