reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ja Cię przygarnę ja!!! zwłaszcza za takie pyszne śniadanka:-D:tak: a w ogóle wiesz, mnie przygarnianie nic nie kosztuje, bo i tak będę mieszkać u Najeli (nota bene gdzie ta pindka się podziewa???) więc wiesz, nie ma problemu:-p:-D...
to super wbijamy się na chatę:-D:-D i zakładamy gang Lodówek:-p
...oj coś ja wiem o tych Grześkowych zapałach.... ja po prostu wziełam sprawy w swoje ręce i ruszyłam ;) a on się musiał dopasować - także Patrycja ;) trzymam za ciebie kciuki ryba!! ;)
Oj te Grześki chyba wszystkie takie zorganizowane...:dry:
Tygrynko przepraszam, że tak znikam. Dalej sie strasznie boje. jakby nie było to dopiero 6 miesiąc. Słonce kiedy dasz rady wyślij, ja poczekam.
Mój mezulek w sobote jak był na szkoleniu w tajemnicy pojechal do naszego lekarza. No i odrobine mi powiedział co mu lekarz nakazał. Wiec Jarek obiecał, ze ostatni tydzien taki a potem musi zadbać o nas oboje. Niestety lekarz nie przesadzał, bo Jarkowi tez powiedział ze mam lezeć, wstawać tylko na krótką chwile, nie łazic za duzo, na spacer tylko w towarzystwie bo moge zemdleć, fakt ciśnienie mi robi numery. No i Zero wyjazdów- wiec jazda do mamy odpada. A i postraszył go ze jak sie nie przyłoze do lezenia to będzie szycie:-(
wiec humorek mam zmienny jak karuzela- ciesze sie jak mała kopie, a za godzine beczę ze nie kopie i cos jej złego sie dzieje, by za chwile znów sie cieszyć, ze jednak rośnie i jest juz duża.

A co u Ciebie? Opuściły cie te wstrętne plamienia i skórcze? Jak znosisz leczenie?
odpoczywaj odpoczywaj odpoczywaj Kingusia i twoje zdrowie najważniejsze!:tak::tak:
...
Dlaczego to babsko dostałam gratis do męża? Ja nie chce!
Bo to skutek uboczny małżeństwa:-) Mamusię mężusia trzeba KOCHAĆ nie wiesz o tym???:-D:-D:-D:-D
eeee to i ja jedna poprosze bo tez juz mi od paru dni cieknie :-(

ktos tu pisał o omlecie ala pizza na sniadanko i mi straszna sie na niego ochota zrobiła ale nie wien jak sie go robi wiec PROSZE O SZCZEGÓŁY :-)
zaraz wstawię przepis w odpowienim miejscu;-):-)
 
reklama
Aha.... nie mówiłam Wam jeszcze
Wczoraj po obiedzie przyjechali do nas teściowie (rodzice mojego meża)...
Ale usłyszałam! Komentarze odnośnie wszystkiego! Jak sobie to przypomnę, to się trzęsę! Ta baba grzebała mi po szafkach, szufladach w pokoju Adasia! Wszystko krytykując! Nie usłyszałam od niej jednego miłego słowa.... no, poza tym, że robię dobrą kawę (nie ważne że kawę zrobił ekspres ciśnieniowy, który dostaliśmy w prezencie ślubnym...) , ale pochwałę przyjęłam kiwnięciem głową...

Dlaczego to babsko dostałam gratis do męża? Ja nie chce!
to ma podobnie do mojej z marudzeniemn jak do tej pory to sie do niczego nie wtracała ale jak zaczelismy sie budowac to wszystko sie jej nie podoba zwłaszcza ze czesc kasy mamy dziki niej ato salon jej sie nie podoba a to garderoba tez nie i prawie do wszystkich pomieszczen na ptrerze ma ale bo góra jeszcze nie ubudowana :-) zwłaszcza mnie wkurza jak nas porównuje do swojego starszego syna ktory rok temu budoała dom bo on to zrobił tak a tamto tak- jak bym chciała miec wierna kopie jego domu to bym sobie z nim postawiła bliźniaka :-(
 
a w ogóle to zaczął mi się 25 tydzień:-D:-D:-D
i nie wiem czy Wam mówiłam ale dostaliśmy kredyt:-D:-D:-D
i jade na zakupy z mężusiem i mamuśką:-D:-D:-D
i w ogóle mam super humor jakbym sie naćpała:-D:-D:-D
i ściskam Was mocno wszystkie na raz i każdą z osobna i mam nadzieję, że też będziecie miały miły dzień cmoooook:-D:-D:-D
No to super żeby Ci tak zostało :D


Ja jestem chora... p

jeee witamy i podejmy chusteczkę ,ale tylko jedną bo reszta dla mnie :(
eeee to i ja jedna poprosze bo tez juz mi od paru dni cieknie :-(

Sie pochorowały i posmarkały - szybko mi tu zdrowieć!!!


