reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ech... idę do łózia bo Wy dzisiaj jakieś mało płodne jesteście:cool2:a monologów nie chcę prowadzić więc Dobranoc słodkich snów Wam życzę:-D
 
reklama
dziewczęta wpadam tylko powiedzieć cześć, chociaz widze ze nikogo juz nie ma.. dawno mnie tu nie bylo wiec wpadne jutro ponadrabiam co słychać dzis nie mialam pradu a teraz juz jaskra na oczy zachodzi wiec pora spac. dobranoc Lodóweczki:*
 
Dzień doberek :-) ja już na nogach, dziś od 5:33 masakra jakaś no ale cóż, zaplanowałam sobie mniej więcej dzionek, na obiad mam grzybową od wczorajm tylko łazanki ugotuję, na II danie będą chyba racuchy z jabłuszkami oczywiście bo już mam smaka od kilku dni na nie, a po 9 jadę na zakupy takie do szpitala, bo np,nie posiadam mydelniczki zamykanej, jakiś mały szampon by się przydał i żel bo ja zawsze wszystko kupuję w największej dostępnej pojemności no to nie będę tego taszczyć ze sobą :szok: no i pewnie wejdę coś dziewczynkom kupić aha i zamek do kurtki, bo wyciągnęłam zimówkę i okazało się że zamek się zaciął i już jest nie do użytku:cool: a teraz jeszcze czekam na powtórkę Brzyduli a poza tym, to jasna sprawa, jestem już po śniadanku :tak: wciągnęłam płatki na mleku :tak:
życzę miłego dzionka i jeśli są dziś jakieś wizyty to oczywiście trzymam kciuki :-)
 
Dzien dobry lodoweczki:-)

Dzis w koncu zabieram sie za fasolke po bretonsku, ale robie ja z 2 kilo fasoli:szok:, jeszcze nie wiem jak dam rade to mieszac w wielkim garze:shocked2: Chce polowe zamrozic, bo jak wyjade 1 grudnia to moj Slawus bedzie 17 dni sam, wiec bedzie mial co szamac:tak::tak:

W nocy mnie troszke pachwina bolala, ale na razie jest spokoj, i niech tak zostanie, bo jak cos mnie boli to sie strasznie denerwuje:-(

Mielgo dnia:tak:
 
Dzień Dobry Dziewczynki:-) ja już wstałam lecę na miasto kupic kwiaty i jakiś prezen dla mamyt tylko jeszcze nie wiem co:eek: ale najpierw jedzonko bo jak tylko się obudziłam nie przepuściłam 3 kostkom czekolady ale i tak głodna jestem:cool2: mam nadzieję że dzisiaj się odświętujecie i będziecie tu:-D u mnie pada deszcz jak chollera:confused2:ma któs słoneczka pożyczyć?:-)
 
Dziendoberek:-) Tak wczesnie to mnie jeszcze tu chyba nie bylo:szok::-D
Wyspalam sie i jest ok. bylam dzisiaj juz na badankach (tylko mocz).
O 11 jade do adwokata w mojej sprawie z Urz. Pracy:tak::wściekła/y:Zobaczymy jak to bedzie. I mam dzisiaj ogromna ochote na kawke:-)

U mnie mgla jak chol...ale to tutaj normalne jest o tej porze. Gdzieniegdzie sloneczko sie przebija, moze bedzie ladnie.
 
reklama
Cześć Laseczki :-)

Ja już też na nóżkach. Witam Was pracowo :-)
Powiem Wam w tajemnicy, że nic mi się nie chce. ;-) Pogoda beznadziejna - mgła i deszcz, brrrrrr...

Za to może wieczorkiem będzie lepiej - w sensie nastroju i samopoczucia :-)
Idę na drugie zajęcie w szkole rodzenia. Ciekawe czy dowiem się czegoś nowego :-D

Buziaki na dobry początek dnia :-)
 
Do góry