reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam,

czytam sobie wasze pościki i chyba już wszystkie byłyście u ginia.. tylko ja jedna nie. Ale jutro się wybieram, tylko nie wiem czy to będzie dopiero rejestracja czy wizyta. Nie jest to moje pierwsze dziecko, ale wcześniej nie rodziłam w Polsce więc dopiero się tutaj odnajduję i czuję się tak jakbym to pierwszy raz przechodziła. pewnie będę Was zawalała pytaniami :tak:

Pozdrawiam
 
reklama
Rowniez witam cie Zuziu :-):-):-) obys cos zobaczyla na monitorku na najblizszej wizycie.
Ja nie moge sie doczekac 23.06 - mam nadzieje, ze serducho bedzie juz bilo i ze wogole bedzie bilo...
 
cześć dziewczyny....
chciałam do was dołączyc....Ja od wczoraj wiem ze jestem w ciaży...
według miesiączki termin na 21 luty...:-)
Jesteśmy w UK wiec moja ciąża będzie inaczej prowadzona i zanim ja zobacze moje maleństwo na monitorze minie jeszcze kilka tygodni....
Niestety zanim dowiedziałam sie o ciaży złapałam wirusa jakiegoś i miałam wysoką temperaturę....2 dni mnie trzymało...mam nadzieję że z fasolką wszystko ok...
Jedyny objaw jaki w tej chwili czuję to totalnie zmienne nastroje....często mam nerwy nie wiadomo o co....:eek: biedna moja rodzinka...:shocked2:
Mam już trzyletniego synka- Filipa...więc czekamy na małą siostrę lub braciszka...:tak:
 
Witaj Zuzia08 ja również nie byłam jeszcze u ginekologa, dziś wróciłam z weekendu i mam nadzieję,że uda mi się umówić na wizytę na wtorek, więc jak widzisz nie jesteś sama przed wizytą :)
Pozdrawiam ciepło i do następnego pościku :D papa
 
Madzia8310- a celowalas w dziewczynkę? Wedlug zasady ze przed owulacja na dziewczynkę a w owulacje na chlopca?:tak:
Infekcją sie nie martw, znam wiele dziewczyn ktore nie wiedząc jeszcze ze są w ciązy braly antybiotyk itp i mimo tego dzidzie rodziły sie zdrowe. Ale wiem skąd te obawy...czytałam o synku w innym dziale. Tak swoja drogą jak patrze na jego zdjęcie to bardzo przypomina mi mojego malucha:)
Jeszcze raz gratuluje fasoleczki. Trzymaj sie ciepło:)
 
imie ladne... a wiesz juz, ze to bedzie chlopak? :p :) hihih

sa plusy takiego poznego pojscia do L, bo przynajmniej sie nie stresowalyscie wczesnije,ze jeszcze nic nie widac na usg... a w 6 i 7 tygodniu juz na 100% cos bedzie widac.. :)

ja dzisiaj kiepski dzien, strasznie mnie mdlilo i musialam sie zmuszac do jedzenia.. a teraz mnie troche brzuch ciagnie a raczej chyba jajniki jak sie gwaltownie rusze...
 
Ja nawet jeszcze nie jestem w ciazy:) Tylko mój mąż dziś mówi ze jak sie uda i bedzie synek to chce żeby był Nikodem ale mnie to jakoś nie przekonuje te imie wiec chciałam zapytac co wy sadzicie moze sie jakos przekonam:) Pisałam wcześniej na lutówkach bo myślałam ze sie udało ale nie:( jakoś tak zzyłam sie z tym watkiem i ciagle was podczytuje:) pozdrawiam i zycze szczesliwych 9 miesiecy wszystkim mamusia:)
 
reklama
Do góry