reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja jem najczesciej owoce a dzisiaj jak bylismy na miescie wziela mnie ochota na kebab normalnie to tego niejem ale taka chec mialam ze nie potrawilam sobie odmowic z podwojna iloscia cebuli.
Pozatym pojechalm na przygotowania malzeskie bez potrzeby w tyg tygodniu nie odbyly sie wiec przejazdzka nadaremno.
Daga.p trzymam kciuki by bylo wszystko ok.
 
reklama
czesc dziewczyny :) od 3 dni wiem, ze jestem w ciąży, to sam poczatek...test z delikatna druga kreseczka wyszedl juz 2 dni przed spodziewana miesiaczka:) na drugi dzien zrobilam test z krwi i potwierdzil :happy: dzownilam do doktora, to zaprasza na wtorek...z moich wstepnych obliczen wynika, ze termin bedzie na luty...Bardzo sie cieszymy, a z drugiej strony drze ze strachu zeby ciaza sie utrzymala, zeby wszystko bylo dobrze....
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplo ;-)

Witam,

Również chcę się dołączyć do mam lutówkowych, mój termin to coś koło 10.02.2010 ale to tylko z moich wyliczeń wiem :)
Dzisiaj na teście pojawiła się druga kreseczka więc jestem cała szczęśliwa

Pozdrawiam gorąco i życzę spokojnych 9 miesięcy
no to gratulacje!!!witajcie u nas:-):-):-)
to ja juz nic nie rozumiem...lekarz powiedzial, ze we wtorek zrobimy usg i powinno byc juz cos widac...
Przepraszam za moje pytania, ale jestem na samym poczatku tej drogi i jeszcze sie we wszystkim gubie...
A czy z wynikow beta hcg mozna jakos odczytac prawdopodobny tydzien ciazy?
tak - na wyniku sa podane normy dla kolejnych tyg ciazy
:-) Czesc Dziewczyny

Jestem nowa, jestem w 6 tygoodniu i 6 dniu ciazy. Wczoraj bylam na USG , fasolka ma 8,3 mm a serduszko bilo z czestotliwoscia 140 / min :) fascynujace przezycia jak L wlaczyl mi echo serca przez glosniki, cos niesmaoiwtego.
no to pieknie - to musi miec dobry sprzet skoro tak wczesnie zobaczyl serduszko - ja mam nadzieje ze 23 czerwca tez juz zobacze serducho...
Ja dowiedziałam się nie dawno, ze jestem w ciąży. Wg. okresu termin na marzec a wg. badań na koniec lutego. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jak to będzie.
nie wazne kiedy - witam i gratuluje...
Ja na szybko - sorry, że nieczytam ale...

Wczoraj rano plamienie, szybki test jeszcze pozytywny więc gazem na izbę przyjęć- poronienie zagrażajace, lekkie krwawienie- zero dźwigania, pracy, seksu. Tylko leżeć i 3xdzienie duphaston. USG mam dopiero we wtorek bo w szpitalu nie zrobili więc wtedy Wam napiszę co i jak.

Pozdrawiam
no to trzymam kciuki - odpoczywaj i zobaczysz ze bedzie ok...

A u mnie wszystko lezy - nic w domu nie robie bo padam na twarz i chce mi sie caly czas spac jak diabli...az mi sie w glowie kreci...
 
Ja na szybko - sorry, że nieczytam ale...

Wczoraj rano plamienie, szybki test jeszcze pozytywny więc gazem na izbę przyjęć- poronienie zagrażajace, lekkie krwawienie- zero dźwigania, pracy, seksu. Tylko leżeć i 3xdzienie duphaston. USG mam dopiero we wtorek bo w szpitalu nie zrobili więc wtedy Wam napiszę co i jak.

Pozdrawiam

Nie denerwuj sie kochana :), ja miałam to samo i proszę :) male jest i ma sie dobrze :)
Leż (ja tez leżałam bykiem dwa tygodnie).
 
Dziewczyny a czy ktoras z Was bierze luteine? bo ja od wczoraj mam brac 2 razy dziennie...
Mi L powiedzial, ze nie mam jesc w ogole slodzcycz , zdrowo sie odzywiac i nie jesc tez za duzo owocow , ciekawe dlaczego?
No i kazal mi sie bardziej oszczedzac ale z tym jest trudniej...:cool2:
 
Dziewczyny a czy ktoras z Was bierze luteine? bo ja od wczoraj mam brac 2 razy dziennie...
Mi L powiedzial, ze nie mam jesc w ogole slodzcycz , zdrowo sie odzywiac i nie jesc tez za duzo owocow , ciekawe dlaczego?
No i kazal mi sie bardziej oszczedzac ale z tym jest trudniej...:cool2:
bo owoce to cukry proste i przy diecie niewskazane a jak juz to ok 25dkg i to rano... zwlaszcza winogrona i banany tucza... warzywa so generalnie ok choc marchew tez w ograniczonych ilosciach trzeba jesc
 
Dziendobra u mnie przecodna pogoda niestety chumor do bani pokucilam sie z M nawet nie wiem o co .Zaraz wypije cherbatke zjiem cos i z Nicola na spacermoze mi sie chumor poprawi
 
reklama
Czesc dziewczyny...
za oknem cudna pogoda, piekne sloneczko...a ja po ciezkiej nocy...pol nocy plakalam...niby mialam powod, ale chyba nie az do tego stopnia...dol taki, ze moj kochany nie wiedzial jak mi pomoc:( Dzis niby nastroj lepszy ale oczy bola, glowa peka....Nigdy tyle nie plakalam...a teraz co chwile....a do tego jakis taki strach w sobie mam :(
 
Do góry