reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
hej dziewczyny,moja Milenka dziś w nocy po 7 godzinach obudziła się na jedzenie,potem jak zasnęła to na następne dopiero po 6 się obudziła:-):-).Pozdrawiam was wszystkie
 
ja mam tatuaz i odradzam ;-) mowie odrazu ... bo niewiadomo jaki by byl super wzor to ci sie znudzi ;-)

ja juz po lataniu po mieście ;/ boze ale tego bylo ;/ ale sie udalo ...

Rosi nie rob sobie tatuażu ... bedziesz żałować :-* i mowie to z własnego doświadczenia :*
no nie wiem, to chyba zależy:p ja jestem stara baba a mam trzy...... z czego jeden mam już 10 lat i nadal mi sie podoba i cieszę się że go mam...... i gdyby nie profesja i fakt że jestem mamą to bym strzeliła sobie kolejny:p heheheh
więc to chyba kwestia przemyślenia tego czy na prawdę się chce i co.... bo jak zrobisz od tak bo masz zachcianke to potem po roku ma się serdecznie dosc..... to fakt.

hej dziewczyny,moja Milenka dziś w nocy po 7 godzinach obudziła się na jedzenie,potem jak zasnęła to na następne dopiero po 6 się obudziła:-):-).Pozdrawiam was wszystkie
podziwiam.. moj dzis daje do wiwatu, śpi po 2 godziny..... ale od wczoraj jesteśmy tylko i wyłącznie na cycu...... to może dla tego......
 
Hej Laski wróciłam do domu o 17...Masakra nogi mam opuchniete...ale wszystko załatwiłam... BYłam na wizycie u ginki i nie zbadała mnie bo mam @ :////
Ale porozmawiałyśmy o antykoncepcji...Poleciła mi wkładke w kształcie litery T ...Wszystko wytłumaczyła i podała ile by mnie to wyniosło - 350 zł
Niewiem zastanawiam sie jeszcze nad tym.... a Wy co o tym sądzicie?????

Ja nie mam tatuażu i nigdy sobie nie zrobie ....
 
witam nową lutówkę:D Madziu napisz coś o sobie i synku:D:D

Pati a jak ty sie czujesz???

matko właśnie pije karmi na laktacje...... tylko czemu mi nikt nie powiedział że karmi kawowe jest takie obrzydliwe??? hmmm??? masakra bleeee
 
tylko czemu mi nikt nie powiedział że karmi kawowe jest takie obrzydliwe??? hmmm??? masakra bleeee
:szok:Dobrze, ze Ci wczoraj nie polecilam bo byloby na mnie:-D:-D:-DJa uwielbiam wlysnie kawowe;-):-)
Witaj Madziu, tak tak napisz nam cos wiecej:tak:
Pati dzielna dziewczyna z Ciebie:tak:Ja na temat antykoncepcji sie niewypowiem niestety...Licze na mojego M, ze bedzie mial refleks:-D:-D i zdazy:szok::-D:-Da jak nie...o, ludzie nawet o tym nie mysle...:baffled::-)
Tatuaz kiedys mnie krecil:tak:ale jakos sie wyleczylam:-pZa to mam 2 dziurki w uszach - no, jakos sie to musialo odbic;-)

Ide zaraz ciapciac mala i do lozka hej;-):-)
 
:szok:Dobrze, ze Ci wczoraj nie polecilam bo byloby na mnie:-D:-D:-DJa uwielbiam wlysnie kawowe;-):-)
Witaj Madziu, tak tak napisz nam cos wiecej:tak:
Pati dzielna dziewczyna z Ciebie:tak:Ja na temat antykoncepcji sie niewypowiem niestety...Licze na mojego M, ze bedzie mial refleks:-D:-D i zdazy:szok::-D:-Da jak nie...o, ludzie nawet o tym nie mysle...:baffled::-)
Tatuaz kiedys mnie krecil:tak:ale jakos sie wyleczylam:-pZa to mam 2 dziurki w uszach - no, jakos sie to musialo odbic;-)

Ide zaraz ciapciac mala i do lozka hej;-):-)
heheheheeh
wczoraj piłam malinowe i było dobre, ale kawowe..... to nie mój smak.. generalnie słodkie piwo mi nie wchodzi...... hehehee

hheh a ja nadmiar tatuazy rekompensuje brakiem kolczykow hehehehe tzn mam dziurki w uszach ale nie nosze kolczykow - tylko na specjalne okazje:D


ide się chyba zdrzemnąc, głowa mnie boli.. mały pół dnia wył.......
poza tym mam doła więc nie przynudzam.......

A Pati.... nosidła ergonomiczne są super..... to jak byś miała sobie kupowac to polecam...
 
reklama
Dziewczyny,
przeżyłam dzisiaj horror.
Mój syn w piątki kiedy mąż ma czasem popołudniówkę wraca sam ze Zgorzelca autobusem. Zaczął w tym semestrze kiedy zapisał się trening z koszykówki. Ze szkoły na pks ma około 1,5km przez całe miasto. Uzbrojony w telefon jest ze mną w kontakcie. Po treningu ma 20min na dojście. Wszystko było dobrze do dzisiaj. Dzwoniłam do niego a on nie odbierał. to mnie zaniepokoiło. Autobus przyjechał ale jego nie było! wtedy już przeraziłam się. Mój Staś nie jest typem który sobie gdzieś pójdzie do kolegów i zapomni o wszystkim. kolejny autobus a jego nie ma! Mąż z pracy -30km od domu- zadzwonił do szpitala, ja na policję po pomoc. Obdzwoniliśmy kolegów, wszyscy widzieli jak wyszedł z treningu na autobus. Wierzcie mi -wszystko stanęło mi przed oczyma, wszystkie straszne zdarzenia z dziećmi...
Syn się znalazł- to najważniejsze. Na treningu ukradziono mu telefon i pieniądze. zorientował się dopiero na dworcu autobusowym. I szedł na piechotę do domu 6km z wielkim cięzkim plecakiem. Jak go zobaczyłam na drodze -nogi ugięły mi się , a ryczałam jak histeryczka. Wszystko mi puściło. On tez biedny, zmęczony, wystraszony Ech ,ktoś się połakomił na telefon za parę złotych a tyle stresu, przerażenia nam zafundował.
Ledwie żyję z nerwów do tej pory...
 
Do góry