reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam ciężaróweczki.
Właśnie skończylam czytanie i zabieram się za pisanie. Ale mi się zrymowało. Trochę naprodukowałyście tego przez 2 dni.

Dzień dobry Lutóweczki :-) jesteśmy już w domku więc grzecznie się melduję i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i oczywiście wracam do obowiązków:-) paaa
Fajnie że już jesteście. Ja też bym tak chciała, pewnie jak większość z nas, no ale cóż na nas też przyjdzie pora:)

. Chcialabym juz urodzic naprawde chce go juz tulic patrzec na niego .... To czekanie doprowadza mnie do szału:wściekła/y:
Kalemeon1 dziekuje za zaproszenie:blink:
To tak jak ja. Chciałabym mieć to już za sobą, bo zaczynam świrować ze strachu.

Ja biore juz kolejny typ zelaza. Troche sie poprawilo i znowu na łeb na szyję. Jutro odbiore wyniki morfologii to zobaczymy.
To napisz jak wyniki. Ja też wpędziłam się w anemię w 8miesiącu i też biorę żelazo.Hemoglobinę miałam 10,5, a ty? Jak długo bierzesz żelazo? Martwię się czy zdołam go do porodu nadrobić bo dużo mi nie zostało. A jak nie zdąże to co?:szok::szok::szok:

Witam wieczornie:-)

Cały dzień uczyłam się do obrony (w środę o 10.30 trzymajcie kciuki:-)).
Dobranoc;-)
Kciuki załatwione tylko się przypomnij:-)

my sie witamy :tak:

dzis wizyta na 12 ...
bede sie kłócic zeby mi zrobili usg !!! bo do 1 lutego to absurd !!! :tak:
a noc nawet dobra była tylko glupie sny ;/ ale da sie rade :-)
Masz rację kłóć się. Lekarze są po to żeby w razie potrzeby nas uspokoić. A jak nie będzie chciała ci zrobić usg to coś wymyśl i napewno ci zrobi. Trzymam kciuki.

na mojej to samo ...
zastanawiam się czy nie zostawi mnie moja gin w szpitalu ... ciekawa jestem ...

ale szczerze to wolała bym już miec to za soba ... i tulić Bąbla przy piersiaczku :-D :sorry2: :tak:
No właśnie z jednej strony chciałybyśmy już być w szpitalu, ale z drugiej to leżeć i patrzeć jak inne rodzą i tulą swoje maleństwa a ja czekam...Dla mnie to było dołujące. Najlepiej to jechać, urodzić szybko i wracać do domu.:-D


Muszę się Wam pochwalić -> wczoraj jak poszliśmy do kina to przy kasie chłopak (może 2-3 lata młodszy ode mnie), który sprzedawał bilety chyba próbował mnie poderwać:confused: nie widział brzucha czy co (oczywiście nadmienię, że było go widać:happy2:):confused::-p i pyta się mnie jakich perfum używam, bo tak ładnie pachnie:sorry2: hehe śmiać mi się chciało strasznie i dobrze, że Mężusia nie było obok, bo chyba by go walnął:-p ale przy nim pewnie by się o to nie zapytał:-p hehe i troszkę się podbudowałam, że nawet ciężarną można podrywać:-D
To się ciesz, że obcy zwracają na ciebie uwagę. Na mnie nikt już nie patrzy, chyba jestem za stara, a do tego gruba i wogóle...:wściekła/y:
 
Witajcie Laseczki :-)


No, A4 to się rzeczywiście fajnie jeździ. Jak dla mnie najlepszy kawałek drogi w PL (ale tylko ten Wrocław-Katowice, bo dalej w jedną i druga stronę to już trochę gorzej). ;-) Też sobie często tamtdy jeżdżę - z Wrocka do B-B, do rodzinnego B-B ;-)
A swoją drogą, to nieźle nas powywiewało z gniazdek rodzinnych :tak::-D
/
No właśnie powywiewało nas,Ty jesteś z Wrocławia,a ja pamiętam,ze jak chodziłam do technikum,to czasem robiłysmy sobie wagary z koleżankami i pociągiem do Wrocławia jeździłyśmy :tak:z samego rana,tam w rynku sie urzędowało w jakiejś knajpce,a często też w rynku krisznowcy tańczyli i spiewali,to znimi gadałyśmy:tak:.Dużo moich znajomych studiowało we Wrocławiu,były tez czasy,że jeździliśmy tam do Jezuitów na rozne spotkania młodziezy z Duszpasterstw Akademickich-super było!-tęsknię za moim Dolnym Śląskiem !
 
