reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Jedziemy do pszczewa, stare woj gorzowskie.
Mamy tam swoje stale miejsce. Pierwszy raz tam bylismy jak mialam 7 lat :D
Lesniczówka z obejsciem. I las jeziora grzyby ryby swierze powietrze :)

Misia wazy 6400, główka i klatka 40 cm, długości 67 cm.
na szczepieniu byla dzielna teraz spi.
 
Jedziemy do pszczewa, stare woj gorzowskie.
Mamy tam swoje stale miejsce. Pierwszy raz tam bylismy jak mialam 7 lat :D
Lesniczówka z obejsciem. I las jeziora grzyby ryby swierze powietrze :)

Misia wazy 6400, główka i klatka 40 cm, długości 67 cm.
na szczepieniu byla dzielna teraz spi.

No to super.... :)):)):))
Kuba też śpi ale niedługo pora karmienia więc sie zaraz pewnie obudzi:)

głosowałaś juz dzisiaj na Kubusia???
Link pod sygnaturka :))
 
Ostatnia edycja:
Sagitta a dzieciątko cierpi na brzuszek? boli? płacze? jeśli są jakieś symptomy to idź do lekarza. A tylko jest na cycu? nie ma żadnych krostek ani nic takiego ??

Misia noo to super.. miłego wypoczynku życzę.....

Pati ja głosowałam:D

Mój aniołek śpi..... marudził i nie chciał usnąc to włączyłam mu kołysanki i odpadł po minucie:D heheheh teraz siedze i kupuje małemu spacerówkę, leciutką, bo mam dośc ciężkiego wózka:D

wymyśliłam w końcu prezent dla mojego miśka na urodziny.. teraz zbieram kase:D musze się pospieszyc bo 3 sierpnia ma urodzinki:D a mi brakuje jeszcze 300zł:( hehehehe ale dam rade:D
 
Sagiitta jak dziecko ma katar to czasami jak mu splywa to tak jest, a jesli nie ma to niewiem
Misiam to Ci fajnie, my w tym roku zostajemy w domu, ale planuje w przyszlym roku jechac z maluchami do sopotu, mysle ze takie warunki beda dla nas dopowiednie
To moje kruszynka dlakeo nie odbiega waga, jest poniżej 3 centyla.:baffled:
 
Dziewczyny które karmnią piersią, czy wasze dzieci robią kupę ze śluzem w kolorze kupy?
Ostatnio stwierdziłam że to chyba nie jest normalne żeby tak kupa wyglądała, własnie taka ciągnąca się śluzowata i nie wiem czy iść z tym do lekarza ?
Śluz jest możliwy i jest to normalne u małych dzieci. Tylko musisz obserwować ile go jest i czy przypadkiem nie ma krwi. Moja mała miała równo m-c i w kupkach był śluz z krwią i się okazało że jest odwodniona:szok::wściekła/y:
 
hej,a my dziś wkońcu zabukawałyśmy sobie bilety do PL.Lecimy juz w poniedziałek:-):-):-):-)tak sie cieszę.troche sie obawiam jak mała zniesie lot,ale co tam-damy radę.Lecę tylko z nią:happy2::happy2:
 
reklama
Hania nie chciała wczoraj pic tego wstrętnego pepti:( mieszam jej ze "starym" mlekiem i zmieniając proporcje mam nadzieję, że dojdę juz do samego pepti brr, ochydztwo:((
Hanka nie toleruje smoczków w butelce też. Albo cycuś albo łyżyeczka. Dostała dziś niekapka z miękkim ustnikiem i o dziwo ! wiedziała jak go obsłużyć:)) piła herbatkę aż furczało. Starsze dzieci troszeczkę później piły z niekapków , nie taki knypek jak ona 4,5m....Cieszę się:)
 
Do góry