reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

my sie witamy ,
juz w domku jestesmy :)))

bylo cudnie ale czas wrocic do normalnego zycia :(

Maluch wazy juz 8,5 kg :D mały tluscioch ^^

fotki wrzuce jutro :)
pati my glosujemy na ciebie :)))

buziaki ;*
 
reklama
Witam sie;)
Ja pomalu opadam z sil...jutro przyjezdza rodzinka do pomocy, bo boje sie, ze sami nie damy rady...i jeszcze musze "stare" mieszkanko do ladu doprowadzic. Mam tylko nadzieje, ze facet nmie bedzie robil nam zadnych problemow...

Sluchajcie w tym "nowym" jest polozona nowa wykladzina dywanowa, jest ladna niepowiem, ale...strasznie smierdzi dymem papierosowym. Co robic??
 
Monia może spróbujcie ja wykładzine wyprac... jest tyle produktów.... Moze pomoże... napisalam do Ciebie na gg jestes tam jeszcze???
 
spróbuj vanishem albo czyms do dywanów, i potem wodą z odrobiną płynu do zmiękczania tkanin... takiego który najbardziej lubisz.. jak wyschnie powinno byc cacy:D

Pati a jak głosowanie na którym jesteście miejscu ?
 
My z Hanią głosujemy:)
Jadę jutro do rodziców do K-Koźla na parę dni, nie wiem czy będę miała czas pisać do Was :), najwyżej nadrobię potem.
Trzymajcie kciuki, żeby udało się przekonać i nauczyć Hanie pić ten preparat mlekozastępczy..
Dzisiaj wypiła w proporcji pół zwykłego mleka i pół specyfiku-zobaczymy jutro jak zwiekszę
Pozdrawiam wszystkie Was
 
my sie witamy ,
juz w domku jestesmy :)))

bylo cudnie ale czas wrocic do normalnego zycia :(

Maluch wazy juz 8,5 kg :D mały tluscioch ^^

fotki wrzuce jutro :)
pati my glosujemy na ciebie :)))

buziaki ;*
Asiu jak dobrze znów cię widzieć. jak było?


My z Hanią głosujemy:)
Jadę jutro do rodziców do K-Koźla na parę dni, nie wiem czy będę miała czas pisać do Was :), najwyżej nadrobię potem.
Trzymajcie kciuki, żeby udało się przekonać i nauczyć Hanie pić ten preparat mlekozastępczy..
Dzisiaj wypiła w proporcji pół zwykłego mleka i pół specyfiku-zobaczymy jutro jak zwiekszę
Pozdrawiam wszystkie Was
a może nie zwiększaj proporcji co dzień tylko poczekaj jakiś czas az zaakceptuje ta proporcję i dopiero zwiększ. sama już nie wiem, a chciałabym pomóc:crazy:
 
Hej piekne :)

oglądacie serial Nie-zła mama??
super jest :)
na you tube sa wszystkie odcinki.
Mają po 8 minut wiec w miedzyszasie mozna poogladac :)
 
reklama
Nie oglądałam ale z ciekawości zajrze tam....

U mnie dziś burza była troche popadało ale co z tego jak teraz znów upał jest..... Jeszcze o tej godzinie jest 28 stopni..... Oszaleć można... dziś większość dnia przespałam, tak sie źle czułam..... Sebastian też spał długo po południu..... Chyba to ciśnienie nas tak rozłożyło......
 
Do góry