reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Ej a mi przy dwóch pierwszych zaczęło się gwałtownie od skurczy! Miałam wcześniej bóle jak na okres a potem nagle pach! I wzięło
Mnie nic nie było. Położyłam się do spania i nagle takie jakby pyknięcie. Mąż pyta co to było a ja w szoku i pół łóżka mokre tak się lało. Jak na filmie:p.Skurczy dostałam w szpitalu.ciekawe jak teraz będzie :confused:
 
Haha...a mnie coraz bardziej boli i lapie coraz częściej! Nie wiem czy iść pod prysznic czy nie bo zawsze mi przechodziło! A tak może się coś rozkręci
 
Haha...a mnie coraz bardziej boli i lapie coraz częściej! Nie wiem czy iść pod prysznic czy nie bo zawsze mi przechodziło! A tak może się coś rozkręci
Jeśli to poród to prysznic go nie zachamuje a jeśli przepowiadacze to nie będziesz się męczyć na darmo.gdyby nie przeszło to zmierz czas żebyś zdążyła dojechać bo pójdzie szybciej niż poprzednio.lekarz mi mówił że w pierwszej ciąży jest sporo czasu ale w kolejnych kobiety czekają dłużej z wyjazdem żeby się rozkrecilo a potem są zdziwione i lepiej jechać wcześniej niepotrzebnie niż za późno ;)
 
Jeśli to poród to prysznic go nie zachamuje a jeśli przepowiadacze to nie będziesz się męczyć na darmo.gdyby nie przeszło to zmierz czas żebyś zdążyła dojechać bo pójdzie szybciej niż poprzednio.lekarz mi mówił że w pierwszej ciąży jest sporo czasu ale w kolejnych kobiety czekają dłużej z wyjazdem żeby się rozkrecilo a potem są zdziwione i lepiej jechać wcześniej niepotrzebnie niż za późno ;)
Wiem,wiem! Z młodą długo szło i ciężko a z młodym zanim dojechałam do szpitala to skurcze co 3 minuty! Potem już poszło jak z płatka
 
Veronika,chyba lepiej iść pod prysznic i na darmo się nie męczyć.
Ja to się boję właśnie, że nie będę wiedziała, że to już, chyba bym wolała od odejścia wód, żeby się zaczęło:D
 
Veronika,chyba lepiej iść pod prysznic i na darmo się nie męczyć.
Ja to się boję właśnie, że nie będę wiedziała, że to już, chyba bym wolała od odejścia wód, żeby się zaczęło:D
Byłam właśnie! Stękałam,że aż chłop przyleciał,tak mnie w pachwinach ciągło!
 
reklama
Veronika,chyba lepiej iść pod prysznic i na darmo się nie męczyć.
Ja to się boję właśnie, że nie będę wiedziała, że to już, chyba bym wolała od odejścia wód, żeby się zaczęło:D
Ja też bym wolała żeby zaczęły odchodzić wody i to najlepiej w nocy żeby uniknąć korków bo nie zdążę i jeszcze urodzę w aucie:no2:
 
Do góry