reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

No to ja mam tak samo. Przed ciążą wklęsły (nawet zgrabny taki był ehheh jeśli tak można w ogóle o pępku powiedzieć hhehe) a teraz równy z brzuchem :) Moja koleżanka ma tak samo (no a jest w 8 m-cu) więc jest szansa że nam nie wypchnie, oby ;) Bo jakoś mnie to odrzuca. Może dlatego, że ogólnie nie lubię ja ktoś mnie po pępku dotyka i nie potrafię sobie wyobrazić, że będzie na wierzchu i wciąż coś mi go miałoby drażnić :/
ja ma nadal wklęsły i racej mi nie wyjdzie bo przed ciaza miałam duze zapasy tłusczyku i teraz jeszcze go wiecej wiec sie nie przebije :-) szkoda ze mnie nie było jak były zawodu w weekend na brzuszki miałabym szanse na wygraną :-)
 
reklama
Hej Gwiazdki :)
pojawiam sie na chwilkę.
Widze ze macie mezowo- facetowe przeprawy i mieszkaniowe też. Masakra . Strasznie Wam wspólczuje.
My czekamy na decyzje banku w sprawie przydzielenia kredytu i jak go dostaniemy, powinno być w tym tygodniu to podpisujemy umowe notarialna i wchodzimy w przeciągu kilku dni z remontem. Tak sie umówiliśmy z właścicielami obecnymi ze im promesa banku wystarczy by dać nam klucze. W razie co maja nadze 11 tyś.
W obecnym dalej ogrzewamy olejowym grzejnikie, wiec w pokoju ciepło, w kuchni w miarę, w łazience chłodno a w drugim pokoju lodówka. No i zapłacimy majątek za prąd. Dobrze, ze ja leże to okryje sie kocykiem, skarpety, , ciepły golfik i mozna wytrzymać.
Dzis przegladam ofertę barową co zamówic do jedzenia i przyznam ze jest mi niedobrze jak myśle o tym żarciu. Chyba zwymiotuje na sam zapach. Jakos sie przemoge, wezme na sofe warzywka do obierania i zrobie placki z cukini. Wstane na chwile , moze nie zaszkodzi.
Mój ostatni tydzien taka jazda. dzis od 8 pewnie do 2 w nocy z przerwą na jedzenie. Jak wróci to ja juz odrobine prześpie i bede mogła z nim posiedziec tak z pól godzinki. strasznie za nim tęsknie. A najbardziej za jakimis rozmowami z ludźmi. Juz wygadałam miesięczny limit rozmów z abonamentu wiec za kazde następne będe płacić. Rachunek z tel przyjdzie po tym miesiącu kosmiczny.
Przyszedł mi dzis kombinezonik dla Kingi, czerwony ze słonikiem, prześliczny. Dałam za niego 32zł z przesyłką.
Zaraz postram sie choc troche popatrzeć co u Was. A moze maleńki skrót by mi któraś zapodała?
Tak
 

Hehe... jeszcze spod bluzki by widać było, że odstaje kikutek
hahaha.gif
i każdy by macał.. ale i tak jak ktoś widzi, że ja ciężarówka to chcą dotknąć mojego brzucha chociaż trochę :-D
ja mam szczescie bo mi w pracy sie zadna z łapkami do brzuszka nie pcha bo maja juz po 2 dzieci i nie chca wiecej a wierza ze ja sie diotkie brzuszka cięzarnej to je niedługo bocian nawiedzi :-):-);-)
 
Te laska a gdzie ten adres???????:-D:-D:-D Zrobię więcej tego śniadanka:-p A robię omlecika a'la pizze mówię Wam miodzio!!!!!:-)
Nie ma to jak na swoim:-) ja jestem jak kropka:sorry2: Kochanie moje nie pali się z tym remontem i ze sprzątaniem:wściekła/y: ja już bym się pakowała, ale przecież nie będę spała w tym syfie po malowaniu:dry:Więc organizuje akcję : Przygarnij kropę i Kropka, która nas przygarnie?:-)

ja Cię przygarnę ja!!! zwłaszcza za takie pyszne śniadanka:-D:tak: a w ogóle wiesz, mnie przygarnianie nic nie kosztuje, bo i tak będę mieszkać u Najeli (nota bene gdzie ta pindka się podziewa???) więc wiesz, nie ma problemu:-p:-D

Bujaj się Fela :p hehee :-D Jak nie wiesz kim jestem to Ci ręcznie wytłumaczę :p A jak nadal nie będziesz wiedziała to Ci przypomnę :p

A przed ciążą miałaś wklęsły? Jeśli tak to chyba raczej go nie powinno wywalić :) Obyyy ;-)

ja nie Fela ja Genowefa nie obrażaj mnie nooo:wściekła/y:
wytłumacz ręcznie taaak:tak: będziesz musiała po to przyjechac do mnie hehehhee:-D
miałam wklęsły przed ciążą i to baardzo głeboko schowany i też wolałabym go nie oglądac na zewnątrz:-Da ktoś gdzieś pisał że wychodzą na chłopaków, prawda to??:baffled:

Tygrynka oczywiście ze masz śliczną buzię, nie sadziłam, ze mogłas w to zwatpić :)