kochana faceci leca na ciezarne. od nas bije specyficzny blask :) Nawet mój /m zauwazył ze sie wszedzie do mnie jacys faceci szczerza
Pewnie,że tak,mąż mojej kuzynki np.bardzo lubi kobiety w ciąży:-D jak bylismy razem na weselu,to siedzieliśmy obok siebie i on ciągle robił mi zdięcia i głaskał mój brzuszek,przykładał ucho-kuzynka mówiła,żebym się nie dziwiła,bo on poprostu uwielbia kobiety w ciąży i bardzo mu się podobają:-D
A Ty Mamo Sówko jestes piękną kobietką-podglądałam cie wczoraj na naszej klasie to wiem:tak::-D-więc co się dziwić:tak:
No wiesz, w końcu podobno kobieta w ciąży wygląda jeszcze piękniej niż zwykle :-)Przynajmniej Mój mi tak mówi, a ja mu wierzę :-D

Hehe pewnie macie racje:-D

To się ciesz, że obcy zwracają na ciebie uwagę. Na mnie nikt już nie patrzy, chyba jestem za stara, a do tego gruba i wogóle...:wściekła/y:

Już nie przesadzaj lepiej:wściekła/y:

Ja dziś na obiadek mam spagetti:-D mniam mniam mniam już od dawna miałam ochotę:-D
 
cześc dziewczyny
ale mamy pogodę:szok::szok: masakrycznie zimno, ja to nawet z domu ne wychodzę

u mnie ciagle brak jakichkolwiek objawów zbliżającego sie porodu:no::no: wizytę mam dopiero w piątek, do tego czasu to chyba zwariuję:baffled::baffled:
a dziś znowu mnie energia rozpiera, chyba sie ciśnienie poprawiło, wysprzatałam domek, chlebek sie piecze, obiadek mam z wczoraj więc luzik:tak:

Mamo Sówko fajnie z tym podrywem;-);-)

Agapa z anemią to jest tak że dziecko zabiera ci hemoglobine więc napewno ma jej dużo a tobie napewno się poprawi po porodzie, moja koleżanka jak rodziła to miała hemoglobinę na poziomie 10,2 a dziecko 19:tak::tak: więc napewno z maleństwem jest ok. mi spadła do 9,3, ale teraz juz jest dobrze


trzymam kciuki za wszystkie wizyty, aby wszystko było dobrze

miłego dzionka życzę
 
Witam sie i ja w ten dosc mrozny dzionek...
Witam tez mam termin na 10 lutego :) Jestem w 38 tc..A w sumie nie widzialam jakos tych lutowek :wściekła/y: Musialam przeoczyc :szok:

Pozdrawiam Mamusie ktore tez juz sie nie moga doczekac tak jak ja :-)​
Witamy gorąco.... wszystkie juz sie nie mozemy doczekac ale juz niedługo...:tak:
Mamo Sówko fajnie tak czuc sie piekna w ciąży jeszcze jak ktos calkiem obcy takie rzeczy mowi... Mi moj synus to zabrał cała urode (przy 1 ciąży tez tak mialam) Moj M mi mowi ze jestem piekna i w ogole rodzina tez ale jak patrze na te wszystkie rozstepy ( ktore sa wszedzie:-p) to nie czuje sie taka piekna :zawstydzona/y: Ale co tam..... czego sie nie robi dla rodzinki:-) Z czasem beda niewidoczne a rodzinke bede miec do konca zycia :tak:

U mnie dzionek zaczał sie nawet fajnie wyspałam sie w nocy to tez rano calkiem inaczej sie wstaje z lozka. zrobilam sniadanko i nastawiłam pranie bo ostatnio cos mnie leń złapał i troszke mnie zasypało:zawstydzona/y: Ale do jutra sie z tym uporam...:happy2: Brzucho nie boli plecy tez nie dokuczaja w sumie to gdyby moj synus sie nie przeziebił to byloby cudownie... Biedaczek ... meczy go katarek i kaszel jak mu sie do jutra choc troszke nie poprawi bede musiała isc z nim do lekarza:-(

