reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

my sie witamy :tak:

Pati to straszne :szok: :szok:

ja dzis gina mam i po urzedach latam :| ech ...

a Agapa tak juz jak najlepiej :-D hihihi :*:*:*:*

Kocham Was i dziekuje ze jestescie :*

a ja tak czesto nie pisze bo mi sie laptop zepsul tzn wyswietlacz :( i 400 zl w bloto :( ech ...
No to bardzo się cieszę że już wszysko ok.


no nie wiem, to chyba zależy:p ja jestem stara baba a mam trzy...... z czego jeden mam już 10 lat i nadal mi sie podoba i cieszę się że go mam...... i gdyby nie profesja i fakt że jestem mamą to bym strzeliła sobie kolejny:p heheheh
więc to chyba kwestia przemyślenia tego czy na prawdę się chce i co.... bo jak zrobisz od tak bo masz zachcianke to potem po roku ma się serdecznie dosc..... to fakt.

podziwiam.. moj dzis daje do wiwatu, śpi po 2 godziny..... ale od wczoraj jesteśmy tylko i wyłącznie na cycu...... to może dla tego......
Kobieto to ile ty masz lat że za taką starą się uważasz
hej jestem magda mam 20 lat. W lutym urodziłam synusia Cyprianka

Witaj wśrod nas tylko szkoda że tak Późno
Dziewczyny,
przeżyłam dzisiaj horror.
Mój syn w piątki kiedy mąż ma czasem popołudniówkę wraca sam ze Zgorzelca autobusem. Zaczął w tym semestrze kiedy zapisał się trening z koszykówki. Ze szkoły na pks ma około 1,5km przez całe miasto. Uzbrojony w telefon jest ze mną w kontakcie. Po treningu ma 20min na dojście. Wszystko było dobrze do dzisiaj. Dzwoniłam do niego a on nie odbierał. to mnie zaniepokoiło. Autobus przyjechał ale jego nie było! wtedy już przeraziłam się. Mój Staś nie jest typem który sobie gdzieś pójdzie do kolegów i zapomni o wszystkim. kolejny autobus a jego nie ma! Mąż z pracy -30km od domu- zadzwonił do szpitala, ja na policję po pomoc. Obdzwoniliśmy kolegów, wszyscy widzieli jak wyszedł z treningu na autobus. Wierzcie mi -wszystko stanęło mi przed oczyma, wszystkie straszne zdarzenia z dziećmi...
Syn się znalazł- to najważniejsze. Na treningu ukradziono mu telefon i pieniądze. zorientował się dopiero na dworcu autobusowym. I szedł na piechotę do domu 6km z wielkim cięzkim plecakiem. Jak go zobaczyłam na drodze -nogi ugięły mi się , a ryczałam jak histeryczka. Wszystko mi puściło. On tez biedny, zmęczony, wystraszony Ech ,ktoś się połakomił na telefon za parę złotych a tyle stresu, przerażenia nam zafundował.
Ledwie żyję z nerwów do tej pory...
Współczuję
 
reklama
Izulka to straszne ....poplakalam sie jak to czytalam bo zaraz przed oczyma stanal mi moj Krzys.Dobrze, ze z nim (Twoim Synkiem)wszystko OK:)

Meganne ja ogolnie za piwem nie przepadam ale czasami sobie "szczele" i najczesciej "normalne" hehe
 
witam nową lutówkę:D Madziu napisz coś o sobie i synku:D:D

Pati a jak ty sie czujesz???

matko właśnie pije karmi na laktacje...... tylko czemu mi nikt nie powiedział że karmi kawowe jest takie obrzydliwe??? hmmm??? masakra bleeee
Powiem Ci Kochana zze z przeziebieniem juz dobrze...tylko katarek został :))) Ale od wczorajszego wieczora strasznie boli mnie łydka...Wczoraj myślałam ze to zakwasy po bieganinie po mieście ale dziś jest gorzej...Taki dziwny ten ból...Jkaby mi miało ja rozerwać od środka i pali strasznie :////

heheheheeh
wczoraj piłam malinowe i było dobre, ale kawowe..... to nie mój smak.. generalnie słodkie piwo mi nie wchodzi...... hehehee

hheh a ja nadmiar tatuazy rekompensuje brakiem kolczykow hehehehe tzn mam dziurki w uszach ale nie nosze kolczykow - tylko na specjalne okazje:D


ide się chyba zdrzemnąc, głowa mnie boli.. mały pół dnia wył.......
poza tym mam doła więc nie przynudzam.......