Bawilismy się od 13 w kościele :)-D) do wpół do pierwszej. Znaczy tak się zaczeliśmy zbierac, wiec pewnie było później. a później było jeszcze fajniej ;-)

jedzonko spoko i dużo, chyba całego anasa zjadłam. Nawet potanczyłam trochę. Krzesła były wygodne także było super

ale wiesz Pysia zawsze to miło usłyszeć, dzięki, Ty też:tak::-D
ale Ci zazdroszczę tej zabawy!! tylko wytłumacz mi proszę zabawę w kościele??:szok: no i nawet potańcowała prosze proszę... a jak się zazrzekała że tylko jeśc idzie:-D

Bo ja zawsze wiem, nie zawsze 100% ale wiem:-D
Ale ja jak narazie u siebie mieszkam bo od niego dojazdów nie mam do szkoły...tam to są 2 autoopony na krzyż...od lutego się przeprowadzam

aa to zmienia postać rzeczy... ale dalej go za kudły a co:-p

zmykam na zakupy:-D co prawda jedzie z nami moja mama czyli z jednej strony źle bo może czasem coś marudzić albo kręcić nosem, ale z drugiej strony jedzie z nami portfel bez dna, więc dam radę:-Dups ale ja wredna jestem:baffled:
miłego dnia kochane cmok cmok cmoooooooook
 
widze ze macie pępkowe tematy ;) mój jest wklęsły, ani myśli sie wychylać.
Za to ja wagowo rozpaczliwiec- juz mam 61kg . Masakra a w kwietniu przed slubem siostry ważyłam 51kg najwięcej. Nigdy tyle nie wazyłam i kręgosłup mi zaczyna dawać popalic.

Wow, jakby sie sprawdzało. Moja sister od marca próbuje z mezulkiem i na razie zero efektu. Nawet sie na mnie obraziła za to ze ja i jarek będziemy mieli dzidziusia. Na szczęscie juz jej przeszło
 
Anisen dupko jedna jak pierwszego dnia napisałaś że Cię nie będzie to tak ładnie do Ciebie napisałam a Ty nie widziałaś:-( nadal nie wysłałam Ci tych gazetek ale w końcu jutro albo jeszcze dziś to zrobię, i promiss!!!my dostalismy kredyt i jutro podpisujemy umowę z bankiem a z notariuszem jak tylko dostanę nowy dowód, u Ciebie na pewno też wszystko będzie dobrze:tak: jak się czujesz kochana?? ttrzymaj się cieplutko!!
 
Cześć kochaniutkie ;)
Ja dziś kiepska noc - do 5 można bło moim pęcherzem regulować zegarek bo wstawała równiutko co godzinę. A potem jakieś głupie sny...


Chathamko pisalas, ze nie prasujesz ciuszkow, bo mama Ci powiedziala ze zżółkną. Przynaje, ze jestem w szoku, bo pierwszy raz slysze, zeby prasowanie powodowalo zolkniecie ubran :baffled: jedyne co to wysoka temperatura w czasie prasowania zabija neiktore zarazki i inne ustrojstwa.
Właśnei dlatego wszystkie ciuszki i posciel powinny być wyprasowane....
Ło jezu doczytałam

Dziewczyno dopisz se do tego ze GUPIA jesteś. Moze i jestes duża, skoro tak piszesz, ale za to jaką masz śliczną buzię!!!!! A co maja zrobic duże i brzydkie???
Kurde po ciązy się sprężysz i schudniesz i do tego bedziesz śliczna!!!



<głask> <głask>

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziękuję słonko....

mrrrr czuję się pogłaskana przez Pysię i od razu mi lepiej:tak: wiadomo, jak Pysia głaszcze, a nie ustawia do pionu do musi być git:-p
nooo kochana jak tam Twoja wyżerka??wejdziesz w tą sukienkę jeszcze??:-p jak się bawiliście? do której siedzieliście?jak się czułas??
a mi też napisz że mam śliczną buzię cooo no napisz napisz:-D
Właśnie właśnie właśnie... pisz pisz pisz zdjęcia wklejaj!!!!

Nie ma to jak na swoim:-) ja jestem jak kropka:sorry2: Kochanie moje nie pali się z tym remontem i ze sprzątaniem:wściekła/y: ja już bym się pakowała, ale przecież nie będę spała w tym syfie po malowaniu:dry:Więc organizuje akcję : Przygarnij kropę i Kropka, która nas przygarnie?:-) Oczywiście żartuje, ale zapał i pośpiech Grześka wywołuje u mnie białą gorączkę:dry:
oj coś ja wiem o tych Grześkowych zapałach.... ja po prostu wziełam sprawy w swoje ręce i ruszyłam ;) a on się musiał dopasować - także Patrycja ;) trzymam za ciebie kciuki ryba!! ;)
 
reklama
a w ogóle to zaczął mi się 25 tydzień:-D:-D:-D
i nie wiem czy Wam mówiłam ale dostaliśmy kredyt:-D:-D:-D
i jade na zakupy z mężusiem i mamuśką:-D:-D:-D
i w ogóle mam super humor jakbym sie naćpała:-D:-D:-D
i ściskam Was mocno wszystkie na raz i każdą z osobna i mam nadzieję, że też będziecie miały miły dzień cmoooook:-D:-D:-D
 
Do góry