Kobietki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i oczywiscie czekam na relacje:tak: Pozdrawiam Gorąco
 
agapa co Ty opowiadasz? jaka stara?-mam nadzieję,że żartujesz:tak:, grube to wszystkie teraz chwilowo jesteśmy-jakby nie było,ale juz piszą dziewczyny-CIĘŻARNE SĄ PIĘKNEE !!!
ja w tym roku kończe 35lat ! ale czuję się młodziutko i to się liczy,a jak się czujesz ,tak Cie odbierają:tak: otaczam sie w wiekszości dużo młodszymi ludźmi,moja najlepsza przyjaciółka ma dopiero 18lat-może równiez dzięki niej przesiąknęłam tym młodym duchem i oby tak pozostało jak najdłużej.A powiem Wam,ze jak sie gdzieś pojawiam z moim 13-letnim synem,to wcale nie widać ,że ot mój syn-raczej młodszy brat;-)-he he,trzeba sobie czasem samemu pomydlić:tak:;-)
 
To napisz jak wyniki. Ja też wpędziłam się w anemię w 8miesiącu i też biorę żelazo.Hemoglobinę miałam 10,5, a ty? Jak długo bierzesz żelazo? Martwię się czy zdołam go do porodu nadrobić bo dużo mi nie zostało. A jak nie zdąże to co?:szok::szok::szok:

Kochana z takim poziomem to sie nie martw.
Ja jestem na poziomie 6 maks do 8 jak mi się poprawi.
zelazo biore prawiee cała ciaze i to rozne rodzaje ciagle z marnymi wynikami.

Witam sie i ja w ten dosc mrozny dzionek...
Witamy gorąco.... wszystkie juz sie nie mozemy doczekac ale juz niedługo...:tak:
Mamo Sówko fajnie tak czuc sie piekna w ciąży jeszcze jak ktos calkiem obcy takie rzeczy mowi... Mi moj synus to zabrał cała urode (przy 1 ciąży tez tak mialam) Moj M mi mowi ze jestem piekna i w ogole rodzina tez ale jak patrze na te wszystkie rozstepy ( ktore sa wszedzie:-p) to nie czuje sie taka piekna :zawstydzona/y: Ale co tam..... czego sie nie robi dla rodzinki:-) Z czasem beda niewidoczne a rodzinke bede miec do konca zycia :tak:

Moje rozstepy to sie chyba z powietrza biorą. A po ciąży mam tylko 15 miesiecy by byc znowu super laska ;P
Bo w czerwcu ślub mojego brata w przyszłym roku. A wiadomo siostra musi jakoś wyglądać ;)

ja w tym roku kończe 35lat !

kochan to jak by Ci pierwsza randka dobrze wyszła to bym mogła wołać do Ciebie "mamo" :)
 
Ja dziś na obiadek mam spagetti:-D mniam mniam mniam już od dawna miałam ochotę:-D

Ja dzis miałam robic spagetti ale wczoraj synus mi przypomniał o plackach po węgiersku i bede je robic a ostatnimi czasy to mam wielka ochote na owoce Wy też tak macie??? Ja to normalnie potrafie zjeść kg mandarynek na jedno posiedzenie... Po Porodzie juz nie bede mogła to robie zapasy hahaha:tak::-D
 
reklama
.
Moje rozstepy to sie chyba z powietrza biorą. A po ciąży mam tylko 15 miesiecy by byc znowu super laska ;P
Bo w czerwcu ślub mojego brata w przyszłym roku. A wiadomo siostra musi jakoś wyglądać ;) :)

Powiem Ci ze u mnie w rodzinie siostra tez juz rodziła i ona nie ma zadnych rozstepów, moja mama po 10 porodach tez nie ma ani jednego :wściekła/y:a ja to mam wszedzie gdzie sie tylko da niewiem po kim ja jestem ale na pewno nie po mamie:-p;-)
 
Do góry