Aha.... nie mówiłam Wam jeszcze
Wczoraj po obiedzie przyjechali do nas teściowie (rodzice mojego meża)...
Ale usłyszałam! Komentarze odnośnie wszystkiego! Jak sobie to przypomnę, to się trzęsę! Ta baba grzebała mi po szafkach, szufladach w pokoju Adasia! Wszystko krytykując! Nie usłyszałam od niej jednego miłego słowa.... no, poza tym, że robię dobrą kawę (nie ważne że kawę zrobił ekspres ciśnieniowy, który dostaliśmy w prezencie ślubnym...) , ale pochwałę przyjęłam kiwnięciem głową...

Dlaczego to babsko dostałam gratis do męża? Ja nie chce!
..... peszek... Olej!! Nie ma co się głupia starą pindą denerwować!! Jak masz jakieś wątpliwości co do tego co masz... to wszystko masz piękne i super - a już Adasiowe rzeczy to na pewno mega wypas - i jak mi nie wierzysz to zapytaj innej dziewczyny!! ;)) Co nie lodówy??
 
to ma podobnie do mojej z marudzeniemn jak do tej pory to sie do niczego nie wtracała ale jak zaczelismy sie budowac to wszystko sie jej nie podoba zwłaszcza ze czesc kasy mamy dziki niej ato salon jej sie nie podoba a to garderoba tez nie i prawie do wszystkich pomieszczen na ptrerze ma ale bo góra jeszcze nie ubudowana :-) zwłaszcza mnie wkurza jak nas porównuje do swojego starszego syna ktory rok temu budoała dom bo on to zrobił tak a tamto tak- jak bym chciała miec wierna kopie jego domu to bym sobie z nim postawiła bliźniaka :-(

szkoda ze macie od nich kase to nie możesz sobie pogadać, a tak można by było teściową zgasić: na całe szczescie mamusia nie bedzie tam mieszkac :)
 
Hay dziewuszki....ja dzis od rana na nogach byłam siki oddać do analizy....i na morfologię...kolejka jak 150 nie ma co trzeba czekać ciężarnych jakiś wysyp wszedzie w przychodniach ja wiem jakiś wyż demograficzny się szykuje...ja dziś mam zamiar troszkę popracować a potem spisałam sobie adresy komisów dzecięcych popatrzę na wózki

cukier nadal amm wysoki podniesli mi znowu insuline...mam takie dawki że szok ale jakoś to przeżyjemy....
 
Mamusię mężusia trzeba KOCHAĆ nie wiesz o tym???:-D:-D:-D:-D
Mamusia? Mamusia? A huuuj niech mnie strzeli jak kiedyś powiem do niej Mamo!

to ma podobnie do mojej z marudzeniemn jak do tej pory to sie do niczego nie wtracała ale jak zaczelismy sie budowac to wszystko sie jej nie podoba zwłaszcza ze czesc kasy mamy dziki niej ato salon jej sie nie podoba a to garderoba tez nie i prawie do wszystkich pomieszczen na ptrerze ma ale bo góra jeszcze nie ubudowana :-) zwłaszcza mnie wkurza jak nas porównuje do swojego starszego syna ktory rok temu budoała dom bo on to zrobił tak a tamto tak- jak bym chciała miec wierna kopie jego domu to bym sobie z nim postawiła bliźniaka :-(

Co one mają? Wszystkie się czepiają! Masakra jakaś! Gdzie ich sieją!?!?
 
..... peszek... Olej!! Nie ma co się głupia starą pindą denerwować!! Jak masz jakieś wątpliwości co do tego co masz... to wszystko masz piękne i super - a już Adasiowe rzeczy to na pewno mega wypas - i jak mi nie wierzysz to zapytaj innej dziewczyny!! ;)) Co nie lodówy??

no ba!

A co zdrowienia to ja sie bardzo staram
 
Dziękuje Wam za miłe słowa. wiecie jak podniesc na duchu. Szkoda ze nie moge być z Wami cały czas. Musze wymyslic jak z tego wyrka z Wami gadać.
kochane ja znikam, będe o Was bardzo myślec.
Wszystkim mamusiom mającym dziś wizyty- trzymam kciuki, powodzenia.

miłego dnia Kwiatuszki
 
reklama
Do góry