reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mnie to się wydaje że też
Hej laseczki
Ja byłam u teściowej na obiadki,potem grill. Przyjechała moja szwagierka z dziećmi. Mój chrześniak za dwa tygodnie kończy rok. Jest taki śliczny już chodzi. Mój mąż to uwielbia dzieci i widziałam jak już nie może się doczekać kiedy nasza mała będzie taka.
A nasza mała się nie śpieszy. Moja mama mówi że przenoszę tak jak ona mnie przenosiła. Zobaczymy na razie czuję się ok brzuch lekko opadł. No to czekamy od jutra zaczyna mi się 40 tydzień.
Mnie się wydaje że też nie wyjdzie przed terminem. Czop odszedł, skurcze się pojawiają,brzuch twardy, luźne kupki,ciągle biegam siku,teraz doszło spanie a mały nic sobie z tego nie robi.może nie kojarzy faktów ;).jedynie brzuch mi nie opadł ale czasami to dopiero przed samym porodem. Może on czeka na taki znak do rozpoczęcia akcji :D
 
reklama
Mnie to się wydaje że też

Mnie się wydaje że też nie wyjdzie przed terminem. Czop odszedł, skurcze się pojawiają,brzuch twardy, luźne kupki,ciągle biegam siku,teraz doszło spanie a mały nic sobie z tego nie robi.może nie kojarzy faktów ;).jedynie brzuch mi nie opadł ale czasami to dopiero przed samym porodem. Może on czeka na taki znak do rozpoczęcia akcji :D
Czop mógł Ci odchodzić w częściach jak mnie i reszta wyjdzie na prawdę krótko przed terminem! Prawie wszystkie mamy takie same przepowiadacze i przy żadnej nie chce się nic dalej ruszyć! Ale te nasze dzieciaczki to leniuszki! Dobrze im tam!
 
Czop mógł Ci odchodzić w częściach jak mnie i reszta wyjdzie na prawdę krótko przed terminem! Prawie wszystkie mamy takie same przepowiadacze i przy żadnej nie chce się nic dalej ruszyć! Ale te nasze dzieciaczki to leniuszki! Dobrze im tam!
Chyba faktycznie będzie leniuszek :).Córkę urodziłam dokładnie w dniu terminu w dodatku w piątek i na wszystko ma czas.jest bardzo energiczna i kreatywna ale jak ma coś zrobić to masakra.zwłaszcza jak sprząta swój pokój. Już nie mam do niej nerwów. Ostatnio powiedziałam mężowi że to dlatego że urodziła się w piątek i cały czas jej się wydaje że ze wszystkim zdąży bo ma weekend przed soba:D.ja urodziłam się w środę i jestem pracocholiczka.ciekawe w którym dniu wyjdzie książę ;)
 
Chyba faktycznie będzie leniuszek :).Córkę urodziłam dokładnie w dniu terminu w dodatku w piątek i na wszystko ma czas.jest bardzo energiczna i kreatywna ale jak ma coś zrobić to masakra.zwłaszcza jak sprząta swój pokój. Już nie mam do niej nerwów. Ostatnio powiedziałam mężowi że to dlatego że urodziła się w piątek i cały czas jej się wydaje że ze wszystkim zdąży bo ma weekend przed soba:D.ja urodziłam się w środę i jestem pracocholiczka.ciekawe w którym dniu wyjdzie książę ;)
Ja oby dwóch w środę rodziłam! Młody bardziej garnie się do sprzątania i pomocy jal młoda!
 
Ja i mąż w sobotę tylko on wcześniak 27 tydzień ciąży a ja przenoszona. On waga 1500g a ja 3500g :D
mąż to nic nie wie na swój temat musiałabym popytać teściową.ja miałam 3500 i córka też.teraz wydaje mi się że mały nie będzie taki malutki.raczej klocuszek.niby w 38 tygodniu na usg 3kg ale wiadomo że 0,5kg błędu może być a brzuch ciągle rośnie:o.juz mu dziś powiedziałam że jak tak dalej będzie to mi pęknie i ostrzegam że jeśli będzie duży to go nie urodzę i będą go wyciagac:D
 
Zmykam do spania bo padam na nos:).od północy zacznę pielgrzymki do wc i skończę pewnie koło 6:o.życzę wszystkim spokojnej nocy bez spacerków ;)
 
Dzień dobry :-) :)
Co przyniesie nam dzień
Dziewczyny miałam sen że jestem na ktg a pielęgniarka wbija mi takie cieniutkie igły w palec. Takie cienkie jak włos. I jeszcze mówi że tak ma być.
Mojemu nigdy się nic nie śni a dzisiaj miał sen że Klaudia jest już z nami.
Z usg z kwietnia termin mam na dzisiaj ale po ostatnim usg mam termin na piątek. ;-) ;)
W środę idę na ostatnią krew i mocz.
Objawy na dziś lekkie bóle jak na okres.

Będę zaglądała dzisiaj chyba że się zdżemnę. Teściowa dała mi obiadek na dzisiaj to mam luz. Idę prasować i biorę się za dalsze porządki. :rolleyes2:
 
reklama
Cześć dziewczyny! U mnie były tylko dwie nocki całe przespane,dziś niestety nie. Obudził mnie ból brzucha! Na dodatek straszna duchota była! Do 16 mam spokój! Dziś też piękna pogoda! Tak się zastanawiam czy brać się za sprzątanie
 
Do góry