reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

coś jakoś pusto tu dzisiaj.....czyżby cześć dziewczynek się rozpakowywała???

kinia z własnego doświadczenia powiem ci szczerze że na rwe nic nie pomaga:-( ale trochę lepiej robi się po masażu i ciepłych okładach..... a co do spania to poduszka pod jedną nogę... i na boczek..... jak tylko dasz radę usnąć to juz jakoś zleci.....
 
reklama
Witam wczesnym wieczorkiem...
Współczuje AGAPA naprawde trafiłas na wredne małpy.... Ja rodziłam tylko raz ale zal mam do lekarza ktory mnie wtedy prowadzil a nie do połoznych ktore mi odbierały porod... One były bardzo mile i nie moge złego slowa na nie powiedziec no ale nie wszystkie takie sa i naprawde wspolczuje kobietkom ktore trafiaja na takie bo dla kobiety porod to cudowna chwila a jedna taka wredna małpa potrafi zepsuc ta cudowna chwile ze kobieta potem nie milo wspomina ta chwile właśnie przez małpe ktora nie miala humoru.....
 
Co do naszej służby zdrowia.,.to brak słów..jedna wielka porażka..
dziewczynki ja zmykam robic kolacyjkę i do siostry zaraz jadę..
więc dzisiaj mnie nie bedzie jutro rano mam wizytę to odezwe się jak bede już po:-)
3majcie sie..
spokojnej nocki i kolorowych snów:-)
do usłyszenia;-):tak:
 
coś jakoś pusto tu dzisiaj.....czyżby cześć dziewczynek się rozpakowywała???

kinia z własnego doświadczenia powiem ci szczerze że na rwe nic nie pomaga:-( ale trochę lepiej robi się po masażu i ciepłych okładach..... a co do spania to poduszka pod jedną nogę... i na boczek..... jak tylko dasz radę usnąć to juz jakoś zleci.....

Juz spie z poduszka tak od kilku tyg ale oprocz tego jak za dlugo leze na jednym boku to mnie strasznie biodra bola czy kosci :tak: ilez ja sie nastekam w nocy aby przewrocic sie z boku na bok :szok: szhok !! Pocieszam sie ze juz niedlugo:-D
 
niektórzy lekarze to chamy i nic tego nie zmieni..... choć by nie wiem kim byli, jakiej specjalizacji nie mieli jak byli chamami i prostakami to tacy już pozostaną.... nie ma co się przejmować, trzeba im tylko współczuć......
dziewczynki wszystkie jesteśmy w ciąży najpiękniejsze na świecie i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej
Zgadzam się z tobą w zupełności, w końcu jesteśmy "piękna płeć".

Laski szybkie info na wylocie ;)

Hemoglobina prawie 10 wiec kamolec z serca żelazo " tardyferon " dało rezultaty :D

Lece do ginka troche spokojniejsza.
Relacja jak wróce :*
Bardzo się cieszę i nieukrywam że myślałam o tej twojej hemoglobinie. Doganiasz mnie:-D
Cześć .
Jestem lutówką 2005. Weszłam na ten wątek z sentymentu.

Chciałam Wam drogie forumowiczki życzyć szczęśliwego rozwiązania.

Trzymajcie się !
Przyda nam się wsparcie szczególnie teraz kiedy ogarnia nas coraz większy strach przed porodem. Nie ma znaczenia czy rodzimy pierwszy czy piąty raz i tak się boimy.
 
