reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

:szok: nikogo nie ma od dwóch dni? Myślałam że to tylko ja tu nie zaglądam ale widzę że wszyscy wyjechali chyba. no dobra ale ja sie witam w kolejny upalny dzień.
 
reklama
ja też się witam... u nas parno...:p chyba lac będzie...
ja siedze jak na szpilkach od dwóch dni czekam na zamówiony wózek.. i jakoś go dosłac nie mogą, mimo że ponoc wysłany był w piątek....:(

Misia proszę Cię o kontakt..... jestem już zmęczona, wiesz o co chodzi

dziewczynki a jak wasze maluszki znoszą tą pogodę?
 
Kuba strasznie marudzi i walczymy z potówkami.... ja tez umieram ://// Jeszcze mi tego brakowało.... w piątek sie dowiem co jest powodem tego że tak bardzo bolą te jajniki i plamie prawie cały czas....
 
Hej dziewczyny..
Wczorajszy dzień to był koszmar :///// Walczyłam cały dzień z gorączką...cały czas miałam powyżej 38 gdzie na dworze w słońcu mieliśmy 43 ://// dopiero koło 17 udało mi sie zbić do 37,5 ale zaraz wróciła ze zdwojona siłą.... Jeszcze o 21 miałam 38,6.... ale że moje kochane dzieci poszły spać juz po 20 to położyłam sie do upragnionego łóżka i wyspałam sie :)) dziś lepiej sie czuje... jajniki nie bolą gorączki nie mam troche głowa boli ale to już najmniejszy problem :)) Dzis mam zamiar w koncu zrobić sałatkę (miałam robic wczoraj ale nie byłam w stanie) i po południ juz z moim jechac na zakupy :)):)) a co do wagi to moj Kuba nie był ważony od dwóch tyg ale póki co do przybierał na wadze... apetyt tez ma ładny wiec sądze ze raczej dalej przybiera :)
 
Dziewczyny a jak jest u was z waga maluchów bo moje chyba stanęły w miejscu, moze przez ta pogode.
u mnie podobnie jak u Pati, dwa tyg temu około się ważyliśmy i było 9 kg, teraz nie wiem, ale apetycik mamy więc sądzę że dalej przybiera ładnie.
Wózek nam przyszedł i jestem happy:D:D: jest cudy...... i lekki :D

Pati dbaj kochanie o siebie.....
 
Witam sie dziewczynki po dlugiej niebecnosci , bylam na w Polsce caly miesiac i oczywiscie zaliczylam upaly !! Masakra wspolczuje wam bardzo moj babel wcale nie chcial mi jesc ledwo co wciskal 100ml , bardzo malo przytyl ok 300g przez ten miesiac. No i oczywicie sie pochorowalismy ja mialam angine , stracilam glos przez ok tydz. a maly mial goraczke i straszny katar bardzo brzydki taki zolty.Bylismy u lekarza ale nic osluchowo nie znalazl tylko przepisal cebion i syrop Eurespal i krople navisin dla niemowlat. Lot przezylismy a powrot jeszcze lepiej ( sama wracalam dodatkowo z lozeczkiem turystycznym) trafilam na bardzi zyczliwych ludzi ktorzy mi bardzo pomogli. A teraz wrocilismy do rzeczywistosci hehe tutaj pada i temp. wynosza ok 20'C !!!

A i my mielismy potowki powiem co nam bardzo pomoglo
Soda oczyszczona rozcienczona z woda przegotowana, ja dalam 1 lyzeczke i przecieralam wacikiem !! Dwa dni i nie bylo sladu :szok:

Pozdrawiam i caluje
 
Witam sie dziewczynki po dlugiej niebecnosci , bylam na w Polsce caly miesiac i oczywiscie zaliczylam upaly !! Masakra wspolczuje wam bardzo moj babel wcale nie chcial mi jesc ledwo co wciskal 100ml , bardzo malo przytyl ok 300g przez ten miesiac. No i oczywicie sie pochorowalismy ja mialam angine , stracilam glos przez ok tydz. a maly mial goraczke i straszny katar bardzo brzydki taki zolty.Bylismy u lekarza ale nic osluchowo nie znalazl tylko przepisal cebion i syrop Eurespal i krople navisin dla niemowlat. Lot przezylismy a powrot jeszcze lepiej ( sama wracalam dodatkowo z lozeczkiem turystycznym) trafilam na bardzi zyczliwych ludzi ktorzy mi bardzo pomogli. A teraz wrocilismy do rzeczywistosci hehe tutaj pada i temp. wynosza ok 20'C !!!

A i my mielismy potowki powiem co nam bardzo pomoglo
Soda oczyszczona rozcienczona z woda przegotowana, ja dalam 1 lyzeczke i przecieralam wacikiem !! Dwa dni i nie bylo sladu :szok:

Pozdrawiam i caluje
Witaj kochana. Fajnie że jesteś zadowolona, ale dlaczego nas nie poodwiedzałaś?

U mnie Maja się poci strasznie ale potówek nie ma, czasem jakieś pojedyncze krosteczki wyskoczą.
 
reklama
hej laski wpadłam sie tylko przywitać ...... zaraz moja siostra mi przyjedzie do dzieci a ja ide na to USG i jeszcze na poczte załatwić jednego listonosza który zostawil mi awizo mimo to że bylam w domu ://// czuje sie okropnie zaczełam dość mocno w nocy krwawić i w sumie juz niewiem czy to okres czy nie :/// brzucho boli strasznie no ale dziś juz sie wszystkiego dowiem :)
 
Do góry