reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Maganne.... Moj Kuba dziś jakis taki słaby ...cały czas śpi.... Moze to ta pogoda niewiem... je i śpi je i śpi i tak w kółko.....sama niewiem czy to dobrze ???
 
My sie witamy po dlugim weeku :-)

bylismy na mazurach :-D 2 dni .. jak wracalismy to zatrzymalismy sie w naszym mieszkanku w wawie :-D ojjj :-D M slicznie to zrobil :-D pod koniec maja wyprowadzamy sie :-D hihi :-D

ogolnie weekend byl cudowny maly swietnie spal w nocy od 22 do 6 rano:szok: :-D
wiec mielismy czas na rozmowy ze znajomymi grill i na "nas" :-D hihihi

odżyłam :tak:

M podniesli pensje i jestem bardzooooooo zadoooowolona :-D bo bede mogla spokonie studiowac w wawie :sorry:
 
Moja Hania budzi sie co 3 godz w nocy, masakra

Mam pytanie pijecie kawe karmiąc piersią?
ja pije jedną... zaraz po porannym karmieniu kiedy wiem ze mały nażarty i przynajmniej przez dwie godz o jedzenie wołac nie bedzie..... wieczorem czasem pije jeszcze jedną - ale ta druga już bezkofeinowa....

Maganne.... Moj Kuba dziś jakis taki słaby ...cały czas śpi.... Moze to ta pogoda niewiem... je i śpi je i śpi i tak w kółko.....sama niewiem czy to dobrze ???
moj spac nie chce... jak pospał rano tak teraz na okrągło je:p troszkę marudzi:p ale jest ok:D:D:D a temperatury nie ma??? jak nie ma to czym sie przejmujesz.. moze zmeczony po wczorajszym....

My sie witamy po dlugim weeku :-)

bylismy na mazurach :-D 2 dni .. jak wracalismy to zatrzymalismy sie w naszym mieszkanku w wawie :-D ojjj :-D M slicznie to zrobil :-D pod koniec maja wyprowadzamy sie :-D hihi :-D

ogolnie weekend byl cudowny maly swietnie spal w nocy od 22 do 6 rano:szok: :-D
wiec mielismy czas na rozmowy ze znajomymi grill i na "nas" :-D hihihi

odżyłam :tak:

M podniesli pensje i jestem bardzooooooo zadoooowolona :-D bo bede mogla spokonie studiowac w wawie :sorry:
nooo brawo.....
przynajmniej ty zadowolona z weekendu:D:D:
Joasia to mam nadzieje ze w czerwcu razem sie do łazienek wybierzemy z dzieciaczkami:D
 
My dlugiego weekendu nie mielismy bo tutaj takich swiat nie ma tzn tylko 1 maja ale i tak byl w sobote:tak:
Moja mala wczoraj bala taaaka marudna i juz myslalam ze chora ale temp. nie miala widocznie to pogoda i u Ciebie Pati tez moze tak byc.
A zastanawia mnie, czy czasem juz moga sie pojawiac zabki?:baffled::baffled:Moja to chyba piastki zje swoje:szok::szok:
Bylysmyna wazeniu i 400 do przodu:-DMaly pulpecik:happy:
Moj M zrobil fotki ( z moja polozna na pamiatke) to moze wieczorkiem wrzuce d odpowiedniego watku jak znajde troszke czasu:tak:
Od poniedzialku zaczynam cwiczenia w klinice:-)Moze poznam jakies fajne mamy bo tu oprocz Was Kochane nie mam nikogo;-)
Ja tez pije kawe po karmieniu. Ale nie codziennie.
 
Ostatnia edycja:
Na tym etapie rozwoju ząbki sie tworza i wyrastaja w dziasełkach w srodku.
Moze to swedzieć, ale bardzo wazne jest u matek karmiacych spozywanie duzej ilosci wapnia i nabiału.
zaby zabki byly zdrowe i mocne
 
Kochane a mnie rozłożyło .... Tak sie źle czuje dopiero w łóżka sie wyczołgałam. Głowa mnie boli kaszel meczy o katarze juz nie wspomne.....I jeszcze zatoki..... Masakra naprawde... a do tego wszystkiego (jak bym miała mało ) okres... Choć juz brzucho nie boli ...ale tak wszystko naraz...... oh....a jeszcze o 12 przyjada dzieci do pilnowania..... na szczeście dziś tylko do 15.....
 
reklama
matko boska Pati..... jak ty sobie dasz rade??!! chociaż Ty to twarda jesteś na pewno dasz sobie radę... tylko dziewczyno wypoczywaj od 15 jak tylko dzieciaczki pujdą połóż się i leż...... wygrzej się, weź coś na przeziębienie i zatoki...... ja polecam febrisan.... na prawde działa, no i kiedyś zawsze brałam tabcin...... dwie tabletki i po dwóch dniach było po chorobie
 
Do góry