reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja jakiś takich skrajnych wahań nastrojów nie mam, ale czasem jak ktoś mi powie coś niemiłego to zaraz mam łzy w oczach:eek:

Powiem Wam, że jestem z siebie bardzo dumna!!!!! Od paru tygodni proszę Mężusia o zrobienie paru rzeczy w domu, których sama niestety nie dam rady zrobić, bo tak to sama bym sobie poradziła i byłoby z głowy:-D no, ale to są rzeczy z którymi sobie nie poradzę, więc Mężuś musi to zrobić:tak: ale oczywiście co go prosiłam to mówił: "jutro, później, zaraz, za chwilę" no i tak parę tygodni minęło, a mnie te niezrobione rzeczy strasznie wkurzają:szok: więc wzięłam się na sposób i wczoraj powiedziałam co ma zrobić:tak: powiedział, że zrobi to dziś:-D oczywiście dziś od rana marudził:wściekła/y: więc mu powiedziałam, że jak do końca tygodnia tego nie zrobi (a narazie mało pracuje, więc czas ma) to zadzwonię po mojego tatę i on te wszystkie rzeczy zrobi w jeden dzień i Mężuś będzie miał siarę, bo wszystkim o tym opowiem:-D i nie uwierzycie:-) już zrobił co miał zrobić w łazience, a zaraz zabiera się za sypialnię i pokój;-) JESTEM DEBEŚCIAK!!!!:-D (że wcześniej na to nie wpadłam:-p)


mamy podobne sposoby:-) mojego M. od 3 tygodni prosiłam, żeby mi karnisz powiesił. Wczoraj już moja cierpliwość powiedziała dość. Stanęłam w pokoju z karniszem w jednej ręce, z wkrętarką w drugiej i powiedziałam "albo zakładasz go teraz, albo dzwonie po ojca i za 10min, będe miała karnisz powieszony" wziął sie odrazy:-)
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki
Kingusia -Gratuluje Kornelii - super ze wszystko ok . Bardzo ladne imie - chodzilam z dziewczyna do klasy o imieniu Kornelia.
Mejsi - 3mam kciuki i czekam na relacje .
Wszyskim innym zdrowka zycze .
Dziewczyny przezylam koszmar (musze o tym napisac - przepraszam) . Mialam okropny sen ale myslalam ze to real. Mialam okropne krwawienie ale okropne i plakalam ze juz nie mam w sobie Milenki (Boze az mi lzy same leca teraz jak to pisze), ze ona jest martwa .... Boze nie wiem co bym zrobila ... Obudzialm sie i juz nie moglam spac czekalam tylko - prosilam zeby dala mi znak ze jest w porzadku. Musialam sie naczekac ale w koncu poczulam lekkie musniecie _ pewnie spala niunia moja . Boze dziewczyny to byl najstraszniejsz sen . Sorki ze tak smece...
 
hehe dziewczyny macie rację nie ma co ..jesteśmy Lutóweczki Twardziochy,a nie mięciochy i nie ma to tamto jak mówimy tak ma byc;-)
ja mojego od początku przyzwyczaiłam do tego ,że:"Kobiecie w ciąży sie nie odmawia.."no i cóż..wszystko gra;-) tfu tfu ,żeby nie zapeszyc;-)
 
Tygrynko skarbie, nie przejmuj się... Na razie kontroluj to, i staraj się być spokojną! Szkoda, że czas ciąży jest dla Ciebie taki trudny.... Wiem co to znaczy, bo miałam ciężkie pierwsze miesiące. Niestety strach o maleństwo jest paraliżujący!

Ale w lutym wszystkie urodzimy słodkie szkraby! A właśnie, macie już imię wybrane?
 
Dziewczyny przezylam koszmar (musze o tym napisac - przepraszam) . Mialam okropny sen ale myslalam ze to real. Mialam okropne krwawienie ale okropne i plakalam ze juz nie mam w sobie Milenki (Boze az mi lzy same leca teraz jak to pisze), ze ona jest martwa .... Boze nie wiem co bym zrobila ... Obudzialm sie i juz nie moglam spac czekalam tylko - prosilam zeby dala mi znak ze jest w porzadku. Musialam sie naczekac ale w koncu poczulam lekkie musniecie _ pewnie spala niunia moja . Boze dziewczyny to byl najstraszniejsz sen . Sorki ze tak smece...

Uf kochana dobrze,że to był tylko sen;);-)po którym można sie obudzic i pogłaskac po odstającym brzusiu;-):tak:
a Milenka napewno ma sie dobrze:-)
 
Dzien dobry dziewczynki
Kingusia -Gratuluje Kornelii - super ze wszystko ok . Bardzo ladne imie - chodzilam z dziewczyna do klasy o imieniu Kornelia.
Mejsi - 3mam kciuki i czekam na relacje .
Wszyskim innym zdrowka zycze .
Dziewczyny przezylam koszmar (musze o tym napisac - przepraszam) . Mialam okropny sen ale myslalam ze to real. Mialam okropne krwawienie ale okropne i plakalam ze juz nie mam w sobie Milenki (Boze az mi lzy same leca teraz jak to pisze), ze ona jest martwa .... Boze nie wiem co bym zrobila ... Obudzialm sie i juz nie moglam spac czekalam tylko - prosilam zeby dala mi znak ze jest w porzadku. Musialam sie naczekac ale w koncu poczulam lekkie musniecie _ pewnie spala niunia moja . Boze dziewczyny to byl najstraszniejsz sen . Sorki ze tak smece...


To sen? Koszmar! Nigdy więcej ! NEWER!
 
niemowlaki.jpg

Najeli- tez mam nadzieje ze sie w lutym wszystkie szczesliwie rozdwoimy:)))))
U nas dzis pieknie i slonecznie choc nadal ziiiiiiimno:)
Wybaczcie mi moja nieobecnosc ale od wtorku do piatku trzymała mnie jelitowka..dopiero w weekend odzylam!!!!!
Teraz poza tym ze chce mi sie spać nic mnie nie meczy!!!!!
 
reklama
Musze sie wam PRZYZNAC do czegos ....Wczoraj nie moglam spac i weszlam na forum Kacik zadumy - tam dziewczyny opisywaly poronirnia , martwe ciaze i straszne sie rozczulilam . Mysle ze to moze byc przyczyna mojego koszmaru .
NIE PISALAM JESZCZE ZE WAS KOCHAM MAM TAKIEGO DOLA DZIS POTRZEBUJE WSPARCIA A WY MI GO JUZ DAJECIE DZIEKI
 
Do góry