reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Czyli zdecydowane środki w wychowaniu małolat przyniosły skutek. To świetnie, i z tego co piszesz wynika że starsza nawet gdzieś pracuje skoro ma własne pieniądze... Jeśli chodzi o dzidzie- to wcale nie za póżno, jak chcesz przekonać męża to roztocz przed nim wizję uroczego synka, bo córeczek to chyba już ma dosyć, hehe...
 
reklama
Czyli zdecydowane środki w wychowaniu małolat przyniosły skutek. To świetnie, i z tego co piszesz wynika że starsza nawet gdzieś pracuje skoro ma własne pieniądze... Jeśli chodzi o dzidzie- to wcale nie za póżno, jak chcesz przekonać męża to roztocz przed nim wizję uroczego synka, bo córeczek to chyba już ma dosyć, hehe...

ha ha ha , na córeczki mówi , nasze potwory .... :p
 
Hi hi no nie ma to jak śliczny - słodki chłopaczek ;-)


śni mi się czasami, że jestem w ciąży i to tuż przed porodem. Czuję w nich lęk, świadomość, że tylko ja jak na razie pragnę tego dziecka. Nie chcę wymuszać na mężu swoich pragnień. Musi to być wspólna decyzja, której chyba się nie doczekam

W dzisiejszych czasach nasza trójca nastolatek i słodki chopaczek + ulubione dziecko mężą ( samochód :p ) no i ja na wychowawczym - to za dużo członków rodziny do utrzymania :no:
 
....wolał być sam aniżeli z nami....sisay jak to przeczytałam to tak jakbym czyta ła "kawałek"swojej historii :confused: na początku im dziecko nie przeszkadza ,a później wiemy jak jest DRANIE!
 
....wolał być sam aniżeli z nami....sisay jak to przeczytałam to tak jakbym czyta ła "kawałek"swojej historii :confused: na początku im dziecko nie przeszkadza ,a później wiemy jak jest DRANIE!
Mam nadzieję, że jeszcze spotkasz wspaniałego mężczyznę, który pokocha nie tylko ciebie a twoje dziecko :tak: życzę Ci tego z całego serduszka! ja tez kiedyś trafiłam na takiego co niby mu dziecko nie przeszkadza a później dał nogę......
ale teraz jest cudownie i niech tak pozostanie :-D
 
Co do ciąży Kindziu, bardzo bym chciała, ale mój mąz uważa, ze jest już za stary (43) ............:-(
Cooo?? Moj masz ma 42 lata i on chce kolejnego dzidziusia !
Slonko,znam facetow o wiele starszych od Twojego meza ktorzy maja malusienkie dzieci.To jakas wymowka.Ostatnio na interii pisali o facecie ktory ma 111 lat i zostal tata :tak::-);-)
 
reklama
Do góry