reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Hej Dziewczyny,
Izyda - gdzie znalazłaś taką perełkę? I gdzie moje ulubienice z koła obrońców uciśnionych pasierbów, żeby im to podesłać?
 
reklama
czytałam artykół :baffled: o zgrozo jakby mi tak o ciążach ktoś powiedzial... wydrukowałam i zostawił do poczytania dla Rberta i Konradka :tak:
 
-Tą macochę powinni ogłosić świętą.Wiki nieznośna, śpieszyłam się z małym na rehabilitacje, a tu 40 minut po lekcjach a jej nie ma i nie ma. Wzięłam taxi i jadę trasą co powinna wracać, nie ma i nie ma. Zawracam i wychodzi z koleżankami znad rzeki co przecina trasę jej powrotu. Przyjdzie P z pracy to mu powiem że ma ją odbierać ze świetlicy, nie potrafi sama wracać to bedzie ją odbierał.
 
ja dziś tak sobie pyślę i wymyśliłam heheh że jakoś dziwnie nas modelator wyodrębnił, bo wcześniej byłyśmy w katalogu relacje rodzinne, a teraz mamy osobny katalog :tak: czyli my nie rodzina i nie relacje rodzinne hihi
 
A co można powiedzieć gdy zostaje się młodą mamą a jednocześnie macochą 17-latka. ????:szok:
 
Osesek to napisz coś więcej jak to się stało. Ale nawiązując do takiej sytuacji to czytałam o przypadku gdzie macocha była niewiele starsza od pasierba i ten się w niej zakochał;-0
 
A co można powiedzieć gdy zostaje się młodą mamą a jednocześnie macochą 17-latka. ????:szok:
hmm cóż trzeba żyć i sobie jak najlepiej życie układać :tak: no właśnie jak to jest ?? nasz niebawem 14 lat bedzie miał :tak: a 17 to chyba niezły bunt ma :baffled:
 
reklama
minka_12, ksiądz z mojej parafii uważa rodziny łączone za nie-rodziny tylko "dysfunkcjonalne komórki społeczne"
niezłe niezłe ;-) ciekawe co taki ksiądz by powiedział jakbym przyszła z informacją, że chę ślub kościelny brać :tak: może kiedyś tak będzie bo nie wiem czy pamiętacie ż móiłam o 2012r. :-D ten rok już niebawem :rofl2: tak dla przypomnienia ja nie miałam nigdy ślubu kościelnego, a Robert ma unieważniony ślub kościelny:-p
 
Do góry