Juz spie z poduszka tak od kilku tyg ale oprocz tego jak za dlugo leze na jednym boku to mnie strasznie biodra bola czy kosci :tak: ilez ja sie nastekam w nocy aby przewrocic sie z boku na bok :szok: szhok !! Pocieszam sie ze juz niedlugo:-D

oooo no to witaj w klubie... mam to samo
w łózku musze miec dużo miejsca żeby móc się poprzerzucac z boku na bok, a i tak wygodnie nie jest.... na dodatek nawet siadanie boli:p hehehhe a nie słyszysz czasem jak ci kości w biodrze przeskakują.... hehehehh bo ja to którejś nocy wystraszyłam swojego... jak wstawałam na siku tak mi coś przeskoczyło.... że aż się pzrebudził wystrachany :p heheheh
 
coś jakoś pusto tu dzisiaj.....czyżby cześć dziewczynek się rozpakowywała???

Pusto, bo znaczna część dzisiaj ma wizyty :-)
Może nie wszystkie jeszcze wróciły ;-)

jutro rano mam wizytę to odezwe się jak bede już po:-)
3majcie sie..

Powodzenia :-) 3mma kciuki

Juz spie z poduszka tak od kilku tyg ale oprocz tego jak za dlugo leze na jednym boku to mnie strasznie biodra bola czy kosci :tak: ilez ja sie nastekam w nocy aby przewrocic sie z boku na bok :szok: szhok !! Pocieszam sie ze juz niedlugo:-D

oooo no to witaj w klubie... mam to samo
w łózku musze miec dużo miejsca żeby móc się poprzerzucac z boku na bok, a i tak wygodnie nie jest.... na dodatek nawet siadanie boli:p hehehhe a nie słyszysz czasem jak ci kości w biodrze przeskakują.... hehehehh bo ja to którejś nocy wystraszyłam swojego... jak wstawałam na siku tak mi coś przeskoczyło.... że aż się pzrebudził wystrachany :p heheheh

Mam Dziewczynki tak samo.
Każdy mój ruch wymaga obudzenia się, postękania, rzucania sią po całym łóżku, poprawiania się po 10 razy... Dopiero wtedy może będzie wygodnie i nic nie będzie bolało. No i siadanie też boli, czasami jak syknę to Mój się przebudzi i pyta czy już ma mnie wieżć na porodówkę :-D
Meganne mi co chwila coś w biodrach przeskakuje ;-) To pewnie rozsuwające się kości miednicy.


Ja już po wizycie.
Wszystko OK.
Dłuższa relacja na odpowiednim wątku :-)
 
witam,ja też mam te problemy ze spaniem-ten ból bioder jest nie do zniesienia.A tak wogóle to jestem już tak zmęczona,że czasem myślę,nie ,nie dam już rady.Najgorsze jest w tym wszystkim to,że jeszcze 9 dni muszę być w pracy.Naprawdę współczuję każdej kobiecie ,która musi jeszcze pracować-to jakiś obłęd-niewyspana,zmęczona,obolała,a tu 7.30 tzeba wyjść z domu i jeszcze zrobić to ,co do ciebie należy.Wogóle mam dziś taki dzień ,że tylko usiąść i płakać i nic więcej :(
 
Jestesmy :D
Nie idziemy do szpitala ;)
Rodzimy sie około 28,02.
łozysko II stopien.
Szyjka twarda jak kamień.
Bierzemy leki i robimy wyniki.
Misia wazy 2700 :p
Nasstepna wizyta 22,02


Kamolec spadl mi z serducha :)
 
reklama
Wiecie co ost pisalam ze mam jakies uplawy a od wczoraj one zniknely :szok:
Wygladaly tak jakos inaczej taka galaretka
(sorki za szczerosc) ale nie bylo tego duzo tylko przy podcieraniu sie, tuaj u nas nie ma testow na wody plodowe bo szukalam ale boje cie ze to moglby byc czop , wyczytalam ze nieraz tak kobiety maja ze tak ok paru dni moze sobie schodzic jak normalne uplawy i mylony jest z uplawami:confused: Najgorsze jest to ze nie wiem jak to sprawdzic , jutro mam wizyte ale tutejsi lekarze nie badaja ginekologicznie tylko samo USG. A do mojej polskiej gin jest to juz dla mnie za daleko :baffled:
 
Do góry