reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

wow ale produkujecie te posty :O I teraz nie pamietam na co miałam opisywać :p
po pierwsze-ja nie z tych co się obrażają:D mam jedną torbę,kosmetyczkę (tylko taka ktora sie na ramie zakłada-i tam wszystkie kosmetyki dla mnie i dla malutkiej są coś w stylu torby do wózka no i reklamowke z podkładami,pampersami i wodami mineralnymi co w skrócie napisałam - 3 torby :D

po drugie kameleon,zależy jakie płytki chcesz kłaść na sufit.Naszych się w życiu nie da bo są te największe,gresowe,ja jednej nie potrafie dobrze unieść,wiec na ściany odpada,ale marzylismy o takich gigantycznych bo mamy małą łazienkę i jakoś tak będzie ładnie stwierdzilismy :-)

mi bolesne skurcze przeszły przedwczoraj(akurat kiedy pojechalismy ogladac co nam zrobili w nowowybudowanym mieszkanku,a mnie tak bolało ze nie moglam sie tym cieszyc :( ) ale mamy juz kaloryfery,drzwi wejsciowe,piecyk i kontakty :-)))
Dziś za to podczas porannego siusiania tak mnie w krzyzach złapalo ze nie moglam sie przez 15 minut podniesc i znow bylam przerazona ze cos sie zaczyna ale dupa...cichosza...

laski,tak sie boje jak my przetransportujemy nasze kruszynki w takim mrozie :O
 
reklama
A teraz tak ogólnie do wszystkich.
W czasie porodu strasznie mnie dołuje, aż do łez kiedy mam silne skurcze a ktg ich nie wyłapuje, tzn. wyłapuje jako słabe a taka pielęgniara rzuca komentarz że jestem za gruba, mam za dużo tłuszczu itp i dlatego tych skurczy nie widać. Ja wtedy załamuję się na maxa i zaczynam ryczeć. Zdarzyło mi się to przy obu porodach, a rodziłam w różnych szpitalach. Czy rzeczywiście grubsze ode mnie nie rodzą??? Uważam że nie należe do tych całkiem spasionych.

Co za su.ki!
A może źle Ci zakładały ktg?! Mi ostatnio na takim kontrolnym ktg połozna założyła za wysoko i nic nie wykazywało, chociaż czułam skurcz. Jak przesunęłam to urządzonko niżej, to skoczyło zaraz do 50:dry:
Moja znajoma mówiła, że jej podczas porodu też słabo wykazywało skurcze. To powiedzieli, że to tylko maszyna:baffled:.
Ale jak można powiedzieć cieżarnej, że jest za gruba?:wściekła/y::wściekła/y: Na połówkowym USG gin (niby superspecjalista) powiedział, ze nie może sprawdzić dokładnie przepływów, bo mam za dużo tłuszczu na brzuchu:dry:. Wcale tak nie uważam. Ani żaden z lekarzy, którzy później robili mi USG w szpitalu.
 
niektórzy lekarze to chamy i nic tego nie zmieni..... choć by nie wiem kim byli, jakiej specjalizacji nie mieli jak byli chamami i prostakami to tacy już pozostaną.... nie ma co się przejmować, trzeba im tylko współczuć......
dziewczynki wszystkie jesteśmy w ciąży najpiękniejsze na świecie i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej
 
Laski szybkie info na wylocie ;)

Hemoglobina prawie 10 wiec kamolec z serca żelazo " tardyferon " dało rezultaty :D

Lece do ginka troche spokojniejsza.
Relacja jak wróce :*
 
Jest coś takiego charakterystycznego na twarzy pod sam koniec,między innymi górna warga staje sie jakby lekko obrzmiała,a także nozdrza się powiększają ,ja wiem o co chodzi:tak:,nie potrafię tego dokładnei opisać,ale wiem,że własnie tak charakterystycznie zmienia się twarz tuz przed porodem i tez potrafię to rozpoznać:tak:
Jest w tym troche prawdy bo ja sama zauwazylam ze mi psuchla gorna warga:-D
i do tego moj kindol stal sie wiekszy, nawet po zdjeciach widac ze jestem zmieniona :szok: ale mam nadzieje ze wszystko wroci do normy
Mnie tez dorwala rwa kulszowa, normalnie noc dramatyczna a nie mowiac juz o chodzeniu okropny bol
Trzymajcie sie dziewczynki goraco bo w polsce zimno trzymam kciukasy za wizyty i egzaminy papapa
 
Witajcie..ja wciąż 2 w 1;-):-)
czuję sie jakoś tak sobie..cały weekend na uczelni dał sie we znaki..dzisiaj o 13stej sie wywlokłam z łóżka..zakupki obiadek itp no i teraz czas na nadrabianie BB..bo widze,że niezła "produkcję"urządziłyście..
no to biorę sie za podczytywanie..:-)
 
Cześć .
Jestem lutówką 2005. Weszłam na ten wątek z sentymentu.

Chciałam Wam drogie forumowiczki życzyć szczęśliwego rozwiązania.

Trzymajcie się !
 
MisiaM super że hemoglobina wyższa:tak::tak:

olenka12345 odpoczynek ci się należał;-)

ja też zauważyłam że mi trochę warga spuchła:-D i kicholek tez troche wiekszy:tak:

a pielęgniarki... słów mi brakuję , jak tak można mówić, jeszcze do ciężarnej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja tam yeż uważam że koiety w ciąży mają w sobie coś szczególnego:tak:, tak jakby biło od nich światełko:tak::tak:
także kochane cieszmy sie ostatnimi chwilami tego pięknego stanu:tak::tak:
 
reklama
Do góry