reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

I jak po nocy dajcie znać.

Mi się znowu śnił sex. Dobrze że chociaż z moim mężem :-D
Ja w drugim trymestrze miałam takie sny :p

W nocy wstałam 2 razy do toalety i to jest mój rekord,zawsze albo raz albo dopiero rano. Zauważyłyście,że w ciąży macie dużo płytszy sen niż wcześniej czy tylko ja tak mam?
Dzisiaj ma być u mnie 29 stopni, jadę nad jeziorko,w cieniu się schowam i będzie fajnie. Plaża płatna, ale za to toalety są blisko,a w dzień latam co chwilę ;)
Miłego dnia! Które chcą rodzić-bezbolesnego i krotkiego porodu,a które nie, to spokojnej z dostepnymi wszedzie toaletami niedzielki :)
 
reklama
Cześć :).mnie jak zwykle wszystko przeszło a myślałam że już będę jechać. Nie wiem co mi się śniło bo co chwile wstawałam na siku:o.ja najdłużej śpię nad ranem bo już chyba nie ma z czym isc;).pogoda zapowiada się pięknie, nie to co wczoraj.idę zrobić śniadanko i budzić corke.w planach wizyta u teściowej na obiedzie a później zobaczymy:).Veronika_k daj znać czy nadal jesteś w dwupaku czy jednak nie przeszło i pojechałas do szpitala. Miłej niedzieli wszystkim życzę :biggrin2:
W dwupaku niestety
 
Dziewczyny po prostu mamy czekać na swoje terminy.
Mnie boli kręgosłup ale to moje przepukliny się odzywają.

Mój to już planuje kiedy drugie a jeszcze pierwsze się nie pojawiło.
 
Szkoda że nie jest tak że ma się termin i wtedy do porodu.a takie siedzenie i czekanie kiedy jak na bombie zegarowej jest stresujące i każdy skurcz powoduje że się nakręcamy :szok:
 
Dziewczyny po prostu mamy czekać na swoje terminy.
Mnie boli kręgosłup ale to moje przepukliny się odzywają.

Mój to już planuje kiedy drugie a jeszcze pierwsze się nie pojawiło.
Mój się pyta kiedy trzecie ale już chyba nie dam rady.przy dziecku duuużo obowiązków a latka lecą i mogę nie zdążyć.nie planowałam takiej różnicy między dziećmi ale niestety tak wyszło. Podziwiam kobiety które mają dzieci jedno po drugim.jak one dają radę? To chyba trzeba mieć jakiś system i wszystko zaplanowane
 
Hej! U mnie troche lipa bylaby ostatnia wizyta ale dziecko maloaktywne na ktg I kazal zrobic przeplywy I w Usg wyszlo mi agi 8 niestety tylko! We wtorek do kontroli czy sie nie zmniejszaja jak dalej nisko to.w srode do.indukcji. poczytalam to.sie zestresowalam ze niby granica to 10 a 8 to juz taka granica dolna dolna I troszke sie zestresowalam.jak poczytalam historie! A tak to nic sie nie dzieje slurczowo szyjkowo cisza. Pozdrawiam Milej Niedzieli!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! U mnie troche lipa bylaby ostatnia wizyta ale dziecko maloaktywne na ktg I kazal zrobic przeplywy I w Usg wyszlo mi agi 8 niestety tylko! We wtorek do kontroli czy sie nie zmniejszaja jak dalej nisko to.w srode do.indukcji. poczytalam to.sie zestresowalam ze niby granica to 10 a 8 to juz taka granica dolna dolna I troszke sie zestresowalam.jak poczytalam historie! A tak to nic sie nie dzieje slurczowo szyjkowo cisza. Pozdrawiam Milej Niedzieli!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Afi 8 mialo byc:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Afi 8 mialo byc:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hi hi właśnie szukałam w internecie co to agi ale się już zorientowałam że chodziło o afi;).nie martw się bo dzidziuś donoszony więc nawet gdyby wywolywali poród to wszystko będzie ok :).mnie na patologi ciazy ordynator powiedzial ze jak skoncze 37 tydzien to juz w 38 sie nie powstrzymuje porodow.czytałam że niektóre dziewczyny miały nawet afi5 i jeszcze nie wywolywali porodu tylko ciągle kontrolowali.zero stresu.niedługo będziesz miała dzidziusia po drugiej stronie do kochania:-D
 
reklama
Ja dwa tygodnie temu miałam afi 15 lekarz mówił że to sporo i że mała ma w czym pływać.
Idę pod prysznic i szykuje się do teściowej na obiad.
Na razie
 
Do góry