A Pati.... nosidła ergonomiczne są super..... to jak byś miała sobie kupowac to polecam...
Dziekuje jak znajde chwile to poszukam na allegro :)))

Dziewczyny,
przeżyłam dzisiaj horror.
Mój syn w piątki kiedy mąż ma czasem popołudniówkę wraca sam ze Zgorzelca autobusem. Zaczął w tym semestrze kiedy zapisał się trening z koszykówki. Ze szkoły na pks ma około 1,5km przez całe miasto. Uzbrojony w telefon jest ze mną w kontakcie. Po treningu ma 20min na dojście. Wszystko było dobrze do dzisiaj. Dzwoniłam do niego a on nie odbierał. to mnie zaniepokoiło. Autobus przyjechał ale jego nie było! wtedy już przeraziłam się. Mój Staś nie jest typem który sobie gdzieś pójdzie do kolegów i zapomni o wszystkim. kolejny autobus a jego nie ma! Mąż z pracy -30km od domu- zadzwonił do szpitala, ja na policję po pomoc. Obdzwoniliśmy kolegów, wszyscy widzieli jak wyszedł z treningu na autobus. Wierzcie mi -wszystko stanęło mi przed oczyma, wszystkie straszne zdarzenia z dziećmi...
Syn się znalazł- to najważniejsze. Na treningu ukradziono mu telefon i pieniądze. zorientował się dopiero na dworcu autobusowym. I szedł na piechotę do domu 6km z wielkim cięzkim plecakiem. Jak go zobaczyłam na drodze -nogi ugięły mi się , a ryczałam jak histeryczka. Wszystko mi puściło. On tez biedny, zmęczony, wystraszony Ech ,ktoś się połakomił na telefon za parę złotych a tyle stresu, przerażenia nam zafundował.
Ledwie żyję z nerwów do tej pory...
O Boże Kochana tyle nerwów....Ale najważniejsze ze Stasiowi nic sie nie stało....

Kochane a ja miałam nocke masakryczną....Co godzine pobudka...ledwo partze na oczy...Zaraz musze sobie kawusi zrobić bo jak wstałam to tylko zrobiłam Sebusiowi Sniadanko i przyszłam do Was :))):)))
 
hej dziewczyny:-)
Dawno mnie nie było,trochę trudny czas za mną,ale jest ok. mały rośnie i jest słodki.pozdrawiam Was,przyjdę jak będzie więcej czasu.pa pa:-)
 
Dziewczyny zastanawiam sie ostatnio nad tą niby katastrofa w Smoleńsku..... Dlaczego Polska nie przejmie śledztwa??? Dziwne to jest jak dla mnie... A wiecie ze ten rosjanin co nagrał 1 film po katastrofie nie żyje?? Zistał napadniety i ugodzony nożem... Przypadek??? Teraz juz nie wierze w takie przypadki... Przed chwila natrafiłam na ten film... Zobaczcie i same oceńcie....
[video=youtube;HqMkqyAFob0]http://www.youtube.com/watch?v=HqMkqyAFob0&annotation_id=annotation_675058&feature=iv[/video]
 
Hej
dzięki wszystkim za dobre słowo. Staś wczoraj z wrażenia do północy nie mógł zasnąć, wcale mu się nie dziwię.
Ja też dzisiaj padam bo prawie nie spałam w nocy przez ten mój cholerny kaszel!! Może macie jakąś rewelację na suchy, uciążliwy kaszel? Mleko, masło, syropy, algi, siemie lniane-wszystko biorę. I wszystko mnie okrutnie boli wewnątrz.
Patrycjo, zdrówka Tobie życzębo tez się przyda widzę.
Co do karastrofy, to ja już przerobiłam ten filmik. Powiem więcej, że jak się naczytałam iluś tam opisów co sie tam dzieje, to paranoicznie też widziałam ruszających sie ludzi itd. Ale trzeba spojrzec na to racjonalnie. np. , że około 70 tonowy samolot przy zderzeniu z ziemią nie zostawia z ludzi nic. a co dopiero jak wiele sugestii, ze pasażerowie sami !! wychodzili a Rosjanie do nich strzelali.:szok: co ludzie wymyslą, to się w glowie nie miesci a ile w tym wszystkim nowej dawki nienawiści:no: wobec wszystkich którym sie da...
 
hej dziewczyny:-)
Dawno mnie nie było,trochę trudny czas za mną,ale jest ok. mały rośnie i jest słodki.pozdrawiam Was,przyjdę jak będzie więcej czasu.pa pa:-)
O jak dobrze że się pojawiłaś, bo martwiłam się o ciebie. Jakbyś nic nie napisała to już miałam pisać esa do ciebie.
A ja dziś dostałam propozycję od mojego dyrygenta żeby jutro zaśpiewać dwa koncerty Pop Oratorium, ale musiałam odmówić,bo jeden jest o 12.00 a wtedy mam próbę przed I Komunią Św. a drugi o 19.00 a to już za późno dla Majki.
 
reklama
Do góry